Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Selam canım hoşgeldin yeniden 🤭🤩
İzin süreni istediğin kadar uzatabilirsin bu sana bağlı bir şey sadece listeye gireceğin zaman kilonun artı mı eksi mi olduğu önemli ona göre listeye girebilir veya bekleyebilirsin.
Ama düşüncen mantıklı bencede öyle yapalım ✌️geçen seferki gibi mezun olup gidersen bağlar tamamen kopabilir risk

Tmmdır canım ♥️

Güzel gaz ve bence çok mantıklı 😍😍

Aynen ya kız ne aldı ki açık arıyorlar resmen
Kilo verince de anca 10 kilo eksi olunca AA kilo mu verdinnnnn yani ondan da emin değiller 😜🙊😑😑😑😑😑
Bu. sefer başarıcam kaptanım kararlıyım, aynen dediğin gibi açık arıyorlar valla, geçen senede kilo al diyorlardı çirkin olmuşsun 😂😂😂 ben bıraktım bu
N insanları kendi haline
Ayy kizlar ben bugun 36 beden bir elbisenin icine girdim. O bana olmadi ama ben oldurdum 🤣🤣🙈🙈
Bizim bi arkadaş vardı gider bir beden küçük alırdı çok sevdiği pantolonu, ben bu pantolona sığarım diye diye veriyordu kiloyu 😂😂

Son tartı 55,7
Güncel 55,2
Fark -500

Eklentiler

• D8D5A814-75B4-4006-A342-29412F05F67D.jpeg
    D8D5A814-75B4-4006-A342-29412F05F67D.jpeg
    68 KB · Görüntüleme: 16
Herkese günaydın
Tatil dönüşü pazartesi günü 74.3 gösteren tartımda bugün 72.45 gördüm. Tatil öncesine göre almış gibi görünsem de verebildiğim için mutluyum.
Başlangıç:76
Bir önceki bildirim:71,50
Güncel kilo:72.45
Yüzde:%-1.328
Hedef: Tatil öncesi kilom olan 71,50ye düşmek :)

Eklentiler

• IMG_20210730_084836[1].jpg
    IMG_20210730_084836[1].jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 11
Teşekkürler canım hayırlı olsun başlangıcın ♥️
Kısa zamanda gidecek bu kilo 😘
Son tartı 55,7
Güncel 55,2
Fark -500
💪 Güzel canım ♥️
Herkese günaydın
Tatil dönüşü pazartesi günü 74.3 gösteren tartımda bugün 72.45 gördüm. Tatil öncesine göre almış gibi görünsem de verebildiğim için mutluyum.
Başlangıç:76
Bir önceki bildirim:71,50
Güncel kilo:72.45
Yüzde:%-1.328
Hedef: Tatil öncesi kilom olan 71,50ye düşmek :)
Günaydın canım bence gayet toparlamışsınn bravooo haftaya dahada iyi olacak eminim 💕

Kızlar ne oluyor bu memlekete ya çok üzgünüm ateşler içinde kaldık :KK43: haber izleyemiyorum okuyamıyorum bakamıyorum Allah sebep olanları kahretsin inşallah
Gerçekten çok acı tüm ağaçlar hayvanlar insanların emekleri herşey herşey elimizden bu şekilde gidiyor. Buna sebep olanların Allah belasını versin

2 hafata önce : 56.2
Bu hafta : 55.5
Fark -700
Yüzde : 1.245
E Emnis aceleyle çektim kaptanım sonradan farkettim bulanık olduğunu🙂
kaptanım ben bugün hece aldığım bi haber dolayısıyla şehir dışına gidiyorum 1 hafta kadar oralarda olacağım abimin yanında onun evini barkını toparlayacağım bir yandan da iş aramak için dolaşacağız abimle☺dönüşünde de burda fındık ayı başlıyor onun için evde iş güç sonra fındıklıkta iş güç😑😑eğer izin kullanma hakkım varda kullanmak istiyorum kaptanım yoğun bi zaman dilimi beni bekliyor çünkü😘😘

Eklentiler

• 20210730_102752.jpg
    20210730_102752.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 9
Eki Görüntüle 2894274
Günaydın kızlar, hedefim 70.5 ti. Ama önceki kilomu haturlamıyırum. Sürekli tartıldığım için. Yeni hedefim 70 😊tatilde annemdeyim azar azar gitsin 😊
71 di canım 600 gram gitmiş 2 hafta için kötü ama arada bayram olduğunu düşünürsek güzel toparladın tebrikler 🤗
2 hafata önce : 56.2
Bu hafta : 55.5
Fark -700
Yüzde : 1.245
E Emnis aceleyle çektim kaptanım sonradan farkettim bulanık olduğunu🙂
kaptanım ben bugün hece aldığım bi haber dolayısıyla şehir dışına gidiyorum 1 hafta kadar oralarda olacağım abimin yanında onun evini barkını toparlayacağım bir yandan da iş aramak için dolaşacağız abimle☺dönüşünde de burda fındık ayı başlıyor onun için evde iş güç sonra fındıklıkta iş güç😑😑eğer izin kullanma hakkım varda kullanmak istiyorum kaptanım yoğun bi zaman dilimi beni bekliyor çünkü😘😘
Tebrikler canım 😘
Tatlım izin hakkın var ama matteroftime matteroftime da izne çıkacak liste 3 kişi kalıyor ya 😭😭😭😭

71 di canım 600 gram gitmiş 2 hafta için kötü ama arada bayram olduğunu düşünürsek güzel toparladın tebrikler 🤗

Tebrikler canım 😘
Tatlım izin hakkın var ama matteroftime matteroftime da izne çıkacak liste 3 kişi kalıyor ya 😭😭😭😭
Ben bir hafta daha kalayım olmadı kayınvalidem pazartesi gidiyor. O ara belki alt listeden birileri geçer listeye

X