5 kere adet oldum gebe olabilir miyim?

katniss86

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2021
10
18
25
Merhaba ben 4 ay önce cinsel organlar birbirine değerek sürtünme ile bi ilişki yaşadım. Herhangi bir şekilde girme veya boşalma olmadı. Ama iki taraftanda zevk suyu geldi. Zevk suyundan da hamile kalınabiliyormuş. O ilişkinin ardından 3 gün sonra vaktinde ağrılı bir şekilde adet oldum. O adetimden sonra ise 4 kere daha 27 25 29 25 günde adet oldum ağrılı bir şekilde. İlişkiden de 2 ay sonra bebe time marka gebelik testi yaptım ikiside negatif fakat bu markanın yanılma payı fazlaymış diye okudum. Şuanda da karnım şiş ve sert, alt karnım biraz çıkık gibi, 2 3 gündür de karnımda yumru var gibi hissediyorum karnımın sol tarafında ise seğirme var ve göğüs kafesinin altında kalp çarptığını çok net hissediyorum. Sizce gebe olabilir miyim 5 kere adet olmama rağmen cevaplarsanız çok sevinirim.

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
121.917
139.860
57
Merhaba ben 4 ay önce cinsel organlar birbirine değerek sürtünme ile bi ilişki yaşadım. Herhangi bir şekilde girme veya boşalma olmadı. Ama iki taraftanda zevk suyu geldi. Zevk suyundan da hamile kalınabiliyormuş. O ilişkinin ardından 3 gün sonra vaktinde ağrılı bir şekilde adet oldum. O adetimden sonra ise 4 kere daha 27 25 29 25 günde adet oldum ağrılı bir şekilde. İlişkiden de 2 ay sonra bebe time marka gebelik testi yaptım ikiside negatif fakat bu markanın yanılma payı fazlaymış diye okudum. Şuanda da karnım şiş ve sert, alt karnım biraz çıkık gibi, 2 3 gündür de karnımda yumru var gibi hissediyorum karnımın sol tarafında ise seğirme var ve göğüs kafesinin altında kalp çarptığını çok net hissediyorum. Sizce gebe olabilir miyim 5 kere adet olmama rağmen cevaplarsanız çok sevinirim.
5 kere adet olmuşsun neyin hamileliği böyle.
Bu sürtünmede moda oldu gitti...
Sonrada korkular vayy beee..

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
19.752
67.519
Şimdi bizi eleştiriyorlar dalga geçenlere siz izin veriyorsunuz diyorlar.

Bu kadınla dalga geçilmesinde ne yapılsın, Allah aşkına biri bana yanlışsın desin.

5 adet görüyor, sürtünmüşler alev almamışlar ama abla 5 adetin üzerine alev almış.

Bilmemek, öğrenmemek ayıp değil de bunun adı başka bir şey...

gömün

MssPARE

Herkese yetişirsin de bir kendine geç kalırsın
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mart 2019
8.759
24.023

Bu kadınla dalga geçilmesinde ne yapılsın, Allah aşkına biri bana yanlışsın desin.

5 adet görüyor, sürtünmüşler alev almamışlar ama abla 5 adetin üzerine alev almış.

gömün
Bide bize ahkam kesiyor cahilmisiz 🤣

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
121.917
139.860
57

gömün
Kib yaptım hemen asli görev olarak:))

Dediyy

Çoğul tontikolar..
Üyelik İptali
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2017
5.634
14.825

gömün
Banlamayacaksanız yazacağım çok şey var🤣🤣🤣

Sohrab

La Vita E Bella 🎈
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
2 Nisan 2020
13.499
20.902
%99 hamilesin ☺️

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-05-2022

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 176 gün kaldı.

Bebeğinizin kalbi dördüncü ay boyunca günde yaklaşık 20-25 litre kan pompalayacaktır. Doğduğu zaman bu değer günde 280-300 litreye kadar çıkacaktır. Bu ay sonuna kadar rahminizin büyüklüğü kalça kemiğinizin sınırlarını aşacaktır. Bebeğiniz yeterince hareketli olsada hala onun hareketlerini hissedemiyorsunuz. Bunun sebebi bebeğinizin rahim duvarına henüz çarpmaması ve bunu yapacak kas gücüne henüz erişmemiş olmasıdır. Anneler bacak krampları yaşayabilirsiniz. Kramp oluştuğunda bacağınızı uzatmak yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sohrab

La Vita E Bella 🎈
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
2 Nisan 2020
13.499
20.902

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-05-2022

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 176 gün kaldı.

Bebeğinizin kalbi dördüncü ay boyunca günde yaklaşık 20-25 litre kan pompalayacaktır. Doğduğu zaman bu değer günde 280-300 litreye kadar çıkacaktır. Bu ay sonuna kadar rahminizin büyüklüğü kalça kemiğinizin sınırlarını aşacaktır. Bebeğiniz yeterince hareketli olsada hala onun hareketlerini hissedemiyorsunuz. Bunun sebebi bebeğinizin rahim duvarına henüz çarpmaması ve bunu yapacak kas gücüne henüz erişmemiş olmasıdır. Anneler bacak krampları yaşayabilirsiniz. Kramp oluştuğunda bacağınızı uzatmak yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Rhea Silvia

Kedisever
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2021
1.570
2.086
,

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-01-2022

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 48 gün kaldı.

Bebeğiniz bu hafta içinde yaklaşık 10-15 mm. uzayacak. Bebeğiniz bugünden itibaren yaşamaya uyum sağlayacak gerekli olgunluğa ulaşmış durumda. Bu doğmak için doğum gününü bekleyemeyecek sabırsız bebekler için güven verici bir haberdir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 30-32 cm aralığında ve ağırlığı yaklaşık 1900-2100 gr aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)