40dk da 7 cm incelten kür (Dr.Feridun Kunak)

Merhaba arkadaşlar ben iki doğum yaptım sezeryanla. tahmin edersiniz sıkıntılıyım:KK43: önce denedim Dr. Furkan beyin karışımını bir kere ama spor yapmadım temizlik yaptım baktım değişen bişey yok, 2 gün sonra bir daha denedim karışımımdan emin olmak için aynen uyguladım üstelik bantta 3 km yürüdüm yüksek tempoda ama üzgünüm sonuç aynı .. yani boşuna masraf bence sadece cilde biraz soluk verdi okadar...

kızlar silicem artık feridun un tarifi :KK1:
marankiyi yapın diyorum ısrarlaa okumuyo musunuz

Kıslar bunu 2 hafta filan mı yapmak gerekiyor..sonuçtan memnun kalan var mı? şu an 53 kiloyum aslında inceyim ama bel kısmının dümdüz olmasını istiyorum..

canım 3 hafta falan ama senin kilon az olduğu için sen banyodn banyoya yapsan bile olur gibi geliyor bana...

Ya ben anlamıyorum arkadasss bende hazır yapılmısını aldım aktardan gayette faydalı oldu bunu evde yapıpta yagını herseyını tam katıpta yapanlar nasıl olmusta fayda gorememıs anlamadımmm dogrusuuuu tabı surup yattıysanız faydası olmaz ..... terlemenız lazımmm ben yaptım gayette faydalıydııı devamde edıcem :21::21:

canım yapılmışını nasıl alıyorsun anlamadım?
tabiki terlemek lazım

aynısı mı canım karışım
karışımın adı nedir?

adı fılan yok sanırım bır ev hanımı hazırlıyor ve bende yag oranlarını tam koymuyorlardır dıye kendım yapmaya karar verdım aktara ugrarımmm yarın ıcındekılerı tam ogrenırım ama portakal vs bırseyler soyluyprdu yag ıcın :KK34:

adı fılan yok sanırım bır ev hanımı hazırlıyor ve bende yag oranlarını tam koymuyorlardır dıye kendım yapmaya karar verdım aktara ugrarımmm yarın ıcındekılerı tam ogrenırım ama portakal vs bırseyler soyluyprdu yag ıcın :KK34:

canım sen marankinin tarifini de yapabilirsin o daha kolay sonuç alan da çok
feridunun kıvamını tutturmak zor

Son düzenleme:
Bölgesel Zayıflama İçin Kil Lapası Malzemeleri

2 su bardağı kil
1 çorba kaşığı ozon yağı
1 çorba kaşığı kakao yağı
1 çorba kaşığı portakal yağı
1 çorba kaşığı üzüm çekirdeği yağı
1 tatlı kaşığı biberiye yağı
1 çorba kaşığı pul biber
2 çay bardağı Demlenmiş Yeşil çay

Bölgesel Zayıflama İçin Kil Lapasının Hazırlanışı :

2 su bardağı kilin içine 1 dakika kaynatılıp bir dakika demlenen yeşil çaydan bir bardak koyarak bulamaç haline getiririyoruz. İçine bir kaşığı ozon yağı, 1 çorba kaşığı kako yağı, 1 çorba kaşığı portakal yağı, 1 çorba kaşığı üzüm çekirdeği yağı , 1 tatlı kaşığı biberiye yağı, 1 çorba kaşığı kırmızı pul biber konarak güzelce karıştırılır.

Karışım istenmeyen bölgeye elle veya tahta kaşıkla yedire yedire sürülür. bir müddet beklendikten sonra iyice silinerek temizlenir. veya banyo yapılabilir.

Canlı yayından karışım bir hanımın göbek bölgesine ve yanlarına yedire yedire sürülerek yaydırıldı. ( Duvarı sıvar gibi sıvandı) üzeri streç filmle kapatıldı.
Biraz hareketler yapıldı.

Sürülmeden önce göbek deliğinin tam hizasından ölçüldü. 112 cm geldi.
40 dakika sonra yapılan ölçümde 105 cm geldi.

Bu karışım selülitli bölgelerede uygulanbilir.

NOT : merak edenler için yayın tarihi 16.01.2013

Maranki nin tarifi
biberiye yağı
portakal kabuğu yağı
menekşe yağı
hardal yağı
badem yağı (acı ya da tatlı belirtilmemiş acı kullananan arkadaşlar var)
bunlarıda sadece karıştırıp gece uyumadan sürülmesi öneriliyor ama gündüz de sürebilirsiniz size hangisi faydalı geliyorsa.benim tavsiyem 30dk yürüyüş egzersiz de yapmanız.ama tarifte böyle bir şart yok.
bütün yağları heba etmeyin bence hepsinden 1er,2şer çay kaşığı ekleyerek önce deneyin krem gibi sürün yağı, yoğurt gibi boca etmenize gerek yok.

bir de streci banyoda çıkaracağınız sıra bölge terlemiş olduğu için, direk soğuk havayla şoka girmesin. streci çıkartmadan strecin üzerine banyo yaptığınız sıcaklıkta su tutun ki terli bölge hemen şoka girmesin. daha sonra streci çıkartıp yıkayın
bu tarifte ise 3 hafta boyunca her gece sarın diyor ama ben bazı geceler hava alsın diye bir gündüz bir gece düzensiz yapıyorum şu an

bu tarifin linki http://www.kadinlarkulubu.com/zayif...haftada-2-beden-yatarak-incelinnnmaranki.html

canm tarıfı uyguladıdktan sonra faydasını gordunmu genelde bırakınca eskı halıne donuyor dıyorlar bende lahana yağını kullanıyorum ama bı yandan spor ve beslenmeme dıkkt edıyorum artık yağdan mı yoksa spordan mı bılmıyorm ıncelmeler

canm tarıfı uyguladıdktan sonra faydasını gordunmu genelde bırakınca eskı halıne donuyor dıyorlar bende lahana yağını kullanıyorum ama bı yandan spor ve beslenmeme dıkkt edıyorum artık yağdan mı yoksa spordan mı bılmıyorm ıncelmeler

ben 5-6 kere maranki tarifi yaptm geçmş sayfalarda da ölçülerim mevcut
baya fayda sağlıyordu ama öğrenci evmde yapamadm bıraktım
ve dışardan besinlendiğim için de tabiki eski halime döndm düzensz bir yemek öğünm vardı dışardan yemek söylerdik biz sulu yemek yemezdm yani:KK1:

ben 5-6 kere maranki tarifi yaptm geçmş sayfalarda da ölçülerim mevcut
baya fayda sağlıyordu ama öğrenci evmde yapamadm bıraktım
ve dışardan besinlendiğim için de tabiki eski halime döndm düzensz bir yemek öğünm vardı dışardan yemek söylerdik biz sulu yemek yemezdm yani:KK1:

anladım cnm cok tsk ederım

kızlar dün maranki tarifini yaptım sahurda sardım
saat 13 gibi yıkandım 2 cm gitti göbekten

ama akşam spora giderken 1-2 saat tutuyorum o zaman fayda etmiyor kızlar uzun tutmak lazım
gündüz ya da gece farketmez kim nasıl fayda görüyorsa
tahriş olanlar fındık yağınıda kullanabilirler menekşe yağını çıkarıp...

lahana yağı nasıl ve kaç cm inceltiyor?

cnm aksm yatmadn once suruyorum yagı 1-2 dk masaj yapıyorum streç folyoyla sarıyorum sabaha kadar duruyor sabahta kahvaltımı yapıp yuruyusumu yapıp yosunlu sabunla yıkıyordum lahana sadece sıkılastırmaya yardımcı

cnm aksm yatmadn once suruyorum yagı 1-2 dk masaj yapıyorum streç folyoyla sarıyorum sabaha kadar duruyor sabahta kahvaltımı yapıp yuruyusumu yapıp yosunlu sabunla yıkıyordum lahana sadece sıkılastırmaya yardımcı

yosunlu sabun neden canım??

sadece lahana yağımı??
peki incelme oluyor mu sıkılaşma olduğu için??

benm etim cıvık özellikle göbek bölgem iyi gelebilir belki bana canm aktardan mı alıyorsun??

çok soru oldu ama tek tek yanıtlrsan sevinirim cnm =))

yosunlu sabun neden canım??yosun sabunu bıtkısel yağları daha ıyı temızlıyor cnm hemde selulıtlere ıyı geliyor

sadece lahana yağımı?? evet cnm sadece lahana yagı
peki incelme oluyor mu sıkılaşma olduğu için?? sıkılaştığı ıcın ıncelme oluyor ben ılk yaptığımda 113 cm dı göbek delıgı uzerınden olçum 4-5 gun sonra 111 cm dı cnm ve o hafta sadece 100 gr vermıstım yag yakımı yapmıor sadece sıkılastırıyor

benm etim cıvık özellikle göbek bölgem iyi gelebilir belki bana canm aktardan mı alıyorsun?? aktardan aldım cnm kokusu bıseysı yok 25tl ıdı benm aldığım

çok soru oldu ama tek tek yanıtlrsan sevinirim cnm =))estağfurullah cnm faydam olursa ne mutlu bana

ıstedıgın kadar soru sorabılırsın cnm bıldıgım bıseyse memnunıyetle cevaplarım

ıstedıgın kadar soru sorabılırsın cnm bıldıgım bıseyse memnunıyetle cevaplarım

canım öncelikle teşekkür ederim
ben 5 yağa veriyorum 25 hemen hemen aynı şey miktarı azdır herhalde marka ya da resim de koyabilirsen sevinirim canım
yosunlu sabunu duyduğum iyi oldu
onunda ücretini öğrenebilir miyim cnm kazık yemeyelim:KK1:

ayrıca itinalı bir şekilde cevapladığın için ayrıca teşekkür etmek istedim =)

canım öncelikle teşekkür ederim
ben 5 yağa veriyorum 25 hemen hemen aynı şey miktarı azdır herhalde marka ya da resim de koyabilirsen sevinirim canım
yosunlu sabunu duyduğum iyi oldu
onunda ücretini öğrenebilir miyim cnm kazık yemeyelim:KK1:

ayrıca itinalı bir şekilde cevapladığın için ayrıca teşekkür etmek istedim =)

5 tl ye aldım cnm ama burda tek bı yer var fıyatlar o yüzden pahalı olabılır yarın resmlerını koyayım cnm benm rıca ederım ne demek

X