Fit Club 🏋🏻‍♀️

A Arrietty_ H3RA_ H3RA_ ve kızlar bu videolar standart cardio hareketleri içeriyor. Ama kalori güzel harcatıyor. Arka planda senden benden kilosu fazla olan ama azimli insanlar oluyor. Bu kanalın diğer videolarında da aynı şekilde hep cardio odaklı ve gerçekten kilo vermek isteyen insanlarla çalışıyorlar. Onlar azim edip yapabiliyor hareketleri.

Sizin bahaneniz ne ? Harekete geçmek için ne kadar bekleyeceksiniz ?

Hadi bi silkelenin. Bugün sıfırdan bir başlangıç olsun. Videolardan birini yapabiliyorsanız ikisini arka arkaya yapmayı deneyin. Bir hafta sonra kendinizdeki farkı gördüğünüzde birakmak istemeyeceksiniz.

Sabah test yaptim icim rahat etsin diye ikiside negatif ama ben berbatim hic birseye halim yok ,simdi ilac aldim ,kis cayi hazirliycam😪😪 reglim 9gun gecikmis oldu

Allah acil şifa versin..
Dinlenme şansın varsa dinlen, meyve, sebze ye enerjin olsun biraz..

Dahlia_ Dahlia_ ife devam edecek misin?Sana katılsam?
Ama senin saatlerin biraz zor geldi bana öğlen 12 akşam 7 yapsam diye düşünüyorum🙂

İf güzel de Alys Alys ın yazdıklarına da katılıyorum.. Emzirirken doğru olur mu bilmiyorum.. Ama illa yapmak istersen yeme pencereni uzun tut, 16/8 yap mesela..

Sali 72.45
Cumartesi 70.9 😭
Fark 1,55 kg
Asil hedefe cok var. O yuzden ilk hedef 60kg

Hala birsey yemedim. Reglin ilk gunu tika basa gibi hissediyorum kendimi. Ama sonlandirmam lazim.

Ya ben seni 50li kilolarda düşünüyorum hep, hadi en fazla 63-65 olursun derdim..
Ama işini bilen biri için çok da zor olmamalı bunları vermek :KK66: iyi de spor yapıyordun, yine başarırsın 🌺

Kizlar Gecen hafta kilolarini yeni baslangic kilosu diye giris yapiyorum listeye
olur mu?

Olur canım, nasıl yaparsan benim için uygundur..

D deanvillage kuzum sen emzirirken if falan yapmasan daha iyi degil mi?

Emzirirken yerinde olsam sütü ne artirir ona odaklanirim, emzirerek veririm kilolarimi 🕺🕺🕺
Zaten genelde 9-10 arası yaptığım kahvaltıyı öğlen yapmak dışında nesi farklı olacak ? Saatler dışında yediklerimizde de mi farklılık oluyor if de?
Çok şükür sütümde artma azalma tarzı şeyler pek olmaz benim , ama aşırı hareketler de yapmıyorum tabii

Tebrikler :)

Nice güzel yılların olsun 💕

Geçmiş olsun, geç kaldım öğlen oldu gelmişsin artık :)) şimdi nasılsın?

Tebrikler :)

Çok kolay gelsin..
Diğer yazdıkların da tamamdır 😍

Tatil dönüşü için gayet iyi bence..

Çok güzel eksi 😍
Biraz olduğum yerde sayıyorum aslında şu aralar😌

Allah acil şifa versin..
Dinlenme şansın varsa dinlen, meyve, sebze ye enerjin olsun biraz..

İf güzel de Alys Alys ın yazdıklarına da katılıyorum.. Emzirirken doğru olur mu bilmiyorum.. Ama illa yapmak istersen yeme pencereni uzun tut, 16/8 yap mesela..

Ya ben seni 50li kilolarda düşünüyorum hep, hadi en fazla 63-65 olursun derdim..
Ama işini bilen biri için çok da zor olmamalı bunları vermek :KK66: iyi de spor yapıyordun, yine başarırsın 🌺

Olur canım, nasıl yaparsan benim için uygundur..
Bir bakalım benden ifci oluyor muymuş ,süte ne oluyormuş. 16 -8 i deniyim☺

❇️ Tarti günümüz Cumartesidir
- Fotografli bildirim yapilmalidir
-Gecen haftaki kilonuzu belirtiniz

❇️ 2 Hafta üst üste tarti bildirimi yapmayan listeden cikarilacaktir
- Saglik sorunlarindan dolayi MUAF olabilirsiniz.

❇️ Her ayin ilk haftasonu ölcüm günüdür

❇️ Hergün menü bildirimi yapilmalidir.
- IF yapanlar yeme pencere saatini belirlemelidir
-Herkes menüleri yorumlamak zorundadir.
-Menüleri miktar olarak belirtmelisiniz​

Kullanici IsmiYeni Baslangic KiloGüncel KiloHedef Kilo
Alys Alys 56,355,453,0
A Arrietty_ 72,470,950,0
@cromozom
Dahlia_ Dahlia_ 64,464,555,0
D deanvillage 69,969,162,0
@esmeriiim
@gogo2405
H3RA_ H3RA_ 60,960,9
LadyMiami LadyMiami 51,0
Lori Lori 97,497,0
@Lusi59,559,558
sedulu sedulu 60,360,3
@Tavsannesi57,357,0
@tomrs72,472,060,0
SIFIR MOD SIFIR MOD 80,879,960,0

Ölcüm tablosu

KullaniciBaslangicToplam -cmKolGögüsBelKalca/BasenBacakGöbek
Lori Lori 07.05.2021- 69 cm4111310412370130
sedulu sedulu 05.12.2020- 64 cm258471935072
H3RA_ H3RA_ 05.01.2021-46 cm2782671005788
Alys Alys 06.02.2021-39 cm267769955981
Dahlia_ Dahlia_ 07.05.2021-36 cm301068510260100
@Tavsannesi05.06.2021-11 cm278374914780
Kizlar güncel durum bu

Simdi haftaya güncel kilo yazan yere 1.hafta yazacagim, yeni sutun ekleyip gunceli oraya ekleyecegim. 2. ve 3. hafta diye devam edecek.
4. Hafta dolunca en az kilo veren kisi 1 hafta menu tablosundan sorumlu olacak :))) sonra tekrar sedulu sedulu ve ben devam ettirecegiz :p
Lori Lori ölcüm tablosunu hallediyor haftaya :KK70:
öbür ay en cok kilo veren kiside ölcüm tablosunu aliyor

Var misiniz bu düzene?

A Arrietty_ H3RA_ H3RA_ ve kızlar bu videolar standart cardio hareketleri içeriyor. Ama kalori güzel harcatıyor. Arka planda senden benden kilosu fazla olan ama azimli insanlar oluyor. Bu kanalın diğer videolarında da aynı şekilde hep cardio odaklı ve gerçekten kilo vermek isteyen insanlarla çalışıyorlar. Onlar azim edip yapabiliyor hareketleri.

Sizin bahaneniz ne ? Harekete geçmek için ne kadar bekleyeceksiniz ?

Hadi bi silkelenin. Bugün sıfırdan bir başlangıç olsun. Videolardan birini yapabiliyorsanız ikisini arka arkaya yapmayı deneyin. Bir hafta sonra kendinizdeki farkı gördüğünüzde birakmak istemeyeceksiniz.

Bahanem yok açıkcası..
Nefes sorunum var sadece..
Covidden hatıra..
Takıma geldiğimden beri de kaç video paylaştınız, kaçını denemeye çalıştım, yok olmuyor.. 5-10 dakika yaparım kaç saatte kendime gelirim..
O yüzden yürüyüşü tercih ediyorum..
Ha bir de tek tek egzersizler yapabilirim, squat, crunch ve s. gibi..
Hatta bir program hazırlayıp başlasam iyi olur..

Kizlar güncel durum bu

Simdi haftaya güncel kilo yazan yere 1.hafta yazacagim, yeni sutun ekleyip gunceli oraya ekleyecegim. 2. ve 3. hafta diye devam edecek.
4. Hafta dolunca en az kilo veren kisi 1 hafta menu tablosundan sorumlu olacak :))) sonra tekrar sedulu sedulu ve ben devam ettirecegiz :p
Lori Lori ölcüm tablosunu hallediyor haftaya :KK70:
öbür ay en cok kilo veren kiside ölcüm tablosunu aliyor

Var misiniz bu düzene?
Olm bu kilo heryerde herzaman pokluk getiri🤨 benim gunahim ne len🤣

Günaydın ama ben hala yataktayım. Çünkü hala karanlık burada. Geçmiş okuyayım sonra tartılıcam.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Eklentiler

• D6E409FE-F81D-4932-B510-04F92FF73D49.jpeg
    D6E409FE-F81D-4932-B510-04F92FF73D49.jpeg
    153,7 KB · Görüntüleme: 18

İstersen olur tabi.. Loricim 40 kilo üstü verdiğinden 20 kiloyu kilo saymıyor artık 😎

Ama tam motivasyon, kararlılık lazım..
Şimdi düşünüyorum da ben de buraya geldiğimde 20 kilo vermek istiyordum, nisanda başladım 10 kilosu gitmiş bile.. Hele ben ara verdim, hastalık atlattım kaç kere, 2 ileri 1 geri gitmeme rağmen vermişim :KK73: Şimdi sıra ikinci 10 kiloda 😎

X