5 Yil Sonra Kendini Nerede Goruyorsun???

kucukken bu soruyu okulda sorarlardı sinnir olurdum ne bilim ben yarın nolcagını bilemiyorm 5 yıl sonrasını nerden bilim küçücügüm zaten :) ama şimdi 27 yasındayım bekarım ve 5 yıl sonrası kendimi evlenmiş cocuklu bi bayan olarak hayal ediyorum belki eşimle belkide boşanmıs olarak bilemiyorum nolucak ama bi cocugum olmalı ya :)

Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlığına atanabilmeyi başarmış ender gıda mühendislerinden biri olarak :KK1::KK1:

ağlanacak halimize gülüyorum malesef ama hayat böyle :KK31:

Bir çocuğu bulamamşken henüz. iki çocuklu Bİ HATUNN OLMAYI .kariyerde yaparım çocukta :KK49::KK49:

Son düzenleme:
Okumak istediğim bölümü okumuş,işe bile başlamış olmak istiyorum.:KK16::KK16:
Hm bir de hayırlı birisi çıkarsa karşıma düğün hazırlıkları içinde olmak isterim.:KK17:

Son düzenleyen: Moderatör:
İşime başlayalı bir kaç sene olmuş.
Ya evliliğe hazırlık aşamasındayım, ya da henüz yeni evlenmişim olarak görüyorum. :KK1:

güzel bir işim olmuş annem ve babamın hayallerini yerine getirmek
kim bilir belki evlenmiş bile olurum hayat bu belli olmaz :KK31:

Okulum bitmis. KPSS ile guzel bir devlet hastanesine atanmisim. Ve sag parmagimda da yuzuk ♥♥♥
(Allah'in izniyle.)

5 yıl sonra öğretmen oluyorum inş. Maaşlı bir kadın olaraktan eşim ve ben devamli gezmeye ve tatilde eee

Ben neyi istediysem olmadi. Artik hayattan bekle digim birsey yok. Bugunume sukur deyip geciyorum.

5 yil sonraya da ya nasip...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yanimda kocm ,kucagimda cocuğum,okulu bıtırmiş meslegıı elınde basarılı mutlu bırı olarak bulmk ıstyom inş.d

bugün yaşayacağımın bile garantisi yokken 5 yıl sonrası için kim öle kim kala muhtemelen 2016 kpss ile atanmış olurum orada da kendime uygun birini bulup evlenirim

X