Bebek İkinci El 4Moms Mamaroo Yeni Nesil Anakucağı garantisi devam ediyor tertemiz

fulliia

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2015
32
5
merhabalar ,
4moms mamaroo anakucağımı satıyorum.tertemiz kullanıldı,garantisi devam etmekte.joker babyden almıştım.kutusu ve tüm aksesuarlarıyla verilecek.eğer bebeğinizin uyuku sorunu varsa kesinlikle tavsiye ederim.istanbul içi elden teslim.fiyat 450.00 tl.
4moms.jpg

Aynı sizin kollarınızda gibi!

• Biz hiç kucağında titreşimli ana kucağı gibi bebeğini titreten veya salıncak gibi sallayan bir ebeveyn görmedik, ama hoplatan ve nazikçe sallayan binlercesini gördük.
  • İşte bu mamaRoonun yaptığı şey, sizin yaptığınızı yapıyor!
Sırtını yasla ve rahatla.

• 4moms ekibi hareket sensörleri aracılığıyla anne ve babanın hareketlerini ölçerek bu hareketleri mamaRooya uyarladı.
  • mamaRoo 5 farklı hareketi içiren tek ana kucağı, ebeveynlerin doğal hareketlerinden yola çıkarak bebeği rahat ettirmek amacıyla tasarlandı.
Bu sıradan bir ana kucağı değil.

• Tüm 4moms ürünleri gibi mamaRoo da gerçekten olağanüstü ve benzersiz.
  • Planlamadan üretim aşamasına kadar ürün; uzman tasarımcılar, doktorlar ve en önemlisi de yüzlerce aile sayesinde yapılandı.
mamaRoonun oyuncakları, yumuşak, iç kılıfı da oldukça rahattır.

• Makinede yıkanabilir ve fermuarı kolayca takılıp çıkarılabilir, oyuncak topları da çift yönlüdür, bir tarafı sadece renkleri seçebilen 4 aylık bebekler için tasarlanmıştır.
  • Oyuncakların diğer tarafı ise daha büyük bebekler için tasarlanmıştır.
  • Yeni doğan bebekler gözlerini sadece 20-25 cm. ötesine odaklayabildikleri için mamaRoonun dönencesi de bu mesafede konumlandırılmıştır.
Oyuncak toplar bebeğin görsel becerilerini arttırıyor.

• 8 haftadan küçük bebekler oyuncaklarla oynamaya hazır olmuyorlar ve sadece seyredebiliyorlar.
  • Özellikle yenidoğan bebekler mamaRoonun oyuncaklarına konsantre olabiliyorlar ve bu da onların görsel becerilerini arttırıyor.
Oturma ünitesini istediğiniz yatış pozisyon da ayarlayabiliyorsunuz.

• Beş gerçek hareket, anne ve babaların hareketleri baz alınarak tasarlanmıştır.
  • Doğadaki sesler kullanılmıştır ve MP3 bağlantısı mevcuttur.
3 adet çift yönlü oyuncak mevcuttur, bir tarafı siyah-beyaz, bir tarafı renkli ve desenlidir.

• Çevre dostudur, pille çalışmaz, elektrikle çalışır.
Araba yolculuğu stili:
Kendi çevresinde sekiz şeklini çizerek sallanma .
Kanguru stili:
Aşağıdan yukarıya doğru sallanma .
Tree Swing :
Yanlarda yükselerek, ortada alçalarak sallanma .
Rock-A-Bye :
Yanlarda alçalarak, ortada yükselerek sallanma .
Hitap ettiği yaş aralığı :Doğumdan itibaren 12 kg.a kadar.

3 den fazla satıyorum ve arıyorum konusu açmak,aynı ürünü 1 den fazla konuda satışa sunmak,açık satış konunuz varken tek parça satmak için yeni konu açmak vs... yasak.Lütfen konu açmadan önce bölüm kurallarını okuyunuz.

X