5 aylık hamileyim ve boşanıyorum🌸

Aa öyle mi başka hesaptan mı anlattı?
Anlattıkları yenilir yutulur şeyler değildi kayınvalide gerçekten hasta olmalı demiştim. Baya eziyet etmişler. Aslında öyle eziyet görecek bir kişiye de benzetemedim yazdıklarından ama
Söylesene katip niko olayı gerçek mi aklım orada kaldı

Merhaba canım öncelikle geçmiş olsun inşaallah hayatının geri kalanını mutlu sağlıklı bir şekilde yaşarsın miniginle
Elinden geleni ardına koyma canım ne alabiliyorsan al ben boşanmış biri olarak ay hemen bitsin kurtulim dedim nafaka almamıştım bı evladımız var zerre umursamiyorlar vicdan yok bu kadar şey yaşatmış sana sen bebeğin için ne alabiliyorsan al..ben çok sonra nafaka davası açtım ilk davada itiraz etti nafaka vermen çocuğa deyip ikinci duruşmada hakim kararıyla mecburen vermek zorunda kaldı ama yine de tam vermiyor...benden tavsiye donuna kadar al acıma

Bu hesapta anlattığı herhangi bi şeye inanasım pek gelmiyor açıkçası.

Bu adam sizi dövmedi mi ? Hemen pembe patikleri falan kucağına koymuşsunuz.
Hormonlarınıza vermek isterim zira duygusal olacak bir durum yok ortada. Daha kötü durumlara düşersiniz ben diyeyim...

Keşke site de iflah olmaz kocaların fotolarını albüm şeklinde yayinlasaydik . Yüzüne tükürüp sövmek isterdim. Millet de adam sanıp yanasmazdi.

Hepsi mi aynı olur...
kesinlikle öyle. Biz boşandık anlaşmalı protokolle boşandık. Ben ondan 1 lira nafaka almadım. Neyse çocuklara verdiği nafaka çokmuş dava açmış. 45 bin maaş alıyorum ama 300 er lira nafaka verebilirim diye. Çocukların masrafı 20-30 bini buluyor. Çünkü kreşe giden bebeğim var. Dava günü ben gitmedim. Dava da hakime demiş ki beni sürdüler küçük bebeğimi sürgün olduğum için göremiyorum tanımıyor beni. Hakim de sinirlenmiş konumuz bu değil demiş. Kendince hakimi kandıracak iblis. Ve çocukları görmeden defolup gitti. Mahkemeye kendini acındırıp nafakayı düşürmeye gelmiş! İnsanlara da çocuklarından uzak kaldığını söyleyip ağlıyordur kesin. Yaşamasam bunları belki ben bile inanırdım. Şimdi kime denk gelirse ona ya sınav olur Ya ceza

Gelmiş geçmiş olsun Rabbim sizi hep iyilerle karşılaştırsın inşallah

Karakter aynı hepsinde. Üzülüyoruz ama çok da insan sasirmiyor artık.

Biz de aynıyız . Oğlumun operasyonu için izin aldı. Hastanenin yanında otelde kalmış. Bir kere kızı alayım yarım saat demedi , hadi oğlum mikrop kapmasin gitmesin. Hava soğuk su bu diye bahane ediyor. Evde çocukları gör ben evden çıkarım deyince mecbur gördü kızını da. Pazar gününe kadar izni olmasina rağmen bı kaç saat görmeden sonra çekip gitti. İş yerine de adım kadar eminim çocuklarla ilgilendim deyip hikaye yazmıştır.

Kızımda konuşma tembelliği var herşeyi anlıyor ama kendini zorlamıyor . Dil terapistine, nöroloji,çocuk doktorlarına gititm hepsi kreş önerdi. Beyfendiye söyledim parası yokmuş.ama oğluma eksik yapılan operasyonu dava açıp toplu para alabilirmis , kızı o zaman kreşe gonderebilirmis. Adamın net maaş 84bin gülüp cevap verince engelledi.

Dönem bitmek üzere ha deyince kreşler dolu yer yok. 2 aydır çocukları aramayinca avukata verdim . Şimdi o düşünsün . Baba olamayan merhametsiz erkek müsveddelerine gram üzülmüyorum . Ben çocuklarım eksikligimi hissetmesin diye gece vardiyasina geçmiştim, adam hafta sonları AVM de annesiyle geziyor. Yazıyorum ki çok seviyorum çocuğum var diyenler aynı senaryolar değişmiyor affetmesinler.

Amin amin. Siz de yavrularınızla musmutlu olun sağlıkla inş. Ne diyim kalpleri kapkara bunların. Allah hak ettikleri gibi muamele etsin onların ömründen alıp çocuklarımıza versin. İnş

benim de birebir şahit olduğum bir konu var. ustelik çok yakından şahit olduğum. üstün zekalı ablam kendisine arkadaş doğurdu gerizekali kocasından. pardon eski kocasından. şimdi uğraşıp duruyor....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…