40 gün boyunca sadece elma yemek

40 gün boyunca sadece elma yiyeceğiM. Ve buraya paylaşacağım
İnşallah sadece elma yerken kafayı da yemezsiniz. Böyle sağlıkla kilo verdiğinizi size düşündüren ne? Vücudunuzun, protein, yağ, karbonhidrat ihtiyacı nerden giderilecek ? Kilo verirken, zorlanan organlarınız, sonrasında kullanacağınız ilaçlar ile çok daha fazlasını alacaksınız kilo olarak. Allah akıl fikir versin gerçekten

Arkadaşlar evet elma diyeti var ancak bu kızcağızın dediği gibi değil. Güzel kardeşim, elma diyeti yaparken ilk önce her öğününe elma ekleyerek başlıyorsun. Ve sadece elma değil. Sabah 1 elma öğlen 1 elma akşam 1 elma. Günde yaklaşık 10 bardaktan fazla su içmen gerekiyor, aynı zamanda sıvı beslenmen gerekiyor. Ve tavukta yemen gerekiyor.
Bi diyetisyene neden gitmiyorsun ? Niye kendinizi öldürürcesine diyetlere gidiyorsunuz yani.

Ben bir spor hocası ile anlaşmıştım, kendisi aynı zamanda diyetisyen ile beraber çalışıyordu. Haftanın 5 günü ağır antremanım vardı. Ancak bana verdiği diyet listesini normal bir insan bile yemezdi. Günlük 2 bin kaloriden fazlasını yediriyordu. Her öğünümde illa ki elma, çorba tavuk/et/balık vardı. Az yemek kilo verdirmiyor. Amaç yediğini yakabilmek. Yağı, enerjiye dönüştürebilmek.

Boşuna endişelenmeyin kızlar.
40 gün elma diyeti, 100 gün yumurta diyeti gibi radikal çıkışlar yapan insanlar zaten diyet yapamadıkları için buna kalkıştıklarından dolayı böyle zorlayıcı saçmalıkları hiç yapamıyorlar.

Boşuna endişelenmeyin kızlar.
40 gün elma diyeti, 100 gün yumurta diyeti gibi radikal çıkışlar yapan insanlar zaten diyet yapamadıkları için buna kalkıştıklarından dolayı böyle zorlayıcı saçmalıkları hiç yapamıyorlar.
Birincisi deneyimlerimi paylaşacağım. İkincisi bundan daha zor bi diyet yapmıştım ve 30 kilo verdim. Dönemsel strese girdiğimden dolayı 10 kilo aldım. Önceki diyetim sadece sıvı beslenmekti. Sabah öğle akşam. Yani elma diyeti çok zor değil. Ama yinede olan olmayan şeyleri yazacağım tabiki.

Thread '77.7den 61.6ya diyetisyensiz nasıl indim' 77.7den 61.6ya diyetisyensiz nasıl indim

Sağlıklı yollar deneyin lütfen. 2018de verdiğim kiloyu hala koruyorum. 40 gün elma yerseniz yoğun bakımda alırsınız soluğu. İlla ki ekollerden gidecekseniz protein diyeti yapın

X