4 temmuz 2009 evleniyorum :)

gözün aydın canım bir ömür boyu mutluluklar bir yastıkta kocayın insallah :))

benimde düğün günüm 4 temmuz:) nişanlım tutmuş salonu kır düğünü yapıyoruz canım İnşallah hepimiz bir ömür mutlu oluruz.

ben de 4 temmuzda evleniyorum. kına gecesi için 3 temmuza, düğün için de 4 temmuza salonu tuttuk

:nazar:hadı gozun aydın ınş bızımkıde tez zamanda bellı olur sımdıden allah bır yastıkta kocatsın sızı ınşomur boyu mutlu olursun :nazar:

Son düzenleme:
Allah mesut bahtiyar etsin bir ömür boyu... tebrikler cnm darısı tüm bekleyenlere inşallahhhhhh

hepinize teşekkürler kızlar ben bu başlığıı taaa kasımda açmıştım ama yine gündeme gelmiş. valla birdaha sevindim seyenizde teşekkür ederim. düğüne 5 ay + günler kaldı nasıl zaman geçti anlamadım. Vazmı geçsem acaba kaydirigubbakcemile3

Hayırlı olsun canım benimde 27 haziranda nasipse senden 1 hafta önce gelin oluyorum:eek: Allahım hepimize o mutluluğu nasip etsin inşallah :nazar:a.s.

benimde 4 temmuzhihoyyyt sdney düğün salonu çağlayan çok heyecan yaptım aynı tarihi görünce hayırlısı olsun bakalım...

ALLAH bi yastıkta kocatsın ömür boyu mutluluklar darsı bizim gibi bekarların basına inş bizde düğün tarihlerimizi yazarız

biliyomusun bende çok istedim 4 temmuzda olmasını ama istediğim yer doluydu. 12 temmuzda olucak işallah.Hayırlısı olsun cnm

Hayırlı olsun kızlar hepimiz mutlu oluruz inşallah:Saruboceq:. Benimde 4 Temmuzda düğünüm var Allah kısmet ederse, bizde tuttuk salonumuzu. Bu krizde evlenmemiz gerçekten büyük cesaret:1no2: ama ne yapalım aşkımızla aynı havayı solumak da bizim hakkımız değil mi?:lepi:

şimdide kriz herkesin dilinde:)) öle böle geçio herşey ama çok zor herşeyi bi anda alabilmek mutlaka eksik kalıo herşey iki kişi çalışıoruz hala nişan öasraflarımızın taksitlerini ödüyoruz. bişey almak istediğimizde ise (yeni modamız bu) takı parasıyla hallederiz aşkım diip konuyu kapatıyoruz :teselli: zaman herşeyin ilacı bakalım neler olacak.. sevgiler...

şimdide kriz herkesin dilinde:)) öle böle geçio herşey ama çok zor herşeyi bi anda alabilmek mutlaka eksik kalıo herşey iki kişi çalışıoruz hala nişan öasraflarımızın taksitlerini ödüyoruz. bişey almak istediğimizde ise (yeni modamız bu) takı parasıyla hallederiz aşkım diip konuyu kapatıyoruz :teselli: zaman herşeyin ilacı bakalım neler olacak.. sevgiler...

Tabiki bir şekilde bu yola baş koyduk Allahın izniyle her şey halledilecek. Benim demek istediğim ne kadar gözü kara olduğumuzdu. Ayrıca kriz herkesin dilinde derken bence yahlış bir cümle olmuş evinde demeliydin. Çünkü zor bir dönemdeyiz gerçekten.

Tabiki bir şekilde bu yola baş koyduk Allahın izniyle her şey halledilecek. Benim demek istediğim ne kadar gözü kara olduğumuzdu. Ayrıca kriz herkesin dilinde derken bence yahlış bir cümle olmuş evinde demeliydin. Çünkü zor bir dönemdeyiz gerçekten.

benim kriz herkesin dilinde demem hiç bitmedi zaten sürekli vardı anlamındaydışutarafagitti sürekli kriz var demekle bitmioki bitmezde böyle giderse....sevgiler...

allah untandirmasin hic birimizi ömür boyu mutluluk yoldasimiz olsun canim
diyetinde basarilar. Masallah 4,2 vermisin bile

X