4 temmuz 2009 evleniyorum :)

KHENA

Evli,Mutlu,Cücüklü
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
2.967
933
39
Arkadaşlar sonunda kesin belli artık 4 temmuzda evleniyorum salonumuzu tuttuk. çok mutluyum sonunda şüükür yaa:):sm_cool:

allah ömür boyuu mutlu etsin

benim daha gün belli değil ama büyük ihtimal 5 temmuzda olacak

hayrlı olsun ne dıyım artık yazan ayakkabının altına adımı demı kursun kalemle kucucuk yaz emı ayağını sür yere

darısı başıma mutlulukllar

hayrlı olsun ne dıyım artık yazan ayakkabının altına adımı demı kursun kalemle kucucuk yaz emı ayağını sür yere

ben düğünden önce ismini yazdırmak isteyenleri liste yapıcam karınca duası gibi yazıp ayağımı iyice sürtücemm:)))

çok sevindim canım hayırlı uğurlu olur inş. şimdiden
nezaman nişanın oldu canım.

yazıcam herkesi hatta gelin ayakkabısı altı diye başlıkmı açsak :)

canım benimde düğünüm 4 temmuz bizde salonumuzu tutuk

hayırlı olsun aynı gün evleniyoruz ne güzel. nikah için gün aldınızmı peki yoksa daha erkenmi bide gelinlik için ne zaman gideceksin?

bende çok heyecanlıyım bişi dicem biz salonu tuttuk ama nikah için gün almadık. erken almak gerekirmi ne kadar önce almak lazım

inan bana ne gelinliğim ne düğün zamanım ne eşyalarım ortada.

sadece beyaz eşyalarım var çok mu geç çok mu erken hiç bilmiyorum

inan bana ne gelinliğim ne düğün zamanım ne eşyalarım ortada.

sadece beyaz eşyalarım var çok mu geç çok mu erken hiç bilmiyorum

Benimde farklı sayılmaz mobilyaları düğüne yakın alıcaz daha ev yok kiraya çıkıcaz çok zor işler yani... düğün düşünüyorsanız salonlara bakın çünkü dolmaya başlamış haziran doluydu bizim salonda temmuzdada 2 gün boştu

ayyy ne güzel birgün benim için baya anlamlı:))))nişanlımla birlikte olamaya başladığmız gün mutluluklar dilerim bir ömür boyu tatlım

ayyy ne güzel birgün benim için baya anlamlı:))))nişanlımla birlikte olamaya başladığmız gün mutluluklar dilerim bir ömür boyu tatlım

teşekkür ederim evet çok güzel bi gün durmadan hayal kuruyorum o ggün nasıl olucam die inşallah herkes mutlu olur

canım hayırlısı olsun bir ömür boyu mutluluklar:Saruboceq:
darısı başımıza:1rolleyes::1rolleyes:

hayırlı olsun aynı gün evleniyoruz ne güzel. nikah için gün aldınızmı peki yoksa daha erkenmi bide gelinlik için ne zaman gideceksin?

düğün salonunu tutuk nikah tari ocak şubat gibi gideceğiz gelinlikte marttan sonra kısmetse

X