5-4-3-2-1 Niyet ettim hedefe ulasmaya

Sismaniye

Guru
Pro Üye
4 Aralık 2015
9.791
23.104
Merhaba eski dostlar yeni dostlar

Bu basligi hedefine son bir kac kilo kalmis kadinlar olarak sirt sirta verelim, hayal ettigimiz citirliga ulasalim diye actim.
hitap ettigim grup daha cok 5 ve alti verecek kilosu kalmis olanlar. Ve kilosundan memnun olmayanlar.
Artik her giydigimiz yakissin.
Var misiniz beraber hedefe ulasmaya?

Kurallar:
  • Her hafta tarti fotosu,
  • Her gun menu,
  • Her ay mezura olcusu (Bel, gobek, basen)
paylasmak.

Amac:
  • Yapici yorumlar yapip dusen arkadaslarimizi kaldirmak;
  • Motivasyonu yuksek dostlardan feyz almak.
Hedefler:
  • Haftada en az 3 gun spor yapmak.
  • Ayda en az 1 kilo vermek
Sonuc:
Hedefe ulasmak ve korumak!!!
Citir olmak, Citir kalmak.

���
RumuzBaslangic tarihiBaslangic kilosu02/03/2006/03/2013/03/20olculer
pisi pisi kopatim24/02/2061.660.559.858.7basen 98>98
bel 74>71
gobek 83>80
alt gobek 87>85
gogus 91>90
ust bacak 54>52
ust kol 33>32
hulyaylmzalp28/02/2055.154.854.1
canim cocuklarim02/03/2064.364.364gogus 90
bel 78
basen 102

Son düzenleme:
Ben yillardir cuma yarismalarinda cok guzel kilo vermis almis almis vermis biriyim :)

Amma ve lakin su kalan bir kac kilo var ki; tam hedefim olan 58 e ulasacakken 61 civari ara verdiriyor. Kendimi yine 70 te buluyorum. En son 1 hafta once 3.takimda 60.4 e indim kilo vermem yavaslayinca, takimimiz da kapaninca yine ara verdim. dun 61.6 ile diyete yeniden basladim.
bu kez farkli bir diyet turu deniyorum. dunden bugune 61 e dusmusum sukur.
Artik 50 li rakamlari gormek ve orada kalmak istiyorum.
Bunun yani sira mezura takibi de yapmak istiyorum.
Burada benimle beraber hedefe saglam adimlarla ilerlemeye var misiniz ?

Ben de bi kaç gündür dürüm ekmek arası yiyorum ama ye ye nereye kadar 👺
Edepli yersem kilo almam dikkat edersem de verebülürüm oo yeea :KK73::KK71::KK73::KK71:
Dukan amcanin krebi olsun durumun
et zaten serbest :KK70:
yaninda da ayran oh bundan kolay diyet mi var :KK53:
spor yapmak lazim havalar da isiniyor. Artik hergun yuruyus jilyan milyan toplayalim porsuyen gobeklerimizi :olamaz:

Dukan amcanin krebi olsun durumun
et zaten serbest :KK70:
yaninda da ayran oh bundan kolay diyet mi var :KK53:
spor yapmak lazim havalar da isiniyor. Artik hergun yuruyus jilyan milyan toplayalim porsuyen gobeklerimizi :olamaz:
Cumaya göre iki kilo artıdayım ben şuan o_O
Ama bi süre tartılmayacağım ya
Dukan krebi candır can tok tutuyor gerçi demin nohut yemeği yedim bi koca tabak :sinirli:

Merhaba benimde son bir kac kilom kaldi. Bugun kahvaltidan sonra 56.1 ciktim yani ac karnina 55 kusurlardayim. Hedefim 50. En fazla 52yi olmak. 2 ayda 12 kilo verdim. Geri kalani yavas yavas verip sabitleyebilmek amacim. Belli bir diyet listem yok. Bebeklerim ve ev islerinden dolayi pek sporum da yok. Kisacasi minimum duzeyde yiyip kilo veriyorum

Kuzum topiğin hayırlı olsuuun :KK36:
Önümüzdeki hafta aranıza katılacağım, her cuma düzenli olarak :KK31:
sagol canim cok sevinirim :KK19:
Merhaba benimde son bir kac kilom kaldi. Bugun kahvaltidan sonra 56.1 ciktim yani ac karnina 55 kusurlardayim. Hedefim 50. En fazla 52yi olmak. 2 ayda 12 kilo verdim. Geri kalani yavas yavas verip sabitleyebilmek amacim. Belli bir diyet listem yok. Bebeklerim ve ev islerinden dolayi pek sporum da yok. Kisacasi minimum duzeyde yiyip kilo veriyorum
hosgeldin canim.
hepimiz asagi yukari cevrenin artik yeter ne kilo vermesi dedigi durumlardayiz ama onemli olan kendi ne istedigimiz.
hedefe yaklastikca spor biraz elzem oluyor. boyun kac senin?
Slm canim bende katılmak istiyorum cok fena düştüm yemege. Yemek yemesem çerez yiyorum
selam hosgeldin canim ben de oyle 1 hafta fena sacmaladim ama tutmazsan kaciyor ipin ucu. tartildin mi su an durumun ne

S Sismaniye evet spor cok onemli ama suan ki hayat sartimda cok nadir yapabiliyorum. Ikizlerle cebellesmek fazlasiyla yoruyo. Boyum 1.60 ayni dedigin gibi yeter daha verme iyisin diyen cok var ama yetmezzz.

X