40 yaş üstü olup sadece Bişektomi yaptıran var mı acaba?

nutelladdict

Guru
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
349
13
48
Arkadaşlar merhaba,

45 yaşındayım ve gelecek hafta bişektomi yaptırmak istiyorum. Dr % 5 ihtimal olsada sarkma olabileceğini söyledi ama benim yüzüm hep kilolu ve büyüktü. Çok yaptırmak istiyorum. Güzel bir değişikliğe ihtiyacım var.
Birkaç Dr. görüşüde aldım bazısı sarkabilir bazısı sarkmaz dedi ben de arada kaldım.
Acaba yaptırıp yüzünde sarkma yaşayan pişman olan oldu mu aramızda?
Teşekkürler
Sevgiler

Arkadaşlar merhaba,

45 yaşındayım ve gelecek hafta bişektomi yaptırmak istiyorum. Dr % 5 ihtimal olsada sarkma olabileceğini söyledi ama benim yüzüm hep kilolu ve büyüktü. Çok yaptırmak istiyorum. Güzel bir değişikliğe ihtiyacım var.
Birkaç Dr. görüşüde aldım bazısı sarkabilir bazısı sarkmaz dedi ben de arada kaldım.
Acaba yaptırıp yüzünde sarkma yaşayan pişman olan oldu mu aramızda?
Teşekkürler
Sevgiler
Merhaba mesajınızın üstünden baya zaman geçmiş. Yaptırdınız mı acaba? Ben de 40 yaşındayım geçen hafta yaptırdım, şu an yüzüm aşağı indi sanki. Ödem mi yüzüm mü sarktı anlamıyorum. Yaptırdıysanız sizdeki sonucu merak ettim.

Merhaba mesajınızın üstünden baya zaman geçmiş. Yaptırdınız mı acaba? Ben de 40 yaşındayım geçen hafta yaptırdım, şu an yüzüm aşağı indi sanki. Ödem mi yüzüm mü sarktı anlamıyorum. Yaptırdıysanız sizdeki sonucu merak ettim.Geçmiş
Daha çok yeni sonuç belli olmaz diye düşünüyorum,geçmiş olsun. Benim görüştüğüm doktorlar önceki ameliyatlarımı yapan doktor da dahil uygun bulmadı bişektomi ye deri kalitesi ile alakalı seçim yapıyorlar sanırsam.

Daha çok yeni sonuç belli olmaz diye düşünüyorum,geçmiş olsun. Benim görüştüğüm doktorlar önceki ameliyatlarımı yapan doktor da dahil uygun bulmadı bişektomi ye deri kalitesi ile alakalı seçim yapıyorlar sanırsam.
Teşekkürler. Bana da uygun diyen de oldu, askılama ya da germe de gerekir diyen de... Bir cesaret yaptırdım, umarım pişman olmam

Merhaba mesajınızın üstünden baya zaman geçmiş. Yaptırdınız mı acaba? Ben de 40 yaşındayım geçen hafta yaptırdım, şu an yüzüm aşağı indi sanki. Ödem mi yüzüm mü sarktı anlamıyorum. Yaptırdıysanız sizdeki sonucu merak ettim.
çok yeni daha .ben 30 yasında yaptırmıstım ödemler aşağı doğru sarkıyor. yüzünüz yaslanmıs gibi duracaktır ama geçiyor. en iyi sonuc için 1ay geçmesini bekleyin

Merhaba kızlar bu gün bişektomi ameliyatı oldum.Ekonomik olduğu için lokal tercih ettim.44 yaşındayım yanaklarımdan 6 ml yağ alında sağ yanaktan 1 ml daha eksik çıktı umarım fark olmaz. Şu an çok ağrım yok 3-4 saat falan oldu buz koyuyorum 10 dk aralıklarla ve tülbentle çenemden yukarıya doğru yüzümü bağladım yanaklar yukarı ve içeri doğru şekillensin diye sanırım. Gelişmeleri paylaşacağım sizinle.Fiyatı 2500 tl

merhaba sizde bişektomi olmuşssunuz sanırım memnun musunuz?

Merhaba kızlar bu gün bişektomi ameliyatı oldum.Ekonomik olduğu için lokal tercih ettim.44 yaşındayım yanaklarımdan 6 ml yağ alında sağ yanaktan 1 ml daha eksik çıktı umarım fark olmaz. Şu an çok ağrım yok 3-4 saat falan oldu buz koyuyorum 10 dk aralıklarla ve tülbentle çenemden yukarıya doğru yüzümü bağladım yanaklar yukarı ve içeri doğru şekillensin diye sanırım. Gelişmeleri paylaşacağım sizinle.Fiyatı 2500 tl
fiyatı uygunmuş nerde yaptırdın ?

kaç yıl geçti peki sarkma yaptı mı ? zamanla çökebilir söylentisi var :/
ben 2020 de yaptırmıstım ocak ayında neredeyse 2 sene olucak sarkma olmuyor ama yag dokusu alındıgından esneme kaybı oluyor. ben 30 yasında yaptırmıstım suan 31 - 32 ye gireceğim deformasyon yok

X