Davranış Bozuklukları 5 yaaindaki kizimda unutkanlik

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

Aykiz1986

Sen benim dünyamsin kızım❤
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2016
869
504
Merhaba arkadaslar oncelikle biz hollandada yasiyoruz 5 yasinda kizim suan ilk okul 2 ye gidiyor burda cocuklar 4 yasinda ilk okula basliyolar.kizim bir turlu hollandaca ogrenemiyor hatta yardimlar aldigimiz halde ama turkcesi super cokta zeki cocuk .okulun soyledigi ogrendigini cok cabuk unutuyormus ve kesinlike dalgin ve daginik degil aksine cok topludur sizce altta yatan sebep ne olabilir?

Büyüme çağında. Belki yeni kişiler. Bilinmez, oturup konuşulmalı gerek. Yapabileceğin şey ceviz, balık (yağı) vermendir. Ondan ziyade anne - kız etkinlikleri yapın. Memory oynayın vs.

Dil yetenek meselesi galiba ozellikle kucuk cocuklarda ben dogdugundan beri ing ogretmeye calisiyorum anlamiyor cocuk yok buyuyunce bildiklerini de unuttu rusca okuma yazma konusma ogrettim burda okula baslaynca onlari da unuttu . Bazinarladaslarim da o kdr okula gtmelerine ragmen ogrenemediler. 🤔 babamiz keza oyle ogretmeye calisiyoruz cocuk tipik.angarali konusuyor 😁

X