İğneli Epilasyon 4 seansta iğneli epilasyon

Ben daha yeni başladım, geçen hafta. 3 ay yaptırabileceğim ben de. Yapan hanım bana 3 aya bıyıkların biter bile dedi. Ne kadar doğru bilmiyorum ama umarım dediği gibi olur.

Ben daha yeni başladım, geçen hafta. 3 ay yaptırabileceğim ben de. Yapan hanım bana 3 aya bıyıkların biter bile dedi. Ne kadar doğru bilmiyorum ama umarım dediği gibi olur.

inşallah canım yaaa bende bikini bölgeme yaptıracağım en azından kıllar biraz daha tüy haline gelse diyorum

Benim de amacım o aslında. Yani kalınlar incelsin yeter bana. Siz başlayın da bir, önemli olan ilk adımı atabilmek zaten. Benim karar verip başlamam 2 senemi aldı.

arkdslar ben 1250tlye lazer yaptırıorm ama yuzum ıcın ıgnelı yaptrıcam ama ıgne parası 20 tl ıstedıler gumus ıgne 2 numaraymıs gungoren haznedar da otururyorm burda ucuza ıgne alabılcegımbı yer bılen varmı acaba bı de pahalı dıelmı ıgne fıyatı sızce de

arkdslar ben 1250tlye lazer yaptırıorm ama yuzum ıcın ıgnelı yaptrıcam ama ıgne parası 20 tl ıstedıler gumus ıgne 2 numaraymıs gungoren haznedar da otururyorm burda ucuza ıgne alabılcegımbı yer bılen varmı acaba bı de pahalı dıelmı ıgne fıyatı sızce de
mine ya tam sana cevap yazıyorum,topik topik dolaşıyorsun ve okuyamıyorsun:KK20:

ya ilk seansa gttm ama bkalm dvam etcm iz kalmadı ama kızarıklıklar tam 1 ayda anck geçti:KK43:

X