5 kere adet oldum gebe olabilir miyim

senkonusma07

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2021
2
3
27
Merhaba ben 17 hafta önce bi ilişki yaşadım. çıplak bir şekilde cinsel organlar birbirine değerek sürtünme ile bi ilişki hiçbir şekilde girme veya boşalma olmadı ama zevk suyundan korkuyorum. O ilişkinin ardından 3 gün sonra adetimi oldum zamanında ve ağrılı bir şekilde. O adetimden sonra da 4 kere daha adet oldum vaktinde ağrılı bir şekilde. 2 ay önce de bebe time marka gebelik testi yaptım ikiside negatif çıktı ama bu markanın yanılma payı fazla diye okudum. Şimdi de reglime 5 gün var. Karnım şiş ( alt kısım daha da şiş) ve sert, karnımda seğirme ve karıncalanma oluyor, karnımda aniden bir şey vuruyormuş gibi hissediyorum. Sizce 5 kere adet olmama rağmen hamile olabilir miyim ve bu ay ki adetimi olabilir miyim?

Merhaba ben 17 hafta önce bi ilişki yaşadım. çıplak bir şekilde cinsel organlar birbirine değerek sürtünme ile bi ilişki hiçbir şekilde girme veya boşalma olmadı ama zevk suyundan korkuyorum. O ilişkinin ardından 3 gün sonra adetimi oldum zamanında ve ağrılı bir şekilde. O adetimden sonra da 4 kere daha adet oldum vaktinde ağrılı bir şekilde. 2 ay önce de bebe time marka gebelik testi yaptım ikiside negatif çıktı ama bu markanın yanılma payı fazla diye okudum. Şimdi de reglime 5 gün var. Karnım şiş ( alt kısım daha da şiş) ve sert, karnımda seğirme ve karıncalanma oluyor, karnımda aniden bir şey vuruyormuş gibi hissediyorum. Sizce 5 kere adet olmama rağmen hamile olabilir miyim ve bu ay ki adetimi olabilir miyim?
Ne anlıyorsun ki aynı konuyu açınca ne oluyor yani bu neyin tatmini neyin mantığı Mune Mune Kazen Kazen Yine açmış aynı konuyu

Aynı kader ortağım bende adet oldum ama gebelikte ki kanama tehlikeli bir şey ve sende benim gibi psikolojik olarak kötü durumdasın bende doktora gittim ultrason yaptılar bir şey çıkmadı iki kez idrar testi yaptım negatif çıktı şimdi ikinci adetimi bekliyorum ve benm 2 ablam hamile her hangi bir adet kanaması olmadı olsa düşük tehlikeli olur yani hamile olsak bence kanama olması tehlikeli ve düşük nededenlerdir şu zevk suyu işide düşün 10 kadından 2 hamile kalır bu birazda şans meselesi bence

X