4 yılın sonunda nasil hamile kaldım 🥰

Maalesef erken doğum yaparak kaybettim bebeğimi tekrar nasip olur insallah, instagramda c life sayfasindan alabilirsiniz eşiniz içinde aly yaşam lokman hekim sayfasi var ordan alabilirsiniz benim eşimde kullanmişti.
Merhaba eşinizin kullandığı işe yaradı mı Lokman hekim sayfası Googleden mi Instagram hesabından mi. Baktım bulamadım ben

Maşallah 😍 Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah 🤲 Bende Clife sayesinde anne oldum Rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip etsin inşallah 🤲

Maşallah 😍 Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah 🤲 Bende Clife sayesinde anne oldum Rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip etsin inşallah 🤲
Allah size sağlıkla büyutmeyi nasip etsin🥰🤲 20. haftada kaybettim c life kullanmaya devam ediyorum Rabbim nasip etsin insallah o duygulari tekrar yaşamayı☺️

Allah size sağlıkla büyutmeyi nasip etsin🥰🤲 20. haftada kaybettim c life kullanmaya devam ediyorum Rabbim nasip etsin insallah o duygulari tekrar yaşamayı☺️
Amiin inşallah 🤲 Allah razı olsun 🥰 inşallah sağlıkla size de nasip olur tekrardan dualarım sizle

Bu mesajı 10 Ekim 2023 tarihinde paylaşıp altta ikinci üyeliğiniz ile ...

Kızlar hamile kalmaya çalışıyorum uzun süredir Clife araştırıyorum kullanmayı düşünüyorum aranızda kullananlar var mı ? Bilgi verebilir misiniz?

14 Ekim 2023 tarihinde hamile kalmaya çalışmanız takdire şayan.

Böyle uyduruk ürünlerin inandırıcılığı bu kadar işte !

X