4 tüp bebek denemesi ve yaptıklarımız

Bio_girl

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2020
272
202
40
Sonunda güzel bir haber alacağım diye nasıl dikkatli okudum 🤦‍♀️ velhasıl naparsak yapalım yumurta kalitesi artmıyor hanımlar kendimizi kandırmayalım belki sayısı artıyor vs vs ama genetigine faydamız yok. Ve asıl iş yumurtaya düşüyor .NGS yaptirsaydiniz keşke boşuna transfer olmazdinız. Modunuzu düşürmek değil amacım inanın bende aynı şeyleri kaç kez yaşadım.
Merhaba,
Hayır kalite arttırmak için beslenme çok önemli, vitamin kullanımı birde prp yaptırmak ben 3.kez başka bir merkezde deniyorum diğer 2 sinde hep 5. günü bekledik ilkinde taze transfer oldu sonrakinde 5.güne dahi gidemedi ama bu merkezde hem yumurta sayım arttı hemde daha 3.günde kaliteli ve hızlı oldukları için donduruldu. Burdada mikroçip yöntemi kullanıldı

YesilDomates

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2021
225
1.710
43
Kalitesine güvense merkez 5. Güne gönderir benim fikrim. Bir uzman eşliğinde sağlıklı beslenip vitamin takviyesi ve spor ile desteklenirse ehhh olabilir ona muhalefet yapamam. Bizim kulaktan dolma şeyler ile vitamin spor vs vs sadece sayıyı arttırıyor tecrübe ile sabit maalesef. Şanslı olduğun bir ayda belki bı tık daha kaliteli olabilir. İnşallah şanslı ayinizdasinizdir ve evladınızi sağlık ile kucağıniza alirsiniz 🙏🙏🙏

tulipa

ΛŁŁ -SТΛЯ başlangıç 66; güncel 62; hedef 60
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2010
8.082
4.928
Merhaba,
Hayır kalite arttırmak için beslenme çok önemli, vitamin kullanımı birde prp yaptırmak ben 3.kez başka bir merkezde deniyorum diğer 2 sinde hep 5. günü bekledik ilkinde taze transfer oldu sonrakinde 5.güne dahi gidemedi ama bu merkezde hem yumurta sayım arttı hemde daha 3.günde kaliteli ve hızlı oldukları için donduruldu. Burdada mikroçip yöntemi kullanıldı
Nerde yaptirdiniz

zeycan1988

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2021
30
30
34
Mrb canim yazilanlari okuyorumda doktorum cok iyi prof diye guvenme bende yanildim benimkiside cok iyi bir proftu 4 ana dali vardi ulke genelinde buluslari var ama 3 tane basarisiz yapti.sonra baska tup bebek hastanesine basvurdum igneden iplige kontrol ettiler bizi esiminde benimde genetigimize kromozomumuza benim rahim agzi rahim ici parca aldilar biopsi icin daha anlatamayacagim bir suru test yapildi. O prof benden 2 yumurta aliyordu 4ye basladim bu arada dun yumurtami topladilar 9 tane kalitesini bilemiyorum ama o beni umitsizlige sevk etti en sonunda sorun yumurtalarinda kalitesiz dedi ve dunyam yikildi. Baska birisinr yine gorun derim maddi durumun yerindeyse eger.
Yanıtınız için teşekkür ederim. Maddi durumumuz yerinde çok şükür deneyebiliriz fakat 3 senedir kimyasal gebelik, dış gebelik, polip operasyonu, 3 başarısız tüp bebek ile hem psikolojik hem de fiziksel olarak öyle çok yorulduk ki yeni bir doktor ve test macerasına giriş yapacak gücü bulamıyorum kendimde.. gece uyanıp ağlıyorum 😓 doktorum 2 ay ara vermeyi önerdi biz de suan durduk. Ben tabii yine kendimi tutamıyor ve adetin 14-17 günleri arası birlikte olmaya çalışıyorum eşimle.. belki bir mucize olur diye bir umut işte.. doktorumun değiştirip mutlaka tüm testleri yaptırmalıyım bencede fakat galiba henüz bunu yapamayacağım.

Sarazara

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2020
803
386
37
Yanıtınız için teşekkür ederim. Maddi durumumuz yerinde çok şükür deneyebiliriz fakat 3 senedir kimyasal gebelik, dış gebelik, polip operasyonu, 3 başarısız tüp bebek ile hem psikolojik hem de fiziksel olarak öyle çok yorulduk ki yeni bir doktor ve test macerasına giriş yapacak gücü bulamıyorum kendimde.. gece uyanıp ağlıyorum 😓 doktorum 2 ay ara vermeyi önerdi biz de suan durduk. Ben tabii yine kendimi tutamıyor ve adetin 14-17 günle q
Seni oyle iyi anliyorumki ayni seyleri bende hissediyorum şuan 4. Denemedeyim gucumun kalmadigini 2 adim atmaya mecalimin olmadigini hissediyorum bazen. Onceden duyardim tup bebekmis derlerdi umursamazdim meger ne zormus 🤧🤧.pes etmek yok ben kendimi oyle sartlandirdim 20 defada olsa deneyecegim. Uzme kendini maalesef bizimde sinavimiz buymus yapabilecegimiz bir sey yok aglama sakin kiyamam😭😭😭

zeycan1988

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2021
30
30
34
Seni oyle iyi anliyorumki ayni seyleri bende hissediyorum şuan 4. Denemedeyim gucumun kalmadigini 2 adim atmaya mecalimin olmadigini hissediyorum bazen. Onceden duyardim tup bebekmis derlerdi umursamazdim meger ne zormus 🤧🤧.pes etmek yok ben kendimi oyle sartlandirdim 20 defada olsa deneyecegim. Uzme kendini maalesef bizimde sinavimiz buymus yapabilecegimiz bir sey yok aglama sakin kiyamam😭😭😭
O her transfer günü yaşananlar öncesindeki hazırlık igneler fitiller ilaçlar sonra o 12 gün belirti kollayarak test günü beklemek! Gerçekten yaşayan bilir. Bir sonraki denemede anestezi ile transfer mi yapsak diye teklif etmeyi bile düşünüyorum. Ruhumda bir delik açılıyor gibi hissediyorum. Öyle yoruldum ki..

Sarazara

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2020
803
386
37
O her transfer günü yaşananlar öncesindeki hazırlık igneler fitiller ilaçlar sonra o 12 gün belirti kollayarak test günü beklemek! Gerçekten yaşayan bilir. Bir sonraki denemede anestezi ile transfer mi yapsak diye teklif etmeyi bile düşünüyorum. Ruhumda bir delik açılıyor gibi hissediyorum. Öyle yoruldum ki..
En dogrusu neyse onu yapmalarina izin ver biliyorum artik gucun yok ama bir sure dişimizi sıkmak zorundayiz.3 denememi anesteziyle toplamislardi 4.yu anestezisiz topladilar o kadar canim acidiki anlatamam 3 gundur agridan yatamiyorum.birde farkli sekilde oldu bu defa toplamda 21 gun sabah 12 gunde aksam olmak uzere igne vuruldum.transfer gunum adet gunume denk geliyo korkuyorum hadi adetim gelirse diye 😭. Uzme kendini yalniz degilsin tek sen yasiyorsun diye dusunme burada cok destek olacak insan var bende destekcin olurum ❤❤❤

zeycan1988

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2021
30
30
34
En dogrusu neyse onu yapmalarina izin ver biliyorum artik gucun yok ama bir sure dişimizi sıkmak zorundayiz.3 denememi anesteziyle toplamislardi 4.yu anestezisiz topladilar o kadar canim acidiki anlatamam 3 gundur agridan yatamiyorum.birde farkli sekilde oldu bu defa toplamda 21 gun sabah 12 gunde aksam olmak uzere igne vuruldum.transfer gunum adet gunume denk geliyo korkuyorum hadi adetim gelirse diye 😭. Uzme kendini yalniz degilsin tek sen yasiyorsun diye dusunme burada cok destek olacak insan var bende destekcin olurum ❤❤❤
Teşekkür ederim. Gerçekten yanliz olmadığını bilmek güzel.. umuyorum bu ay güzel.haberleri alıp 2022de bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız. Bu gece sizin için dua edeceğim 🙏🏻💫

Nvsr

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2019
266
269
40
merhabalar; amh degerım 6.48 cıktı pco hastayım bana asılama veya tüp bebek yapabılıyor mu ?
yoksa ılk tedavımı olmalıyım 2 sene tedavı oldum gıttıler bıdaha cıktı pco yanı asılama yada tup bebek ıstıyorum artık yaparlarmı
Merhaba size öneride bulunurken bir şeyi atlamışım bir dahiliyeciye gidip insülin direncinize baktırıp ona göre ilaca başlarsanız pco da kısa sürede başka sorun yoksa gebelik sağlanıyormuş yüksek oranda umarım faydası olur

Cisocum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2014
27
14
29
Merhaba,
Merkezinizin adı ne acaba birde doktor ismi

Sarazara

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2020
803
386
37
Teşekkür ederim. Gerçekten yanliz olmadığını bilmek güzel.. umuyorum bu ay güzel.haberleri alıp 2022de bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız. Bu gece sizin için dua edeceğim 🙏🏻💫
Insallah sende alirsin bende alirim 🤲🤲 bende sana edecegim yalniz degilsin gerek burada gerek ozelde her zaman yazabilirsin. ❤❤❤

Bio_girl

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2020
272
202
40
Çok teşekkür ederim canımm bende doktor arayışındayım Ziya Kalem ve Bülent bey kalmıştı son olarak aklımda :)
Rica Ederim canım Hayırlısı olsun hakkında inş. Bülent hoca aşırı yoğun tabi ünlülerinde çoğu ona gittiği için, o yüzden karar verirsen bir an önce randevu almaya bak canım. İnş. bu defa olacak ben inanıyorum, inancını eşinde sende yitirme hiç.