5+2 hamileyim

Bekleyin bakalım allaahtan ümit kesilmez pes etmeyin lütfen ne olursa olsun ben aşılama olmadan iki gün önce 41 Meryem suresi dağıttım sizde mümkünse dağıtın lütfen
Bende kendim okuyorm günde iki üç tane Meryem süresi dağıtmadım bu kez ama duaya devam tabi ki üç yıllık evliyim hiç korunmadık olmadı iki yıldır iki aşılama oldum ondan önce klomen çatlatma iğnesi denemelerim basarısız oldu pkos hastasıyım bu ikinci aşılamam insallah tutmuştur ama hiç belirtimde yok

Bende kendim okuyorm günde iki üç tane Meryem süresi dağıtmadım bu kez ama duaya devam tabi ki üç yıllık evliyim hiç korunmadık olmadı iki yıldır iki aşılama oldum ondan önce klomen çatlatma iğnesi denemelerim basarısız oldu pkos hastasıyım bu ikinci aşılamam insallah tutmuştur ama hiç belirtimde yok
Bizde hiç korunmamistik aralıklı değilde üst üste aşılama daha iyi demişlerdi

Bende öyle benim şu kısacık 6 aylık serüvende bile neler çektim karnıma ağrılar girdi 2 günde bir testler falan sonra sonra kafa olarak işime vermeye başladım kendimi demek ki sağlık olarak sorun yokmuş rabbim nasip etti. Önce sağlık sonra psikoloji çok önemli. ♥️

Merhaba, 5+2 hamileyim. 1 hafta önce öğrendim hamile olduğumu 1 hafta sonra doktor randevum var. 6+2 döneme geliyor.Geçen hafta ilk kan testinde beta 740 2 gün sonra 1800 civarı çıktı. Gitmeden tekrar kan testi yaptırmalı mıyım. Minik minik kasıklarımda hafif ağrılar giriyor arada normal midir. Yeni hamilelik de nasıl belirtiler fiziksel olarak hissettiniz :)
Kasik agrin normal. Gitmeden tekrar yaptırmn sart degil guzel yukselmis insallah gittiğinde kalbinide duyarsın tebrik ederim

Kızlar bende 5 haftalık Ken doktora gittim kalp atışı kese gördüm bir düşüğüm vardı yine belirtiler geçti artık umudum yok

Ama şişlik biraz kasık agrısı bide tansiyon vardı memelerim hassaslığı geçti çok üzgünüm
Kendi kendinize teşhis koyamazsınız bir sonraki randevunuzu bekleyin. Düşük yaparsanız zaten bi sıvı mıvo gelir bebeğin vücuttan atıldığını görürsnğz zaten. Buhar olup uçmaz ki. Bende de göğüs ağrısı hariç hiç bir belirti yok. Ben daha kalp atışı bile duymadım :)

Kendi kendinize teşhis koyamazsınız bir sonraki randevunuzu bekleyin. Düşük yaparsanız zaten bi sıvı mıvo gelir bebeğin vücuttan atıldığını görürsnğz zaten. Buhar olup uçmaz ki. Bende de göğüs ağrısı hariç hiç bir belirti yok. Ben daha kalp atışı bile duymadım :)
Sağlıkla kucagınıza alırsınız inşallah

Sanki göğüs hassasiyetiniz yoktu dimi? Bende gebe olduğumu öğrendim. Bugün keseyi gördük. Hiç belirtim yok endişeliyim o yüzden sizi rahatsız ettim.
Evet benim 5 haftalık Ken vardı hassasiyetim sonra o gün doktora gittim kalp atışını gördük 1 2 gün sonra belirti geçti bende

X