Bebek İkinci El mamaroo 4 moms 3.0 aps

mart09

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2009
1.388
271
Urunu 4 ay once bebegim dogmadan almistim. Ikinci cocugum ve ilkinde 8 yil once ayni standartlarda olmasada bu tarz bir urunle hayatim kurtulmustu ancak bu sefer masssaaallah. Allah nazarlardan saklasin sikintisiz ve gazsiz bir bebegim var dolayisiyla hic kullanmam bile gerekmedi. Toplam 10 sefer bile calistirmamisimdir. Ihtiyac hissetmeyince dunyanin en guzel urunude olsa bir kosede unutuluyor. Insallah sizede ugurlu gelir ve sakin bir bebeginiz olur. Bebegim henuz 4 aylik oldugu halde satmaya karar verdim. Joker magazasinda ucreti 1749 lira. Ben 1200 liraya satacagim. Ankarada yasiyorum Ankara ici olanlar elden teslimde alabilirler. Sehir disindan olanlarin almasini tavsiye etmiyorum. Kutusu kocaman. Muhtemelen kargo ucreti cok tutacaktir. (Ben ne kotu bir saticiyim kendim ble kendime sastim kaldim) sonuc olarak alaninda isine yarasin istiyorum. Hem parasi bana helal olsun hemde urun size helal olsun.

4 Moms Mamaroo 3.0 App Ana Kucağı/Muli color

4Moms ekibi hareket sensörleri aracılığıyla anne ve babanın hareketlerini ölçerek bu hareketleri Mamaroo'ya uyarladı. Mamaroo, 5 farklı sallanma hareketi içeren ve ebeveynlerin doğal hareketlerinden yola çıkarak bebeği rahat ettirmek amacıyla tasarlandı.Yumuşak oyuncaklara ve rahat iç kılıfa sahiptir.Kılıfı, makinede yıkanabilir ve fermuarı kolayca takılıp çıkarılabilir.3 adet oyuncak topu mevcuttur. Oyuncak topları çift yönlüdür; bir tarafı sadece renkleri seçebilen 4 aylık bebekler için, diğer tarafı ise daha küçük çocuklar için tasarlanmıştır. Oturma ünitesi istediğiniz yatış pozisyonunda ayarlanabilir.Doğadaki sesler kullanılmıştır ve MP3 bağlantısı mevcuttur.Bluetooth ile kotrol edilebilme özelliğiDoğumdan itibaren 12 kg'a kadar kullanılabilir.

X