40dk da 7 cm incelten kür (Dr.Feridun Kunak)

incelme oluyormu bilmiyorum ölçmedim cok kasındıgım için bıraktım zaten 4 gün yapıp. hem kaşınıyorum gün içinde sürmediğim halde diken gibi batmalar oluyor. birde dediğnii alıp deneyeyyim bu sefer ölçüleyim bakalım
canım bende de batma gibi değil ama nasıl desem kaşınma böyle pıtır pıtır ediyo oralar
gliserin yağı koy içine
o yumuşatıyo cildi
ben aldım reglm bitsn deneyeceğim

çünkü inceliyorum ama kaşıntıya dayanamıyorum 2.günü başlıyor bende kaşınma:KK1:

incelme oluyormu bilmiyorum ölçmedim cok kasındıgım için bıraktım zaten 4 gün yapıp. hem kaşınıyorum gün içinde sürmediğim halde diken gibi batmalar oluyor. birde dediğnii alıp deneyeyyim bu sefer ölçüleyim bakalım

aynen canım......

çok merak ettim bende deneyeceğim bu tarifleri :)) ama kısa süreli olduğu için önce killi tarifi denemeyi düşünüyorum gerçi genel olarak pek işe yaramamış ama benim göbek çevrem baya geniş belki bende daha etkili olur :)

çok merak ettim bende deneyeceğim bu tarifleri :)) ama kısa süreli olduğu için önce killi tarifi denemeyi düşünüyorum gerçi genel olarak pek işe yaramamış ama benim göbek çevrem baya geniş belki bende daha etkili olur :)

o çok zahmetli cnm yaa
bence diğerini dene paran boşa gitmesin:KK1:

o zaman tamam canım önce maranki kürünü deneyim :) bayram telaşesinden fırsat bulabilirsem hemen alacağım malzemeleri :)

Diger kurleri bilmem ama arkadaslar bu kur icin bosuna ne paranizi verin nede vaktinizi ayirin. Tam bi fiyasko. Hic bir ise yaramadi.

Bölgesel Zayıflama İçin Kil Lapası Malzemeleri

2 su bardağı kil
1 çorba kaşığı ozon yağı
1 çorba kaşığı kakao yağı
1 çorba kaşığı portakal yağı
1 çorba kaşığı üzüm çekirdeği yağı
1 tatlı kaşığı biberiye yağı
1 çorba kaşığı pul biber
2 çay bardağı Demlenmiş Yeşil çay

Bölgesel Zayıflama İçin Kil Lapasının Hazırlanışı :

2 su bardağı kilin içine 1 dakika kaynatılıp bir dakika demlenen yeşil çaydan bir bardak koyarak bulamaç haline getiririyoruz. İçine bir kaşığı ozon yağı, 1 çorba kaşığı kako yağı, 1 çorba kaşığı portakal yağı, 1 çorba kaşığı üzüm çekirdeği yağı , 1 tatlı kaşığı biberiye yağı, 1 çorba kaşığı kırmızı pul biber konarak güzelce karıştırılır.

Karışım istenmeyen bölgeye elle veya tahta kaşıkla yedire yedire sürülür. bir müddet beklendikten sonra iyice silinerek temizlenir. veya banyo yapılabilir.

Canlı yayından karışım bir hanımın göbek bölgesine ve yanlarına yedire yedire sürülerek yaydırıldı. ( Duvarı sıvar gibi sıvandı) üzeri streç filmle kapatıldı.
Biraz hareketler yapıldı.

Sürülmeden önce göbek deliğinin tam hizasından ölçüldü. 112 cm geldi.
40 dakika sonra yapılan ölçümde 105 cm geldi.

Bu karışım selülitli bölgelerede uygulanbilir.

NOT : merak edenler için yayın tarihi 16.01.2013

Maranki nin tarifi
biberiye yağı
portakal kabuğu yağı
menekşe yağı
hardal yağı
badem yağı (acı ya da tatlı belirtilmemiş acı kullananan arkadaşlar var)
bunlarıda sadece karıştırıp gece uyumadan sürülmesi öneriliyor ama gündüz de sürebilirsiniz size hangisi faydalı geliyorsa.benim tavsiyem 30dk yürüyüş egzersiz de yapmanız.ama tarifte böyle bir şart yok.
bütün yağları heba etmeyin bence hepsinden 1er,2şer çay kaşığı ekleyerek önce deneyin krem gibi sürün yağı, yoğurt gibi boca etmenize gerek yok.

bir de streci banyoda çıkaracağınız sıra bölge terlemiş olduğu için, direk soğuk havayla şoka girmesin. streci çıkartmadan strecin üzerine banyo yaptığınız sıcaklıkta su tutun ki terli bölge hemen şoka girmesin. daha sonra streci çıkartıp yıkayın
bu tarifte ise 3 hafta boyunca her gece sarın diyor ama ben bazı geceler hava alsın diye bir gündüz bir gece düzensiz yapıyorum şu an

bu tarifin linki http://www.kadinlarkulubu.com/zayif...haftada-2-beden-yatarak-incelinnnmaranki.html

bnde izledim o yayını doktor bu incelmenin kilodan yağlardan değil vücudumuzdaki sulardan oldgnu söyledi

3 gün oldu öyle bariz sekılde zayıflama yada sıklaşma olmadı.Fena şekilde yanıyor inş bi sonuç alırım ve acil zayıflamam lazım 3 hafta sonra nişan var önerisi olan varmı?:44:

pekı bu dr ferıdun karısımını gögus bolgesı ıcınde uygulayabılırmıyız deneyen varmı ?

3 gün oldu öyle bariz sekılde zayıflama yada sıklaşma olmadı.Fena şekilde yanıyor inş bi sonuç alırım ve acil zayıflamam lazım 3 hafta sonra nişan var önerisi olan varmı?:44:

eger ferudun kunagın tarıfı uyguluyorsanız kesınlıkle ıse yarıyor dıyebılırım ...fakat evde surup hareketsız kalmak hıcbır fayda saglamaz ... öylekı ter şıpır şıpır olacak sekılde yuruyeceksınız sonrasında strecı dusta actıgınızda ıcınızde gölet seklıne gelmıs oluyor o kil eriyor su gıbı oluyor resmen ....

ama surup terlemeden hareket etmeden nasıl faydası olur bılemem ... ben denedım o yuzden dıyorum

X