5 haftalık gebelikte kanama

Mavi_rella

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2023
369
147
28
Kızlar 5 haftalık hamileyim dün namaz kılarken bianda kanamam oldu hemen hastaneye gittik doktor kese duruyor ama düşük riski var dedi iğne yaptı bide hap verdi sabah akşam içicem. Kanamam bi ara yoğundu şimdi az geliyor çok endişeliyim. Böyle yaşayıp devam eden hamileliği olan oldu mu. Bu arada kalp atışını daha duymadık 28inde gidicektim kalp atışına

Benim 7. Haftanın başından 12. Haftaya kadar çok kanamam oldu ama öyle böyle değil.. hastanede de yattım. O zaman ben de sürekli ağlıyordum ama Allah’ın dediği olur.. nasibiyse devam eder. Tabi o an üzüntüden böyle düşünemiyorsun. Öyle böyle 29. Haftaya geldik hala yüreğim ağzımda. Doktorum doktorluk yaşamımda bu şekilde kanaması olup gebeliği devam eden ikinci gebesin dedi. Hala tuvalete korkarak gidiyorum.

Benim 7. Haftanın başından 12. Haftaya kadar çok kanamam oldu ama öyle böyle değil.. hastanede de yattım. O zaman ben de sürekli ağlıyordum ama Allah’ın dediği olur.. nasibiyse devam eder. Tabi o an üzüntüden böyle düşünemiyorsun. Öyle böyle 29. Haftaya geldik hala yüreğim ağzımda. Doktorum doktorluk yaşamımda bu şekilde kanaması olup gebeliği devam eden ikinci gebesin dedi. Hala tuvalete korkarak gidiyorum.
Doktor göremedi kürtaj gerekebilir dedi rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

X