43 yaş tüp bebek deneyimim

Hadi hayırlısı inşallah sıkı sıkı tutunur bebisin sana beklemek daha heyecanlı uzun bir süreç sanırım sakın stres yapmamaya çalış çok güzel bı anne olacaksın
Çok teşekkür ederim inşallah sımsıkı tutunur bana ufaklık Beklemek heyecanlı ama çok tatlı bir heyecan bu

Doktorun tel.no alabiliyormusunuz.istediginiz zaman yazabiliyormusun.bir de cnm ilaclar birlikte toplam da ne kadar ödeme yaptınız.

Doktorun tel.no alabiliyormusunuz.istediginiz zaman yazabiliyormusun.bir de cnm ilaclar birlikte toplam da ne kadar ödeme yaptınız.
Yok doktorun numarasını alamıyorsunuz. Asistanının numarasını veriyorlar. Ben bir kere yazdım o numaraya tam da bayram öncesiydi. Onun dışında ihtiyacım olmadı. Merkezi aradım hep.
Tedavi 15000TL, ilaçlar da hemen hemen o kadar tuttu. Toplam yaklaşık 30bin diyebilirim.

Güzel bir alışkanlığınız var inşallah sonucunuz pozitif olur bunu canı gönülden istiyorum Rabb'im yardımcınız olsun

Gebelik aşısı bende yaptırdım. İlk defa tüp bebek denememiz ve suan rabbime çok şükür gebeyim. Henüz çok küçük. İlk defa yapılacak olmasına rağmen doktorum bana ne gerekiyorsa verdi. Kan sulandırıcı iğneler düşük olmaması için antibiyotik tutunması için gebelik aşısı vs. Halen bir sürü ilac kullanıyorum. Ne zaman keserler bilmiyorum ama ben doktorum tamam diyene kadar devam ediyorum. Saati saatine. Allahtan tek duam sağlıkla kucağıma alayım

Haftaya Pazartesi
Sakin heyecan yapmayın. Transfer öncesi embriyolari ekranda size gösteriyorlar. Hatta bizde söyle oldu annem vardı hastanede . Onu ayrı bi odaya almışlar, ona da ekranda göstermişler bu embriyolar transfer edilecek birazdan diye. Ama annemde akıllı telefon olmadığı için resmini çekemedi. O İlk halinin resmi olsun isterdim elimde ne bileyim. Rahat olun sakın olun stres yapmayın. Ve sakin is yapmayın bol bol dinlenin bu çok önemli. Bırakın evi b*k götürsün o derece yani. Bebeğinizden önemli değil hiç bisey. Gezin dolaşın eşinizle. Ve gebelikten bahsetmeyin aklınıza getirmeyin. Çünkü sürekli akılda olması da strese sebep oluyo

İnşallah gebeliğinizi sağlıkla tamamlarsınız Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
Gebelik aşısından fayda görmenize çok sevindim. Umarım ben de faydasını görürüm. Ben de şimdi bir sürü ilaç alıyorum. Coraspin, folik asit, estrofem, progestan fitil ve progestan iğne kullanıyorum. Pazar günü de gebelik aşının kalan yarısını yapacağım. İlaçlara belirli bir süre devam edeceksiniz herhalde. Sağlıkla büyüsün de miniğiniz tek önemli olan o şu anda

Dondurulmuş embriyo olacak Adetin 2. günü tedavi başlamayınca olmuyormuş 8. günde fikir değiştirmiştim olmadı
Dondurulmuş olunca da en baştan başlamak gerekiyormuş o zaman, ben de bilmiyordum. Şimdi rahmi hazırlamak için ilaç mı kullanıyorsunuz?

Dondurulmuş olunca da en baştan başlamak gerekiyormuş o zaman, ben de bilmiyordum. Şimdi rahmi hazırlamak için ilaç mı kullanıyorsunuz?
Benim naturel transfer olacak Adetin 2. günü ultrason kontrollerine başlandı Folik asit dışında hiç ilaç almıyorum Spontan ovulasyon olmadan yakalayıp çatlatma iğnesi yaptırıyorlar 6 gün sonrası transfer inşallah Transferden 4 gün önce de progesterona başlayacağım

Ne güzel bir sürü ilaç kullanıp vücut da hırpalanmıyor. Rahim kalınlığında da sorununuz yok herhalde. Çok sevindim çok güzel heyecanlar bunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…