5 yildan sonra...

EsmerBombaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2015
50
16
Sizinle paylasmak istedim en azindan icimdeki aci gecer. Benim eski erkek arkadasimla biz bes yildir ayrilip devamli barisiyoduk. Ailemde taniyodu yanj annemler babam degil. 2016 nin yazinda yine baristik ve o askerdeydi ben bekledim onu. Askerden gelince soz takicaktik. Ben erken demistim okulum bittikten sonra dusunuruz erken demistim. Bana seni seviyorum senden baskasiyla asla evlenemem diyodu. Annemlede soz olayini konusmustu. Sonra askerden geldi benimle ilgilenmeemye basladi. Ben anliyodum kizlarla takildigini hissediyodum. Sonra babasi kanser oldu ben onla konusmuyodum ama. Hastaneye gittim babasini ziyaret ettim. Onada destek olmustum. Sonra aramiz duzelmye baslamisti bigun sinirlendim iki gun yazip bi gun yazmiyodu. Bende sinirlendim saydim kufurettim ayrildim. Cevap vermedim dahada. Aradan bi ay gecti annemi bahaneyle aradi gezmeye gidelim diye. Gitmedik. Bikac hafta sonra facede bi kizla resmini gorudm ve aylar sora nisanlandilar. Ve kadin ondan nerdeyse 15 yas buyuk daha fazladir belki. Sonrada evlendiler isteboyle hepsi 4 ay icinde olmustur hemen evlendiler. Ben suanda cok aci cekiyorum aylardir acim ofkem dinmedi. Kalbimi yerinden sokselerdi bukadar acimazdi. Ama bu bambaska bi aci. Ben ona senelerimi vermisken benim cocukluk askimken unutmak unutmaya calismak cok aci. Bazen evet bitti unuttum diyorum ama cok fazla cikmiyk aklimdan ofkem sinirim kendimi yiyip bitiryorum. Bende engelli heryerden. Ama fake hesaplardan takipediyorum hala bu elimde degil. Senden baskasiyla evlenemem diyen adam ayrildiktan sonra hemen evlenebiliyomus.

Kadının 15 yaş büyük olmasını niye belirttiğini anlamadım ama neyse :)
Adamı terkeden sensin e sebeplerinde varmış.
Boşver ne dediyse dedi hepsi geçmişte kalmış.
Evlenmiş
Önüne bakmaya çalış

Ben herkesin böyle biriyle bir dönemi olduğunu düşünüyorum. Çok değil 6 ay belki 1 yıl sonra kendine güleceksin bu gerçek aşk olmuyor genellikle. Çocukluk aşkım gençlik aşkım ilk aşkım dediklerin aslında bunlar hep gerçek aşka giden yoldaki insanlar. Emin ol.

adam ama öyle ama böyle sonuçta evlenmiş. yapacak hiçbirşey yok gerçeği kabul edip kendi hayatına bakacaksın. sen onu düşünüp kendine eziyet ediyorken o karısının koynunda mışıl mışıl uyuyor. böyle düşün ve hayatına bak.

"söz ver benden önce ölmek yok tamam mı?" demişti. hayatımda unutamayacağım birkaç cümleye oynar bu. bunu dedikten birkaç ay sonra başka biriyle fotoğrafını gördüm ayrıydık ama olsun. bunları deyip deyip gidiyorlar, üzülüyoruz. ikiyüzlü. bırak üzülme yine de zerre haketmiyor.

Benim 3 yılımı verdiğim ve o zamanlar için tüm sınırlarımı zorlayarak kendisini görmeye çabaladığım adam 3.yılın sonunda bana HAYATIMDA 3 ŞEY VAZGEÇİLMEZ STATÜSÜNDE
1- Beşiktaş (babababa ailesi bile değil)
2- Annem (e bi zahmet)
3- Basketbol (eskiden basketbolcuydu ama sigara ve kilo yüzünden oynayamıyodu)
GERİ KALAN HER ŞEYDEN VAZGEÇERİM demişti. Düşünün benim için 4. bi seçenek bile yok. Karşılıklı yemek yiyoduk bunu söylediğimde ve patates boğazımda kalmıştı. Sonra o patatesi yuttum ama onun dediklerini yutamadım ve ayrıldım. O zamanlar ne kadar üzülmüştüm ama bu adam için üzülünür mü? Bakın şimdi ona harcadığım 3 yıl = çöp :kızgın:

Ben herkesin böyle biriyle bir dönemi olduğunu düşünüyorum. Çok değil 6 ay belki 1 yıl sonra kendine güleceksin bu gerçek aşk olmuyor genellikle. Çocukluk aşkım gençlik aşkım ilk aşkım dediklerin aslında bunlar hep gerçek aşka giden yoldaki insanlar. Emin ol.

Kesinlikle üzülme. Yukarıdaki arkadaş cok doğru soylemis. Beninde 6 bucuk senelik sacma sapan kavgalarla konularla giden bir iliskim vardi. Ayrildim. Asla donup arkama bakmadim. Ve 3 sene sonra gercek askim herseyim nisanlimla tanistim. Sende cok mutlu olacaksin

Insallah oyle olur unutulur gecer. Yaklasik bi sene olcak

Benim 3 yılımı verdiğim ve o zamanlar için tüm sınırlarımı zorlayarak kendisini görmeye çabaladığım adam 3.yılın sonunda bana HAYATIMDA 3 ŞEY VAZGEÇİLMEZ STATÜSÜNDE
1- Beşiktaş (babababa ailesi bile değil)
2- Annem (e bi zahmet)
3- Basketbol (eskiden basketbolcuydu ama sigara ve kilo yüzünden oynayamıyodu)
GERİ KALAN HER ŞEYDEN VAZGEÇERİM demişti. Düşünün benim için 4. bi seçenek bile yok. Karşılıklı yemek yiyoduk bunu söylediğimde ve patates boğazımda kalmıştı. Sonra o patatesi yuttum ama onun dediklerini yutamadım ve ayrıldım. O zamanlar ne kadar üzülmüştüm ama bu adam için üzülünür mü? Bakın şimdi ona harcadığım 3 yıl = çöp :kızgın:
Evet sen onun icin kocaman hayatinda yapmadigin fedakarliklari herseyi yapiyosun onun mutlulugu icin ama onun umrunda bile olmuyo maalesef. Hayatindaki 4. Siraya bile girmiyosun. Onemsiz degersiz gibi

Adam zaten sinyal gönderiyormuş. Boşver yapacak bir şey yok. Hadi bi insan kendinden 5 yaş büyük biriyle evlenir de 15 yaş nedir? Bunu benim mantığım almıyor.

Birkere ah almış, üstelik 15 yaş büyük bir bayanla da evlenmiş.
Pek yürütülebilecek bir evlilik gibi durmuyor.
Bu nedenle canı sıkılacak bunalacak ve başka arayışlara girecek yani eski sevgilisi ile iletişime geçmek isteyecek, onunla olan birlikteliğini özlediğini sanıp
Bu kişi de sen oluyorsun. Sakınnn ardına bakma.
Krallar önde gider :KK66:
Yoluna bak bitmiştir, hayatı felç etmeye değmez değmiyor kardeşim

Evet sen onun icin kocaman hayatinda yapmadigin fedakarliklari herseyi yapiyosun onun mutlulugu icin ama onun umrunda bile olmuyo maalesef. Hayatindaki 4. Siraya bile girmiyosun. Onemsiz degersiz gibi

Bende 4 yılı aşkın ilişkimden ayrıldım.
Yaklaşık 9-10 ay önce.
Ve ayrıldığımızda onun yaptıkları çok daha fazlayken hep benim yaptığım incir çekirdeğini büyüttü
O yeniden olalım istiyor, ben istemiyorum ama unutamıyorumda..

Birkere ah almış, üstelik 15 yaş büyük bir bayanla da evlenmiş.
Pek yürütülebilecek bir evlilik gibi durmuyor.
Bu nedenle canı sıkılacak bunalacak ve başka arayışlara girecek yani eski sevgilisi ile iletişime geçmek isteyecek, onunla olan birlikteliğini özlediğini sanıp
Bu kişi de sen oluyorsun. Sakınnn ardına bakma.
Krallar önde gider :KK66:
Yoluna bak bitmiştir, hayatı felç etmeye değmez değmiyor kardeşim
Ondan sonra kimseyle gorusemiyorum ve guven sorunum var artik kimseye guvenmiyorum korkuyorum birisiyle gorusmekten konusmaktan. Birisi bana yazinca hemen kacmaya basliyorum konusmak istemiyorum artik kimseyle aklima o geliyo hemen.

B
Bende 4 yılı aşkın ilişkimden ayrıldım.
Yaklaşık 9-10 ay önce.
Ve ayrıldığımızda onun yaptıkları çok daha fazlayken hep benim yaptığım incir çekirdeğini büyüttü
O yeniden olalım istiyor, ben istemiyorum ama unutamıyorumda..
Belki pismandir olabilir buyuk hatalar yapmadiysaa

kızlar çok üzücü hikayeler gerçekten. insanların başına neler geliyor. hayır vardır diyeceğiz yapacak bişey yok. umarım en kısa zamanda aman ya iyi ki de olmuş bitmiş deyip çok çok daha mutlu olacağınız ilişkiler kurarsınız ki bence öyle de olacaktır. Düşünsenize evlendikten sonra kıymetinizin bilinmediğini, yaşayacağım varmış demek gerekiyor. Umarım çok daha mutlu olursunuz :)

Ondan sonra kimseyle gorusemiyorum ve guven sorunum var artik kimseye guvenmiyorum korkuyorum birisiyle gorusmekten konusmaktan. Birisi bana yazinca hemen kacmaya basliyorum konusmak istemiyorum artik kimseyle aklima o geliyo hemen.
Bir ilişkiye hazır olmamanız kimseye güvenememeniz çok normal ama bence daha çok sosyalleşin. Karşı cinsle de arkadaş olmayı deneyin. Ama sakın kendinizi kapatmayın en yakın arkadaşlarınızdan destek alın sosyalleşin

kızlar çok üzücü hikayeler gerçekten. insanların başına neler geliyor. hayır vardır diyeceğiz yapacak bişey yok. umarım en kısa zamanda aman ya iyi ki de olmuş bitmiş deyip çok çok daha mutlu olacağınız ilişkiler kurarsınız ki bence öyle de olacaktır. Düşünsenize evlendikten sonra kıymetinizin bilinmediğini, yaşayacağım varmış demek gerekiyor. Umarım çok daha mutlu olursunuz :)
Tesekkur ederim. Insallah gecer. Yyarasi gecer sizisi gecer ama izi gecmiyo. Ama yarasi gecse bile insan iyilesiyo

X