4 idrar testi pozitif kan negatif bilenler yorum yapabilir mi çok kötüyüm..

ladyquiett

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2023
34
2
22
Çarşamba günü idrar testi yapmıştım silik çizgi çıkmıştı Perşembe günü tekrar test yaptım idrar testi bir öncekine göre biraz daha belirgindi çizgiyi rahat görebiliyorduk aynı gün iki tane test yaptım ve İkisinde de çizgiyi rahat görebiliyordum Toplamda 2 günde 4 tane test yaptım Cuma günü kan testi vermeye gittim hafta sonu olduğu için sağlık ocağında kan verdim Cuma günü verdiğim kan Pazartesi günü çıktı Adet günümü hatırlamıyorum ama büyük ihtimalle gecikmedi adet ortasını yaptım gibi bir şey oldu Adet gecikmesi olmadan yapılan testte doğru mudur yardımcı olabilir misiniz Size rica etsem Kafam çok karışık Ne yapmalıyım ne önerirsiniz bu arada bir hafta oldu olacak yardım edin adet tarihi mi hatırlamıyorum ama gecikme olmadı öyle tahmin ediyorum
1000012262.jpg
1000012263.jpg

Hamilelik var mı sizce? Kan testinde negatif çikti mide bulantım öyle çok yok uyku halindeyim sürekli canım hiç bişey yapmak istemiyo

Bunlarda benim testlerimm az once yaptim 5. Gun gecikmedeyim napacagimi bilemedim . Bende sigara iciyorum o yuzden gerildim. Bi arkadas burdan var gibi yazdi . Siz ne dusunuyosunuz ?
IMG_0601.jpeg
IMG_0605.jpeg

benımde bugun sabah yaptıgım test ve hemen 2 3 saate hastaneye gidip kan verdim beta hcg 0.02 çıktı şok oldum tekrar test yaptım yine böyle cıktı silik desem silikde değil baya pembemsi kırmızı anlayamadım reflim 3 gun geçikti ama kanda nasıl cıkmaz ıkıncı testte nasıl pozitif olur aklım şaştı

Eklentiler

• IMG_0207.jpeg
    IMG_0207.jpeg
    70,1 KB · Görüntüleme: 130
benımde bugun sabah yaptıgım test ve hemen 2 3 saate hastaneye gidip kan verdim beta hcg 0.02 çıktı şok oldum tekrar test yaptım yine böyle cıktı silik desem silikde değil baya pembemsi kırmızı anlayamadım reflim 3 gun geçikti ama kanda nasıl cıkmaz ıkıncı testte nasıl pozitif olur aklım şaştı
Çok çok ilginç gerçekten.. iki seçenek var ya test bozuk ya kandaki hormonu ölçen makine

X