40 gün herkes kendine dua edecek. Rızık ve ferahlık için

Merhaba kızlar 40 gün boyunca düzenli bir şekilde dualarımı yapmak istiyorum ama bunu kendime şart edinmek için burayı açtım. Listeli dua grubunda olunca iş güç olsada mutlaka kendime şart edip okuyorum. Burada da birbirimizi teşvik edelim. Belli bi süre sonra hayatımızda bi değişiklik olunca paylaşalım. Hergün herkes kendi niyetine okusun. Fikirlerinize açığım.
🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞
1.000 estağfurullah
1.000 ya Rezzak
1.000 salavat
313 rabbi yessir
100 nas
100 felak
100 ihlas
41 amennarasuli
3 inşirah
1 vakıa
1 yasin

ben de katilmak istiyorum ama Bunları 41 günde mi okuyacağız yoksa 41 gun boyunca hergün okuyacak miyiz? Orasını pek anlayamadım da

Bir oturmada mi okumamiz lazım yoksa gün içerisinde bir kac defada mi
Yok canım bolersiniz gün içinde.
Bir oturuşta okumak çok zor oluyor.
Ben mesela sabahtan itibaren boluyorum akşama kadar ara ara alıp çekiyorum.
Yalnız başlarda birazcık zor gibi geliyor ama inanın bir iki sonra hemen alisiyosunuz inşalah.
Gözünüze Sakın çok gelmesin :KK36: Zaten onun huzuru herşeye bedel...:KK51:
Ben demiştim ilk zmanlar Keşke çok daha önceden beri cekmeye başlasaymisim diye...

Tekrar

1. Gün
1000 salâvat
313 Rabbi Yessir
Canım çok merak ettim nasıl gitti duan?
Yani 40 günü tamamladın masaallh anladığım kadarıyla 😍
Yaşadığın güzel şeyler olmuştur mutlaka
Çünkü mucizevi birşey dua :KK36:
Aama masaallh takdir ettim sizi.
Bende istikrarlı olsun istiyorum dediğiniz gibi burda hergun yazmamız gerektiği için bir zorunluluk gibi oluyor süper oluyor:KK51:
Yoksa şeytan uğraşıyor okumana engel oluyor insanın....

Canım çok merak ettim nasıl gitti duan?
Yani 40 günü tamamladın masaallh anladığım kadarıyla 😍
Yaşadığın güzel şeyler olmuştur mutlaka
Çünkü mucizevi birşey dua :KK36:
Aama masaallh takdir ettim sizi.
Bende istikrarlı olsun istiyorum dediğiniz gibi burda hergun yazmamız gerektiği için bir zorunluluk gibi oluyor süper oluyor:KK51:
Yoksa şeytan uğraşıyor okumana engel oluyor insanın....
Evet cnm bende buraya yazmadıkça motive olup davam ettiremiyorum. Maşallah paramın bereketi yoktu nereye girtiğini anlamıyordum bu tesbihleri çekince hem bereket geldi hem kendime daha yararlı harcama yaptım. Yer gök dua ama en önemlisi tesbih çekince içşme gelen manevi huzurun tarifi yok. Bu aralar iş güçten boşladım kendimi huzursuz hissediyorum ya Allah ,bismillah diyip başlıcam tekrar🥰♥️

Evet cnm bende buraya yazmadıkça motive olup davam ettiremiyorum. Maşallah paramın bereketi yoktu nereye girtiğini anlamıyordum bu tesbihleri çekince hem bereket geldi hem kendime daha yararlı harcama yaptım. Yer gök dua ama en önemlisi tesbih çekince içşme gelen manevi huzurun tarifi yok. Bu aralar iş güçten boşladım kendimi huzursuz hissediyorum ya Allah ,bismillah diyip başlıcam tekrar🥰
Aaa masaallh
Evet bereket getiriyor haklısınız :KK36:
Başlayın başlayın.
İnsan bırakınca bir boşlukta hissediyor kendini

Evet cnm bende buraya yazmadıkça motive olup davam ettiremiyorum. Maşallah paramın bereketi yoktu nereye girtiğini anlamıyordum bu tesbihleri çekince hem bereket geldi hem kendime daha yararlı harcama yaptım. Yer gök dua ama en önemlisi tesbih çekince içşme gelen manevi huzurun tarifi yok. Bu aralar iş güçten boşladım kendimi huzursuz hissediyorum ya Allah ,bismillah diyip başlıcam tekrar🥰
Canım önümüzdeki haftadan itibaren başlarım. Bu ara Yoğundum sadece gruplara okuyabildim yine yazalım buraya motive oluruz

Screenshot_2020-09-02-01-44-05.png
arkadaşlar burdakilerin hepsini bir günde bitiren var mi benimkiler yetişmiyor. Acaba verilen sayıları değil de okuyabildigimiz kadar okusak da etkisini görebilir miyiz? Ya da burdakileri 1 günde bitirmenin sırrı var mi

Aaa masaallh
Evet bereket getiriyor haklısınız :KK36:
Başlayın başlayın.
İnsan bırakınca bir boşlukta hissediyor kendini
Aynen canım
Canım önümüzdeki haftadan itibaren başlarım. Bu ara Yoğundum sadece gruplara okuyabildim yine yazalım buraya motive oluruz
İnşallah ende başlarım bir an önce cnm
Sevgili Mintimint Mintimint
Bende hergun
1 vakia
1 yasin
1 fetih
1 mulk
1 meryem suresine basladim insallah yazmaya devam etcem
Maşallah cnm çok iyi
Eki Görüntüle 2684478 arkadaşlar burdakilerin hepsini bir günde bitiren var mi benimkiler yetişmiyor. Acaba verilen sayıları değil de okuyabildigimiz kadar okusak da etkisini görebilir miyiz? Ya da burdakileri 1 günde bitirmenin sırrı var mi

Eki Görüntüle 2684478 arkadaşlar burdakilerin hepsini bir günde bitiren var mi benimkiler yetişmiyor. Acaba verilen sayıları değil de okuyabildigimiz kadar okusak da etkisini görebilir miyiz? Ya da burdakileri 1 günde bitirmenin sırrı var mi

Evet cnm 1 günde bitiyor insan istesin yeter ki. Bir zikirmatik edin kendine tak parmağına iş yaparken,yürürken ,markette ,pazarda her yerde çek. Mesela ben şöyle yapıyordum ;1000 salâvat başlıyordum o bitince diğeri, diğeri derken sırayla bitiyordu. Ama bu benim kendime şart koştuğum liste . Herkes kendi esmasını,duasını kendi ayarlıyor. Sen zorlanırım diyorsan 1000salâvat 313 Rabbi Yessir ile başla dilin alışınca arttırırsın

Evet cnm 1 günde bitiyor insan istesin yeter ki. Bir zikirmatik edin kendine tak parmağına iş yaparken,yürürken ,markette ,pazarda her yerde çek. Mesela ben şöyle yapıyordum ;1000 salâvat başlıyordum o bitince diğeri, diğeri derken sırayla bitiyordu. Ama bu benim kendime şart koştuğum liste . Herkes kendi esmasını,duasını kendi ayarlıyor. Sen zorlanırım diyorsan 1000salâvat 313 Rabbi Yessir ile başla dilin alışınca arttırırsın
Zikirmatigim var. Bir de onunla deneyeyim çok teşekkür ederim 😊

Ben başlayım o zaman yazmaya
1. Gün
110 ya aliyy
707 ya ya varis
1000 ya musavvir
1 yasin
1 vaka
Okudum
Aklımda 7 tanede inşirah var okuyabilirsem

X