Popüler Konu 40 yasından sonra anne olmaya cabalayanlar

Canım benim emeklerinin karşılığını aldın öyle mutluyum ki 🙏🏻 Seninle aynı zamanda aynı doktorda başladık tedaviye her aşamanı biliyorum doktorun istediği testleri en uygun nerede yaptırabilirz diye fikir alışverişi bile yapmıştık😁deneyimlerimizi paylaştık. Benimki kötü sonuçlansa da senin pozitif olman beni o kadar mutlu ettiki. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın yavrunu bunu bütün kalbimle diliyorum 🙏🏻🌺 Bu arada her ne kadar tekrar tedavi düşünmesem de deneyecek olsam sanırım yine Erbil beyi seçerdim. Kızdığım zamanlar oldu ama sevgim saygım daha ağır. İyi bir insan ve doktor olduğunu düşünüyorum hala.
Şu an yüzüme gelen gülümsemeyle o günlere gittim.Hatta benim için labratuvarla görüşmüştün🥰
Sen;yüreği çok güzel bir insansın her ne kadar burçlarımız çatışsada😆
Şaka bir yana elbetteki, hepimizin derdi ortak, Allahım kucaklarınızı doldursun inşallah. Hepinize duacıyım..
Erbil Bey tedavi için kesinlikle gidilmesi gereken bir doktor. Şahsına münhasır değişik birisi yaa🧐
Güzel dileklerin için çok çok teşekkür ediyorum tez vakitte darısı sana inşallah🥰🙏

Kaderimin ortağı değerli arkadaşlarım;
Rabbimin izni ile 4.tedavimin sonunda, 42 yaşımda geçen p.tesi pozitifi, bugün de kesemizi gördük.
5+2 olmuşuz, şükürler olsun ki şu an bir sıkıntımız yok. Zaman zaman umudumu yitirmedim değil ama her düşüşümden sonra yine sarıldım umutlara..
Sizlere de umut olsun bir gün mutlaka siz de bu haberi vereceksiniz yürekten inanıyorum 🙏🙏💕
Tebrik ediyorum. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Allah bu yolda yürüyen kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Kizlar transfere hazırlanıyordum hormon değerim uygun deilmis demistim detaylı bakildi neyse su an transfere dogru gidiyorum. Kesinlik yok 10-12 güne kadar transfer olabilirim hayırlısı.
Bayrama sonucla cikabiliriz bakalim. Allah herkesin kalbine göre versin.
merhabalar, cok sevindim.hayirlisi insallah🙏desene aynı zamanda olucaz transfer.
benimde 3. gunum dun kontrolum vardi bugun de ilaclara basladim.simdiden 30 nisan transferin dedi dr🤷🏼‍♀️ bakalim insallah cifte bayram yasariz🤗🙏🙏🍀

Kizlar transfere hazırlanıyordum hormon değerim uygun deilmis demistim detaylı bakildi neyse su an transfere dogru gidiyorum. Kesinlik yok 10-12 güne kadar transfer olabilirim hayırlısı.
Bayrama sonucla cikabiliriz bakalim. Allah herkesin kalbine göre versin.
Hayirli olsun sonu bebisli olsun canım 🙏🙏

merhabalar, cok sevindim.hayirlisi insallah🙏desene aynı zamanda olucaz transfer.
benimde 3. gunum dun kontrolum vardi bugun de ilaclara basladim.simdiden 30 nisan transferin dedi dr🤷🏼‍♀️ bakalim insallah cifte bayram yasariz🤗🙏🙏🍀
Hayirli olsun..hangi ilaclari kullanıyorsun transfer öncesi..benim yumurtalari 2 aydir baskilayamadilar simdi adette lucrin vuracaklar..hemen baslarlar mi 1 aylik lucrinde bilmiyorum

Hayirli olsun..hangi ilaclari kullanıyorsun transfer öncesi..benim yumurtalari 2 aydir baskilayamadilar simdi adette lucrin vuracaklar..hemen baslarlar mi 1 aylik lucrinde bilmiyorum
insallah tesekkuederim.
benim daha onceki transferimde lucrin vermislerdi.birkere kullanmistim.yanlis hatirlamiyorsam transferden onceki aydi sadece🤔
ayin 26 sina kadar sadece estrofem verdi.ogunden itibaren ;
estrofem
prolutex
coraspin
prednol tab.
proluton depot(haftada1) ve ogun birde ovitrelle.
bir sorun cikmazsa direk 30 nda da transfer dedi.anlamadim bende biraz erken olucak sanki🤷🏼‍♀️

Aramizda 2-3gun olacak sanırim. Hakkımızda hayırlısı olsun.
Hangı ılacları verdi acaba.

insallah tesekkuederim.
benim daha onceki transferimde lucrin vermislerdi.birkere kullanmistim.yanlis hatirlamiyorsam transferden onceki aydi sadece🤔
ayin 26 sina kadar sadece estrofem verdi.ogunden itibaren ;
estrofem
prolutex
coraspin
prednol tab.
proluton depot(haftada1) ve ogun birde ovitrelle.
bir sorun cikmazsa direk 30 nda da transfer dedi.anlamadim bende biraz erken olucak sanki🤷🏼‍♀️
Yazmıssın üstte. Tesekkurler.

Kızlar 4.günde 1,95 çıkmıştı BetaHcg bugün 8.günüm 2,95 çıktı tecrübesi olanlar sizce daha yükselir mi?Doktorun dediği tarihe daha 4 gün var.Vallahi kalpten gidecem.3.gün embriyo 6 hücreli...

Kızlar 4.günde 1,95 çıkmıştı BetaHcg bugün 8.günüm 2,95 çıktı tecrübesi olanlar sizce daha yükselir mi?Doktorun dediği tarihe daha 4 gün var.Vallahi kalpten gidecem.3.gün embriyo 6 hücreli...
Doktoruna da sorsan test günü tekrar yaptir diyecek..hem 3.gun embriyosuymus belli olmayabilir..hayirlisi olsun

X