5 kere adet oldum gebe olabilir miyim?

katniss86

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2021
10
19
27
Merhaba ben 4 ay önce cinsel organlar birbirine değerek sürtünme ile bi ilişki yaşadım. Herhangi bir şekilde girme veya boşalma olmadı. Ama iki taraftanda zevk suyu geldi. Zevk suyundan da hamile kalınabiliyormuş. O ilişkinin ardından 3 gün sonra vaktinde ağrılı bir şekilde adet oldum. O adetimden sonra ise 4 kere daha 27 25 29 25 günde adet oldum ağrılı bir şekilde. İlişkiden de 2 ay sonra bebe time marka gebelik testi yaptım ikiside negatif fakat bu markanın yanılma payı fazlaymış diye okudum. Şuanda da karnım şiş ve sert, alt karnım biraz çıkık gibi, 2 3 gündür de karnımda yumru var gibi hissediyorum karnımın sol tarafında ise seğirme var ve göğüs kafesinin altında kalp çarptığını çok net hissediyorum. Sizce gebe olabilir miyim 5 kere adet olmama rağmen cevaplarsanız çok sevinirim.

Merhaba ben 4 ay önce cinsel organlar birbirine değerek sürtünme ile bi ilişki yaşadım. Herhangi bir şekilde girme veya boşalma olmadı. Ama iki taraftanda zevk suyu geldi. Zevk suyundan da hamile kalınabiliyormuş. O ilişkinin ardından 3 gün sonra vaktinde ağrılı bir şekilde adet oldum. O adetimden sonra ise 4 kere daha 27 25 29 25 günde adet oldum ağrılı bir şekilde. İlişkiden de 2 ay sonra bebe time marka gebelik testi yaptım ikiside negatif fakat bu markanın yanılma payı fazlaymış diye okudum. Şuanda da karnım şiş ve sert, alt karnım biraz çıkık gibi, 2 3 gündür de karnımda yumru var gibi hissediyorum karnımın sol tarafında ise seğirme var ve göğüs kafesinin altında kalp çarptığını çok net hissediyorum. Sizce gebe olabilir miyim 5 kere adet olmama rağmen cevaplarsanız çok sevinirim.
Kınadığım her halt itinayla karşıma çıktığı için kızımın zeka seviyesinin düşmemesi adına sizi kınamıyorum:63:

Aynı korkuyu sende yaşarsan görürsün

Aynı korkuyu sende yaşarsan görürsün
Ozaman yapmıcaksn kardeşim bu kadar korkuyosan
Azck oku araştır
İhtimalleri araştırırken 5 kez adet görmüş olup hamile olma ihtimalin olmadığınıda okusaydın keşke

Son düzenleme:
Kesin hamilesiniiiz 😂😂😂 kalp çarptığını hissetmek önemli tabi 😂 aralıkta bizle beraber doğurursun sende 😂😂

Şimdi bizi eleştiriyorlar dalga geçenlere siz izin veriyorsunuz diyorlar.

Bu kadınla dalga geçilmesinde ne yapılsın, Allah aşkına biri bana yanlışsın desin.

5 adet görüyor, sürtünmüşler alev almamışlar ama abla 5 adetin üzerine alev almış.

Bilmemek, öğrenmemek ayıp değil de bunun adı başka bir şey...

gömün
Kazen bir tanesin

Hadi ben içime boşaldı diye şüphe ettim hadi diğeri cinsel organın girişine boşaldı diye şüphe etti sürtünerek ve zevk suyuyla yani ölü spermlerin bir kaçının bulunduğu su onunla hamile kalabilmek için 1. Doğurganlık dönem 2. Yumurtalarının çok çok çok hızlı çalışıyor olması lazım ki bu imkansız bu zamanın insanı hormonlu insandır yani. Kendine gel. Ben de o kadar adet görmeme rağmen şüphe ettim ama benim içime boşaldı ondan sonra bi kaç defa daha beraber olduk zevk suyu akmış olabilir ama yumurtalarım çok yavaş çalışıyor ki zevk suyundan hamile kalınmaz benim doktorum profesör ve Ankara’nın en iyi kadın doğum doktoru kalınmaz diyor .

X