Fit Club 🏋🏻‍♀️

😂
Kabak yedim. Firinda 1yk zeytinyag ve biraz himalaya tuzu ile. Tum karb ordan geldi 😂

Cok guzeldi Ama tadi
10gr pine nuts u tereyag da cevirdim , sarimsakli yogurdun uzerinde gezdirdim :kk77:

Aksam 200gr somon Yanina 100gr salata eklersem olur herhal

Eklentiler

• IMG_20210925_144022.jpg
    IMG_20210925_144022.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 12
Kalan 19,9 kiloyu nasıl verebilirim🤨🙈

Sabah buna cevap yazacaktim, kalmis bak.

Uzun uzun yazmazsam icimde kalir cunku 🤓

Bence küçük hedefler koy kendine, 19 kg deyince insanin gozunde büyür, korkutur, daha kötüsü biktirabilir.

Ekim ayi sonu icin bir hedef koy örneğin, onu basarinca da kendine odul ver, kasim icin yine baska bir şey düşünürsün.

Ben her hafta ödül yapiyorum 🤣 ama ben hedefe baya yakinim yani, ilk basladigimda ilk ay ödül yapmamistim, guvenememistim kendime, bozarim diyeto diye. Sen kendine guveniyorsan haftalik minik ödüller de verebilirsin.

Bence küçük hedefler koy kendine, 19 kg deyince insanin gozunde büyür, korkutur, daha kötüsü biktirabilir.

Ekim ayi sonu icin bir hedef koy örneğin, onu basarinca da kendine odul ver, kasim icin yine baska bir şey düşünürsün.

Ben her hafta ödül yapiyorum 🤣 ama ben hedefe baya yakinim yani, ilk basladigimda ilk ay ödül yapmamistim, guvenememistim kendime, bozarim diyeto diye. Sen kendine guveniyorsan haftalik minik ödüller de verebilirsin.
Ben haftaya hedef 78,9 dedim ama -500 gr desem iyi olacak küçük hedef koyacagım
Cumartesi tartı günü tam iyi oldu 😅 çünkü evde oluyorum
Ekim sonu gibi hedef belirmek de istemiyorum tutmuyo sonra 😬 en iyisi haftalık hedef olsun :)

Ben haftaya hedef 78,9 dedim ama -500 gr desem iyi olacak küçük hedef koyacagım
Cumartesi tartı günü tam iyi oldu 😅 çünkü evde oluyorum
Ekim sonu gibi hedef belirmek de istemiyorum tutmuyo sonra 😬 en iyisi haftalık hedef olsun :)
Haftalik -500gr bence mantikli bir rakam
1ocak a 14hafta var. Buda her hafta -500gr giderse,yeni yila -7kilo ile girmek demektir :halay:

Benim hala niyetim bozuk biraz kaçamak yapınca gerisi geliyor o yüzden ödül sistemi de bana uygun değil bana en uygun sistem ceza sistemi :KK70:

SIFIR MOD SIFIR MOD bende 20kilo vermem gerek
Haftaya 60lari ucundan gormek hedefim. Sene sonu 60i hedefledim . Yani 10,9kg

Duzenli paylasim,duzenli spor,duzenli su ve tarti bildirimleri olunca corap sökügü gibi olur. Veririz yeter ki pes etmeyelim.
Boyunuz kaç ki 20 kilo vermeniz gerekiyor ya bamya tarlasına düştüm töbe estafirüllah :KK70:

X