Bebek İkinci El 5-7 yaş kız düğün,mezuniyet,balo elbisesi+PELUŞ 30 TL.

alselsiaz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2014
1.100
134
Merhaba bayanlar bendeniz yeni üye ALSELZİAS.....:nazar: KIZIM 9 OĞLUM 12 YAŞINDA. mALUM HERGEÇEN GÜN BÜYÜYORLAR.Kıyafetler de küçülüyor...Şimdiye dek eşe dosta veriyordum. Artık değerlendirmek istiyorum ve bu sitede yararlanmak isteyen varsa her iki taraf için de iyi olacağına inanıyorum. Resim ekleyebildiğim kadarıyla ekliycem.....:nazar::nazar:

mAVİ MONT WAKİKİ 9-10 YAŞ YAZIYOR AMA 8-11 yaşa kadar giyebilir....10 tl....

Eklentiler

• $IMG_0615.jpg
    $IMG_0615.jpg
    71,9 KB · Görüntüleme: 138
  • $IMG_0617.jpg
    $IMG_0617.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 117
  • $IMG_0621.jpg
    $IMG_0621.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 107
kızımın montu waikiki 5-7 yaşa uygundur 10 tl

Eklentiler

• $beyaz mont.jpg
    $beyaz mont.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 174
  • $beyaz mont 2.jpg
    $beyaz mont 2.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 92
Merhaba bayanlar bendeniz yeni üye ALSELZİAS.....:nazar: KIZIM 9 OĞLUM 12 YAŞINDA. mALUM HERGEÇEN GÜN BÜYÜYORLAR.Kıyafetler de küçülüyor...Şimdiye dek eşe dosta veriyordum. Artık değerlendirmek istiyorum ve bu sitede yararlanmak isteyen varsa her iki taraf için de iyi olacağına inanıyorum. Resim ekleyebildiğim kadarıyla ekliycem.....:nazar::nazar:

mAVİ MONT WAKİKİ 9-10 YAŞ YAZIYOR AMA 8-11 yaşa kadar giyebilir....10 tl....

Montla ilgileniyorum...Kalıbı geniş mi dar mı ?
8-11 yaş giyebilir demişsiniz .Geniş bir yaş aralığı olduğu için tereddüt ettim. Boy ve en ölçüsü alabilir miyim? Teşekkürler...

Son düzenleme:
canım başka ekliyeceğin kıyafet varmı elinde yoksa ben montları alıyım daha öncede özelden msj attım sana

ben yeni olduğum için kulüpte bir türlü mesaj atamıyorum....mavi mont çok dar değil kalıbı normal kız için olan düğmeleri iliklendiği için çok geniş değil kalıbı....:nazar:

dün albüm yükledim ona da bakabilirsiniz diğerlerinin de yükleyim öyle karar verin bence ..çünkü onlarda da beğenecekleriniz olacaktır eminim. ben çok severek giydirdim hepsini:nazar:

dün albüm yükledim ona da bakabilirsiniz diğerlerinin de yükleyim öyle karar verin bence ..çünkü onlarda da beğenecekleriniz olacaktır eminim. ben çok severek giydirdim hepsini:nazar:

Dün sabah hem özelden hem buradan ilk ben irtibata geçmiştim sizinle...

söyledim ilk defa böyle bir şey yapıyorum. ve ikinizde irtibata geçmiştiniz ama ben resim koyamamıştım.. benim için farketmez hanginizin alacağı ama daha teslimat ve ödeme konularını bilmiyorum ben Anadolu yakası kartaldayım....sizler nerde oturuyorsunuz

albümler kısmı var herkesin albümü var ben de yaptım oğlumun cicileri diye kızı daha yükleyemedim...

az evvel söz verdim ikicana :KK43: ama kızımın diğerlerini yükleyim güzel ciciler var....bir gör sonra karar verirsin ben yüklemeyi deniycem bugün çok yavaş yükleniyor....bu iş de böyle nasıl olucak bilmiyorum....ilk yazana göndericem bundan sonra.

az evvel söz verdim ikicana :KK43: ama kızımın diğerlerini yükleyim güzel ciciler var....bir gör sonra karar verirsin ben yüklemeyi deniycem bugün çok yavaş yükleniyor....bu iş de böyle nasıl olucak bilmiyorum....ilk yazana göndericem bundan sonra.

Tabi haklisin canım haliyle ilk gören ikican ama olur da ikican vazgeçerse lutfeN ama lutfeN bana haber verir mısın canım çalıştığım icin her an takip edemiyorum o zaman da malum diger urunlerinde takipteyim canım sans iste ne dersin :KK14:

okey narinkızım....şimdi oğlum geldi okuldan ara veriyorum....şans senden yana olsun....

X