Popüler Konu 40 yasından sonra anne olmaya cabalayanlar

Günaydın ☀️ çok çok mutlu oldum bu güzel haberini görünce. Sağlıkla kucağına al inşallah, eşini de seni de tebrik ederim 🥰
Ay çok teşekkür ediyoruumm🐥Zorladı, yıprattı,çookca ağlattı fakat sonunda oldu.Kimse ümidini kaybetmesin biz yaşlar için 4 5 6 tedaviye kadar yolu var. İyi ki pes etmemişim şükürler olsunn :dua: Eşime tebriğinizi ileticem çok naziksiniz💙Tez zamanda size de nasip olması duasıyla🙏

Ay çok teşekkür ediyoruumm🐥Zorladı, yıprattı,çookca ağlattı fakat sonunda oldu.Kimse ümidini kaybetmesin biz yaşlar için 4 5 6 tedaviye kadar yolu var. İyi ki pes etmemişim şükürler olsunn :dua: Eşime tebriğinizi ileticem çok naziksiniz💙Tez zamanda size de nasip olması duasıyla🙏
hayırlı olsun.embriyon kaçıncı gündü kalitesi nasıldı?

Kaderimin ortağı değerli arkadaşlarım;
Rabbimin izni ile 4.tedavimin sonunda, 42 yaşımda geçen p.tesi pozitifi, bugün de kesemizi gördük.
5+2 olmuşuz, şükürler olsun ki şu an bir sıkıntımız yok. Zaman zaman umudumu yitirmedim değil ama her düşüşümden sonra yine sarıldım umutlara..
Sizlere de umut olsun bir gün mutlaka siz de bu haberi vereceksiniz yürekten inanıyorum🙏🙏 💕
Canım, çook çoook sevindim.. Maşallah sübanallah, Rabbim sağlıkla sıhhatle kucağına almak nasip etsinn.. 🙏🙏

Rabbimin izni ile 4.tedavimin sonunda, 42 yaşımda geçen p.tesi pozitifi, bugün de kesemizi gördük.
5+2 olmuşuz, şükürler olsun ki şu an bir sıkıntımız yok. Zaman zaman umudumu yitirmedim değil ama her düşüşümden sonra yine sarıldım umutlara..
Sizlere de umut olsun bir gün mutlaka siz de bu haberi vereceksiniz yürekten inanıyorum 🙏🙏💕

Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza alıp, huzurla büyütmeyi nasip etsin. :nazar: Ne güzel pozitif haberler umut oluyor :nazar: Darısı isteyen hepimizin başına :) Siz Erbil Bey'in hastasıydınız değil mi, ben de yeni tedavide onu düşünüyorum artık. Hatta ben adını bile bilmiyorken burada bana Erbil Bey'i ilk öneren siz olmuştunuz :KK70: İnşallah bana da vesile olur. Eşinize ve size tebrikler, bebeğinize uzun, sağlıklı ömürler diliyorum. :KK200:

Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza alıp, huzurla büyütmeyi nasip etsin. :nazar: Ne güzel pozitif haberler umut oluyor :nazar: Darısı isteyen hepimizin başına :) Siz Erbil Bey'in hastasıydınız değil mi, ben de yeni tedavide onu düşünüyorum artık. Hatta ben adını bile bilmiyorken burada bana Erbil Bey'i ilk öneren siz olmuştunuz :KK70: İnşallah bana da vesile olur. Eşinize ve size tebrikler, bebeğinize uzun, sağlıklı ömürler diliyorum. :KK200:
Diimi evet hatırladım☺️Ben de hiç bilmezken buradan bir arkadaşın önerisi ile gitmiştim. Benim önerimle buradan başka bir arkadaşta giderek gebe kaldı çok şükür :dua:
Güzel dilekleriniz için var olun.. Bundan sonra ehemmiyeti olan sağlıkla ilerlemesi inşaallah🙏🙏
Bakarsınız bir dahaki sefer müjde sizden gelir hiç belli olmaz bu sürprizli işler:anneadayı:

Sizlere de umut olsun bir gün mutlaka siz de bu haberi vereceksiniz yürekten inanıyorum 🙏🙏💕
Maşallah çok tebrik ederim çok sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah 🧿💜🌺🤗

Bana da ilk öneren B Biscolataamm olmustu , ben de adını bile duymamıştım. Allah bin kere razı olsun 🙏🙏🙏💕💕💕

Kızlar, jinekolojik muayene olunca oruc bozulur mu. Oruc tutuyorum sabah muayene oldum. Biraz arastrdm jelle muayene olunca oruc bozulur diolar. Bilgisi olan varmi.

Bende aras
Muhtemelen jel kullanılarak muayene olmuştur. Bu durumda bozulur 1 gün kaza gerektirir.

Bozulur canım. Çünkü ''gusül'' bozuluyor Ramazandan sonra tutarsın. Allah kabul etsin. Hayırlı haberlerin olsun inşallah.
Biraz arastrdm evet jel arada olduğu için bozuluyor die okudum. Haklisiniz. Sonraki zamanda telafi edebilirim ınsallah.

Kızlar, jinekolojik muayene olunca oruc bozulur mu. Oruc tutuyorum sabah muayene oldum. Biraz arastrdm jelle muayene olunca oruc bozulur diolar. Bilgisi olan varmi.
Jinekolojik muayeneden sonra eve gelince gusül alıyorum ben yani gusülu bozan orucu bozar.ama bilmediğin için bir gün kaza gerektirir canım dün bende tutmadım muayene olucam diye

dayanamadım bugün 4.günü transferin kanda hcg 1,95 çıktı biraz moralim bozuldu.Biliyorum çok erken diyeceksiniz ama benim yaşım geçççç.43 yaş ve tek yumurta olunca artık umudum kalmadı.
Aman diyim sakın umitsizlige kapilma. Ben kan verdigim gun idrara kendim evde bakmistim negatif cikmisti. Ertesi gun kan testi sonucumda beta hcg 218 di. Pozitifti lutfen stres yapmadan kan sonucunu bekle. Rabbim yar yardimcin olsun. Bebis haberini alirsin insallah.

Canım benim emeklerinin karşılığını aldın öyle mutluyum ki 🙏🏻 Seninle aynı zamanda aynı doktorda başladık tedaviye her aşamanı biliyorum doktorun istediği testleri en uygun nerede yaptırabilirz diye fikir alışverişi bile yapmıştık😁deneyimlerimizi paylaştık. Benimki kötü sonuçlansa da senin pozitif olman beni o kadar mutlu ettiki. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın yavrunu bunu bütün kalbimle diliyorum 🙏🏻🌺 Bu arada her ne kadar tekrar tedavi düşünmesem de deneyecek olsam sanırım yine Erbil beyi seçerdim. Kızdığım zamanlar oldu ama sevgim saygım daha ağır. İyi bir insan ve doktor olduğunu düşünüyorum hala.

dayanamadım bugün 4.günü transferin kanda hcg 1,95 çıktı biraz moralim bozuldu.Biliyorum çok erken diyeceksiniz ama benim yaşım geçççç.43 yaş ve tek yumurta olunca artık umudum kalmadı.
Arkadaşım doğum yaptı. 42 yaşında. umut her zaman var

X