40 GÜNLÜK KAMPA GİRİYORUM

bsra78

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2022
9
6
29
Merhabalar 2020de doğum yaptıktan sonra çok hızlı bir şekilde kilo aldım ve 102yi gördüm malesef. Gündüz çok iyi idare etsem de akşam çocuğu uyutup nefes alınca "keyif" yapma isteğine asla karşı koyamadım. 30uma yaklaşırken kendime en iyi doğum günü hediyesi olarak sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmek olduğunu düşündüm. 40 günlük bir alışkanlık kazanma kampına giriyorum inşallah 40 gün sonunda istediğim kilonun da altına sağlıkla düşmüş olurum.
Şu an her gün Leslie yapmaya, 3 lt su içmeye ve şekersiz beslenmeye çalışıyorum. Bunları halledersem benden olmuş demektir 🤪
Bugün bu saate kadar Leslie 3 mile yaptım, 1.5 lt su içtim ve şeker tüketmedim. Yatmadan tekrar güncellerim inşallah.
Edit: 1.5 lt daha su içtim (işin sırrı pipetle içmek sanırım pipetle içince çok içmişim gibi gelmiyo hemen bitiriyorum) ve şeker tüketmedim bugüne güzel ve gururlu bir tik atabilirim 🤗

Son düzenleme:
İnşallah istediğin gibi olur daha 25 yasındayım 86 kiloyum ama eskisi gibi kilo verme hevesım yok sürekli yemek yiyesin var ve üzünlünce birley olunca yemeye vuruyorum kendımı özellikle tatlıdan vazgevemıyorum

İnşallah istediğin gibi olur daha 25 yasındayım 86 kiloyum ama eskisi gibi kilo verme hevesım yok sürekli yemek yiyesin var ve üzünlünce birley olunca yemeye vuruyorum kendımı özellikle tatlıdan vazgevemıyorum
Mesajı bi an ben yazdım sandım 😄 aynı beni anlatmışsın ben de 4 senedir aynı döngüdeyim doğumdan sonra özellikle tatlıya doymama çayın yanında mutlaka abur cubur tüketme batağındayım ama bu sefer kafama koydum 40 günde hiçbir fire vermicem sen de başla benimle beraber ☺️

Mesajı bi an ben yazdım sandım 😄 aynı beni anlatmışsın ben de 4 senedir aynı döngüdeyim doğumdan sonra özellikle tatlıya doymama çayın yanında mutlaka abur cubur tüketme batağındayım ama bu sefer kafama koydum 40 günde hiçbir fire vermicem sen de başla benimle beraber ☺️
Çok istiyorum eşimle başlayalım dedık gun boyu açım açım dıye dolandık😅 çocuk düşünüyoruz bide aslında vermem lazım kilo ama gerçekten su içse yarayan biriyim napıcam bilmiyorum korunmadıgım için maydonoz kürü falanda yapamıyorum belki dogumdan sonra verırım suan gram hevesımde yok tiroidlerımden zor verdıgım için kilo

Merhabalar 2020de doğum yaptıktan sonra çok hızlı bir şekilde kilo aldım ve 102yi gördüm malesef. Gündüz çok iyi idare etsem de akşam çocuğu uyutup nefes alınca "keyif" yapma isteğine asla karşı koyamadım. 30uma yaklaşırken kendime en iyi doğum günü hediyesi olarak sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmek olduğunu düşündüm. 40 günlük bir alışkanlık kazanma kampına giriyorum inşallah 40 gün sonunda istediğim kilonun da altına sağlıkla düşmüş olurum.
Şu an her gün Leslie yapmaya, 3 lt su içmeye ve şekersiz beslenmeye çalışıyorum. Bunları halledersem benden olmuş demektir 🤪
Bugün bu saate kadar Leslie 3 mile yaptım, 1.5 lt su içtim ve şeker tüketmedim. Yatmadan tekrar güncellerim inşallah.
Edit: 1.5 lt daha su içtim (işin sırrı pipetle içmek sanırım pipetle içince çok içmişim gibi gelmiyo hemen bitiriyorum) ve şeker tüketmedim bugüne güzel ve gururlu bir tik atabilirim 🤗
Hadi bakalım hayırlı olsun takipteyim günlük menülerini at yorumlarız.
Bende yaza düğün var biyerden başlamam gerek

Rabbim hayırlısıyla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin

Çok istiyorum eşimle başlayalım dedık gun boyu açım açım dıye dolandık😅 çocuk düşünüyoruz bide aslında vermem lazım kilo ama gerçekten su içse yarayan biriyim napıcam bilmiyorum korunmadıgım için maydonoz kürü falanda yapamıyorum belki dogumdan sonra verırım suan gram hevesımde yok tiroidlerımden zor verdıgım için kilo
İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız. Porsiyon küçülterek hafif yürüyüşler yaparak başlayabilirsin. Bir anda büyük değişiklikler yapınca ilk günler çok zorluyo

2. günden merhabalar ☺️
Sabah kalkınca koca bardak yağları eritip götürecek kutsal limonlu suyumu içtim 😄
Şimdi de filtre kahve içiyorum yanında lifalifin kuruyemişli barıyla beraber. Öğlene kadar ana öğün yapmıyorum sabah erken kahvaltı yapamadığım için. Öğlen için de yanımda yoğurtlu muzlu yulaf getirdim onu yiyeceğim inşallah.

Dün de günlük hedefimi tamamladım 3 lt su içtim, şekersiz beslendim ve leslie yaptım. Darısı bugünün başına ☺️
Akşam yatmadan önce gün içinde yaptıklarımı yazacağım.

3. günümü de eksiksiz tamamladım.
Leslie yaptım, şekersiz beslendim ve 3 lt su içtim.
Bugün sınavım büyük. Misafirliğe gidicem. Hamurişi ve tatlıları pas geçip salata yerim. Yanımda da züberin Antep fıstıklı granola barını götürcem canım çok tatlı çekerse ondan yerim diye düşünüyorum. 😅
Kalkınca limonlu suyumu içtim. Birazdan kahve yaparım kendime oh mis.

Sabah baya polyannaymışım. 🤣 Hamurişini pas geçtim ama kendimi ev yapımı normal borcam tatlılarına hazırladığım için dayanırım yemem nasıl olsa tadını biliyorum evde daha güzelini yapıyorum vs vs kafamda kura kura giderken böğürtlenli cheesecake bana da sürpriz oldu valla.🤣 Neyse reglin ilk gününde bir öğünün günahı olmaz diyoruz bir dilim cheesecake için bütün hedefimizi yakmıyoruz yola tam gaz devam ediyoruz.
4. günümde günlük hedeflerimden birini gerçekleştiremedim. Ama leslie yaptım ve 3 lt suyumu içtim.

Merhabalar dün yazamadım. 5. gün malesef pek uyamadım. Şekersiz beslenemedim ama leslie yaptım ve 3 lt su içtim.
Bu sabah tartıldım. 2 kilo vermişim. Aslında daha çok bekliyordum ama sanırım reglden dolayı vücudum su tutmuş. Tartıda çok fark etmese de her gün leslie yaptığım için görüntüde bariz fark etmeye başladı diyebilirim. Bayramdan önce aldığım ve üzerime tam yapışan kıyafetim artık yapışmıyor. Bu şekilde devam edersem haftaya rahatça giyebilirim diye düşünüyorum. Bu haftaki motivasyonumu bu şekilde oluşturdum.
Bu hafta kahvaltıya başladım. Sürekli aynı rutinde gidince vücudum alışıyor ve kilo vermem zorlaşıyor. Bu sabah yoğurt ve lifalifin şekersiz granolasından yedim. Saat 11 gibi Türk kahvesi içmeyi düşünüyorum. Öğlen için de marul peynir domatesten sandviç yaptım onu yiyeceğim. Şimdilik bu kadar. Gün sonu raporunu akşam yatmadan yazarım.

Kendin için böyle bir adım atman bile harika.
Kendini şartlandırma. Öğrenmek ve keyif almak için git💜

X