5-4-3-2-1 Niyet ettim hedefe ulasmaya

hande_buse

Sağlıkla gel oğlum..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2010
8.345
9.921
selam canim iyiyim sen nasilsin :)
ramazan bayram derken 5 kilo aldim onlari veriyorum simdi tekrar :KK70:
Sen verirsin canım inanıyorum sana . Bende covidden önce zaten salmıştım, sonra covidle birlikte hiç dikkat etmedim yoğunluktan mı psikolojik durumumdan mı bilmiyorum 72 yi gördüm geçen sene 60 lara inmek için mücadele verirken bu yıl eski formuma geri döndüm :silah: 2 haftadır if ile sağlıklı beslenmeye başladım. Şimdilik bir sıkıntım yok gün içinde spor yapamasam da yürüyerek dengelemeye çalışıyorum. 10 bin adıma şartlandırdım biraz kendimi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2021

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 44 gün kaldı.

Önümüzdeki hafta ve sonrasında doğum beklentisi sebebiyle kan hacminiz artacaktır. Kan hacminizdeki artış ağırlığınıza yaklaşık 900- 1800 gr. ekleyecektir. Vajinal (normal) veya Sezaryan doğum, hangisi olursa olsun, C Vitamini, demir, çinko ve enerji, doğum sonrasında iyileşmenize yardımcı olacaktır. Kat kat giymeniz sizi normalde olduğundan daha sıcak hissettirir. Üçüncü trimesterda cinsel isteğinizde azalma olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :67 Kg. Şimdiki Kilom :69 Kg.