5 Yil Sonra Kendini Nerede Goruyorsun???

Duzenli bi isi olan , altinda arabasi bi kenarda birikmis parasi olan birisi olarak hayal ediyorum buyuk ihtimalle bekar olacagim :) insan 1 dakika sonrasini bilemezken 5 yil sonrasinin hayalini kuruyor ne ironik...

Bu başlıklara bayılırım:)
5 yıl sonra kendimi dünyanın en iyi okullardan birisinde doktoramı yaparken görüyorum..
ve evlenmişim güzel tatlı anlayışlı sadık bir eşim var yanımda o da güzel bir okulda eğitim alıyor biriktirdiğimiz paraları değerlendiriyoruz :p Çok zengin değilim ama mutlu huzurluyum ve bir dolu insanla bunu paylaşıyorum :KK37:
inşallah :confused: Hayallerim böyle bakalım:)

5 Yıl sonra kendimi evli,Büyük ihtimalle hamiş:KK37: Yada bir bebesi çoktan olmuş:KK30:
İş hayatının tadını yeterinde çıkarmış..
Evine,çocuğuna,eşine aşık mutlu bir kadın olduğumu görüyorum:KK75:

5 yıl sonra kendimi göremiyorum,muhtemelen bunca olana dayanamayıp kansere yakalanıp ölmüş olurum.

Saç baş dağınık, kirli kıyafetlerin içinde gece yarısı elinde kırık şarap şişesiyle hayata sövüp iç geçirip kadırıma otumuş vaziyette görüyorum.
Ör: Daha az karizmatiği tabii ki. =(
homeless-woman.jpg

İş hayatına atılmış ,kariyer sahibi olmuş ,iş hayatının tadını çıkarmış ,arabası altında,sırılsıklam aşık bir halde ,seven sevildiğini iliklerine kadar hisseden mutlu heyecanlı hayattan zevk alan olgun bir kadın olarak görüyorum :dua::oops:(umarımm)

X