Gebeliğe Hazırlık 44.Gün ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

gunesss48

Bin Şükür 🙏🏻 Hoş geldin Ömrüme 🥲❤️🧿🧿
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2021
578
238
Kızlar son regl tarihim 24 Nisan Mayısta olmadım. Çarşamba günü Dr gittim muayene etti gebelik görünmüyor dedi kan testi yaptık beta 0.13 çıktı :KK43: Tarlusal verdi kullanıyorum ama hala gelen giden bir adet yok.. Sizce neden gelmiyor adetim. Bugün son adetin 44.günü. Gebelik olma ihtimali hiç yok değil mi?

Kızlar son regl tarihim 24 Nisan Mayısta olmadım. Çarşamba günü Dr gittim muayene etti gebelik görünmüyor dedi kan testi yaptık beta 0.13 çıktı :KK43: Tarlusal verdi kullanıyorum ama hala gelen giden bir adet yok.. Sizce neden gelmiyor adetim. Bugün son adetin 44.günü. Gebelik olma ihtimali hiç yok değil mi?
Hayir gebelik yok. Doktor muayene ettiginde kist vs soylemedi mi? Kist yoksa hormonaldir. Hormonlara da adetken bakilir. Adet söktürücü masaj videosu var. Izleyin uygulayın gelecektir. Sonra yogun gününüzde tekrar gidersiniz.

Canim korona oldunmu bundan once acaba olduysan gecikebilirr benim 26 gun geciktii ve adet masaji yaptim oldu istersen sende dene belki olur

Ismide ebru ceylan adet söktürücü

Tarlusal bittiyinden 10 gun sonraya kadar adet beklenir. 15 gun gecikme ola bilecek bir durum. Endişelenme.

Canim korona oldunmu bundan once acaba olduysan gecikebilirr benim 26 gun geciktii ve adet masaji yaptim oldu istersen sende dene belki olur

Ismide ebru ceylan adet söktürücü
Hayır canım korona olmadım. Masaja bakıcam teşekkürler ☺️

• Muhteşem
Reactions: Jou
Hayır canım korona olmadım. Masaja bakıcam teşekkürler ☺️
inankii benimde ilkkezz geçtiii koronaydım tabi hormonlarımı etkiledii maaleseff nesekii bunu gördümm dedim yapıyimm günde 3 4 sefere 15 kere yaptımm ve ertesi sabah yaptım 15 kere 1 saat sonra adet oldum şoka girdimm umarım seninde hemen işe yarar ama hamile olmadığını çok emin olarak yapp çok tehlikeliymiş çünkü

bana da adet söktürücü verdi doktor, hemen mi oldunuz ilaçla ?ve çok mu ağır geçti ??
ilacın etikisini merak ettiğimden soruyorum ?
Adet söktürücünün hepsini bitirdikten bikaç gün sonra geldi hemen. İçerde beklemiş yani gecikmiş olduğundan hep parça parça gelmişti ağrı her zamanki gibiydi.

X