5-6 kg Verdiren Patates Diyeti-2

merve10er

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2011
2.607
347
Standart 5-6 kg verdiren PATATES DİYETİ-2

arkadaşlar öncelikle size diyeti paylaşacağım bu sitede bir benzeri var ama bu yok araştırdım ben bu diyeti 5 sene önce yapmıştım ve sabredip diyeti bozmadığımda gerçektende rahatlıkla 5 kg gidiyor bugün ben tekrar başladım kendi çabalarım ve farklı diyetlerle 8 kg verdim şimdi kırılma noktası olarakta patates diyetine başladım bugün benimle yola devam etmek isteyenleri bekliyorummm diyetim;
bos Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih edilmeyen bu düşük kalorili diyet tekrarlı olarak uygulanmamalıdır.
PATATES DİYETİ

Hedef kilo : Haftada ortalama 5 - 6 kilo verebilirsiniz
Hedef kalori : 600 Kcal bos
Günlük Menüler

1. Gün
Sabah: 2 orta boy patates (haşlanmış) Öğle: 2 orta boy patates (haşlanmış)
Akşam: 3 orta boy patates (haşlanmış)

2. Gün
Akşam: 2 orta boy patates (haşlanmış)

3. Gün
Akşam: 3 orta boy patates (haşlanmış)

4. Gün
Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: 2 orta boy patates (haşlanmış)
Akşam: 2 but tavuk ızgara, haşlama, yeşil salata (1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

5. Gün
Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: 1 elma 2 mandalina
Akşam: 2 porsiyon balık ya da bonfile, karışık salata

6. Gün
Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: 1 elma 1 portakal
Akşam: 2 porsiyon balık veya bonfile (karışık salata, 1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

7. Gün
Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: Patates salatası, yeşil soğan ve 1 tatlı kaşığı sıvı yağ
Akşam: 3 yumurta teflon tavada, yeşil salata

kendine güvenen sabırlı ve yaza incecik girmek isteyen bayanlar buyrun

1 saat yürüyüş yaptım öğlen 2 patates menümüde yedim ama şöyle; 2 patates ezdim üzerine 1 salata rendeledım yoğurt 2 kaşık pulbiberi çok lezzetli ve kalorisi çok çok düşük :KK16::KK16::KK16:

bende varım.yarın başlıyorum... 168 boy, 62 kıloyum.hedefım 55. her gun yazıcam destek olalım bırbırımıze.sabredersek odulu mukammel olacaga benzıyor...

bende varım.yarın başlıyorum... 168 boy, 62 kıloyum.hedefım 55. her gun yazıcam destek olalım bırbırımıze.sabredersek odulu mukammel olacaga benzıyor...

gel arkadaşım başlayalım yarışalım bu sabah hemen tartıldım 500 gr vermişimmmmmmm heyooooooooo:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

slm kızlar.sağlıklımı sizce bı diyet. 3 gün boyunca patates kafamda soru işaretleri kladı. çıktı aldım arkadaşlara verdim. p.tesi başlayalım diyoruz ama bakalım.patatesleri baharatlasak olmaz mı tuz yok sanırım.

slm kızlar.sağlıklımı sizce bı diyet. 3 gün boyunca patates kafamda soru işaretleri kladı. çıktı aldım arkadaşlara verdim. p.tesi başlayalım diyoruz ama bakalım.patatesleri baharatlasak olmaz mı tuz yok sanırım.

canım valla ben tuz kırmızı bıber karabıberle baharatlıyorum uzerınede 2 yemek kasıgı yoğurt dokuyorum kuru kuru yıyemedım

canım bende bunu dusunerek soyle yaptım bugun;
sabah: patatese salatalık domates marul lımon baharat ekledım.yağsız tuzsuz tabı
öğle: patatese yoğurt ekledım sarımsaklı.( sarımssak doğal antıbıyotık yogurtta dıyetlerın ve beslenmenın olmazsa olmazı)
akşam: evde ne yemek varsa 2 kasık eklıyorum(ben cok cok gec uyurum buna ragmen 18:00 da kestım yemegı)
sureklı patatesde kabız yapmasın dıye yeşil çayın yanında kuru kayısı yedım hem dengelıyor hemde tatlı ıhtıyacını karsılıyor..
şimdilik bukadar.sizde degısık alternatıflerınız varsa paylasırsanız sevınırım.

canım ya bende denemek ısterım ama ben cay ıcmeden nasıl durcam cay ıcın denmıyo bırde meyve hıc yemıyom desem yerıdır meyve yenmesı gereken gunlerde ne yıcem bıraz yardım etsenız de bende baslasam on kılo vermem gerek yazda geldı kapıda vallla ama ben de halen sıskoyum sankı :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

canım bende bunu dusunerek soyle yaptım bugun;
sabah: patatese salatalık domates marul lımon baharat ekledım.yağsız tuzsuz tabı
öğle: patatese yoğurt ekledım sarımsaklı.( sarımssak doğal antıbıyotık yogurtta dıyetlerın ve beslenmenın olmazsa olmazı)
akşam: evde ne yemek varsa 2 kasık eklıyorum(ben cok cok gec uyurum buna ragmen 18:00 da kestım yemegı)
sureklı patatesde kabız yapmasın dıye yeşil çayın yanında kuru kayısı yedım hem dengelıyor hemde tatlı ıhtıyacını karsılıyor..
şimdilik bukadar.sizde degısık alternatıflerınız varsa paylasırsanız sevınırım.

menün güzelmiş bende genelde patatesı ezip üzerine baharatlar serpıp yoğurt dökup yıyorum guzel ve doyurucu oluyorrrr

canım ya bende denemek ısterım ama ben cay ıcmeden nasıl durcam cay ıcın denmıyo bırde meyve hıc yemıyom desem yerıdır meyve yenmesı gereken gunlerde ne yıcem bıraz yardım etsenız de bende baslasam on kılo vermem gerek yazda geldı kapıda vallla ama ben de halen sıskoyum sankı :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

canım şekersiz çay içebilirsinn sorun olmaz okadarrrr

bu diyeti yapanların şu anki kilosunu merak ediyorum foruma daha bişi yazmamışsınız bende başlamayı düşünüyorum sizdeki etkilerini öğrendikten sonra acil cevap lütfen hatunlaarrrr :-)

Kizlarrrr bende katılıyorum aranizaaaaaa....
Yarin start veriyorummmmm başlangıç kilom 69.9....
Su ne kadar iciyorsunuz acaba???? Benim kosu bandım var yürürüm artık.....

Ya bende aslında 3-4 kilo vermem lazım belki size az gelicek ama benimde fazlam okadar badiler dar geliyor artık accıkta göbek çıkıyor pazartesi başlamayı düşünüyorum :KK56:

Bende başlamak istiyorum,ama bebeğimi emziriyorum, sütümü çok azaltır mı diye düşünüyorum, gerçi dün 1 yaşına girdi, artık ek gıdalar yardımım da ama yine tereddütlüyüm siz ne dersiniz?

X