5 yıllık ilişkim..

eskiden babam para vermezdi zaten. sonrada zaten babamdan para almama başladım. lisede kendim çalıştım üniversitede kendim çalıştım.
biz küçükken babam bana ve kardeşlerime sadece yiyen tüketen göz olarak bakardı. hoş şimdi biz büyük kendi ayaklarımız üstünde durduk öyle birşey yok. bizden 5kuruşta istemez.

babasından biri para alır almaz beni ilgilendirmez. ama ben almamışken, biriside babasının eline bukadar bakıyorken, bu kişide erkek arkaşımsa ben korkuyorum açıkçası

Bende aynen senin gibiydim hafta sonları gidip marketlerde stand hostesliği yaptım. Babamdan para almamak için ve ben tek çocuğum, bilemiyorum bana ters geliyor hele ki erkekse. Şimdi bir çabası olsa neyse diyeceğim ama kendin söylüyorsun salmış kendini iyice. 27 yaşında evlenip ev geçindiren insanlar var. Bence bu konuyu iyi düşün, inan değişmiyorlar ben çok gördüm çevremde.

eğer devam edersen ve evlenırsen pişmanlık gözyaslarını şimdiden görüyorum.
çok haklı sebepler..
insan bekledıgı herseyıyle bekledıgı erkegınden azım gormek ıstıyor sadece calısma hayatıyla ılgılıde değıl..
bence kesınlıkle aılenı dınlemelısın.

maşallah size ozaman. şuan ilkez sevmişim ama ilkez seilmişim diye düşnüyürorum.
en önemlisi ayrılırsam onu sırtından vuruyormuşum gibime geliyor. ama gerçekler ortada alsında

nekadar oldu ayrılalı. bilemiyorum unutamazsam gibime geliyor.
geçen gün rüyamda başkasıyla evlendiği gelinlikle ağladığımı hatırlıyorum. ben x seviyorum nasıl evlenirım diyorum
6 sene oldu canım. Ardından şimdiki eşimle tanıştım. 5 senedir de evliyim. Ben de senin gibi çok vicdan azabı çekerek ayrıldım ama çok sogumustum. Hem doğru düzgün işi olmaması, kompleks yaptıkça beni kısıtlaması buz gibi soguttu beni. Aciyarak hareket etseydi istemediğim bir evlilik yapacaktım. Her şey unutuluyor. Kimse aşkından olmuyor.canina kiyacagini bile söyledi. Ama şimdi evli çocuğu olmuş. Önce kendini düşün canım. Onun da çabalamasi gerekirdi.

6 sene oldu canım. Ardından şimdiki eşimle tanıştım. 5 senedir de evliyim. Ben de senin gibi çok vicdan azabı çekerek ayrıldım ama çok sogumustum. Hem doğru düzgün işi olmaması, kompleks yaptıkça beni kısıtlaması buz gibi soguttu beni. Aciyarak hareket etseydi istemediğim bir evlilik yapacaktım. Her şey unutuluyor. Kimse aşkından olmuyor.canina kiyacagini bile söyledi. Ama şimdi evli çocuğu olmuş. Önce kendini düşün canım. Onun da çabalamasi gerekirdi.

inanırmısın aynı şeyleri yaşıyorum.
ayrılırım çok üzülmem. çünkü yoruldum artık. ama vicdan azabı çekerim. haksızlıkmı ettim acaba diye.. şuan bir sevgi var ama eskisi gibi değil.

Hep derim, ahlaki değerlere sahip olmasından sonra en önemli şeydir çalışkanlık bir erkekte. Kaç yuva yıkılıyor sırf bu sebepten. Okuyoruz KK'da. Varsın romantik olmasın hatta ama çalışkan olsun, ayaklarının üzerinde dursun. Çünkü bu aynı zamanda özsaygısıyla da ilgili. Onun kendisine saygısı olmazsa, siz de saygı duyamazsınız bir yerden sonra emin olun.

inanırmısın aynı şeyleri yaşıyorum.
ayrılırım çok üzülmem. çünkü yoruldum artık. ama vicdan azabı çekerim. haksızlıkmı ettim acaba diye.. şuan bir sevgi var ama eskisi gibi değil.
Ben de çok vicdan azabı çektim hatta ahini almaktan korktum. Ama mutluyum çok şükür. Ama sana bir şey söyleyeyim olur da ayrılmaya karar verirsen karşı taraftan gelecek ağlama lara yalvarislara hazır ol. Asla yumuşama gerçekten bitireceksen. Dirayetli ol kararının arkasında dur. Ben o dönemde vicdan azabından çok ağlamistim Hepsi geçiyor.

Hep derim, ahlaki değerlere sahip olmasından sonra en önemli şeydir çalışkanlık bir erkekte. Kaç yuva yıkılıyor sırf bu sebepten. Okuyoruz KK'da. Varsın romantik olmasın hatta ama çalışkan olsun, ayaklarının üzerinde dursun. Çünkü bu aynı zamanda özsaygısıyla da ilgili. Onun kendisine saygısı olmazsa, siz de saygı duyamazsınız bir yerden sonra emin olun.

nekadar doğru bir kelime yazdınız..

Ben de çok vicdan azabı çektim hatta ahini almaktan korktum. Ama mutluyum çok şükür. Ama sana bir şey söyleyeyim olur da ayrılmaya karar verirsen karşı taraftan gelecek ağlama lara yalvarislara hazır ol. Asla yumuşama gerçekten bitireceksen. Dirayetli ol kararının arkasında dur. Ben o dönemde vicdan azabından çok ağlamistim Hepsi geçiyor.

tşk ederim sağolun. dua edin sizde inşALLAH

X