5. Gün emriyosu dondurulmuş transfer 1 şubatta yapılanlar belirtileriniz var mı test yaptınız mu

birtk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2024
45
98
32
Merhaba 1 şubatta 5. Gün embryosu 5Aa kalite dondurulmuş transferim yapıldı ilk transfer. Rahim duvarım 7.5mm idi ve progesteron günde 3 kez 2 şerli fitil yapıyorum ve gün aşırı progestrn işne oluyorum ek olarak da estrofem kullanmaya devam ediyorum. Dayanamayıp test yaptım bugün negatif cıktı. Aynı tarihte transferi olan var mı belirtileri nedir test yaptınız mık

Merhaba 1 şubatta 5. Gün embryosu 5Aa kalite dondurulmuş transferim yapıldı ilk transfer. Rahim duvarım 7.5mm idi ve progesteron günde 3 kez 2 şerli fitil yapıyorum ve gün aşırı progestrn işne oluyorum ek olarak da estrofem kullanmaya devam ediyorum. Dayanamayıp test yaptım bugün negatif cıktı. Aynı tarihte transferi olan var mı belirtileri nedir test yaptınız mık
Canım erken yapmışsın biraz daha bekle sonra kan verirsin 😊

2 kez başarısız aşılama da olunca her dakıka dua ediyorum ama meraktan duramıyorum kasık ağrım vardı ertesi gün itibari ile şimdi kalmadı korkuyorum 🥺 doktorum cok emindi herseyin cok iyi olsuğunu söyledi ama yine de korku işte içimi kemiriyo

Bende 2 şubatta transfer oldum ilkinde erkenden test yapmaya başlamıştım psikolojim bozulmuştu sonucum da negatif olmuştu o yüzden bunda sabrettim pazar kan vermeyi düşünüyorum

Sonuc negatif ikinci transfer için doğal siklus yöntemi deneyeceğiz

Çok üzgünüm çok zor bu süreçler Allah yardımcınız olsun ben de iki kez negatifi yaşadım çok iyi anlıyorum

nasip değilmiş, doğru zamanı vardır ama ben de çabalamaktan vazgeçmiyorum. Şimdi hayıt tohumuna başladım aynı zamanda da doğal siklus yontemiyle tekrar transfer olacak eğer hersey yolunda giderse

nasip değilmiş, doğru zamanı vardır ama ben de çabalamaktan vazgeçmiyorum. Şimdi hayıt tohumuna başladım aynı zamanda da doğal siklus yontemiyle tekrar transfer olacak eğer hersey yolunda giderse
Merhaba canım başladınız mı ikinci transfere? Ne durumdasın

Selam, cumartesi kontrolüm var kontrolden sonra süreç şekillenicek şuan doğal siklus ile transfer düşünyo doktorum

X