Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 50 kişiyle denedim..Hayıt ile göğüsleri büyütmek münkün..

merhabalar.silikon yaptırcaktım hatta meme estetiği bölünmünde fink atıodum.çünkü göğüslerim 9 yaşındaki küçük kızlar kadardı.ama silikonnun zararlarını öğrenince ve kanser yapmıyor deselerde henüz kanıtı yokmuş ve serbest radikalleri artırabilirmiş yani bizim yaşlanma sürecimizi hızlandırabilirmiş.doktora sordum hiç şüpheniz olmasın belli bir risk kesnlikle alıyorsunuz çünkü henüz ideal protez üretilmedi araştırmalar son 30 yıla dayanıyor dedi.NEYSE BENDE DOĞAL YÖNTEMLE BÜYÜTMEYE BAŞ KOYDUM HAYITIDENEDİM VE MUCİZEEEEEEEEEE.50 ARKADAŞIMLADA Bİ ARAŞTIRMAYA GİRDİM49 KİŞİDE BÜYÜME OLDU 7CM 1 HAFTADA.YALNIZCA 1 KİŞİDE ZATEN SAÇ DÖKÜLME SORUNU VARDI ONDA SAÇLARINDA DÖKÜLME DEVAMÖM ETTİ.AMA BİZ HAYITIN HER ŞEKLİNİ KULLANDIK NERDEYSE HER YEDİĞİMİZDE VARDIII..... YANİ DENENDİ ONAYLANDI.İŞE YARIYOR HA BİRDE ELBETTEKİ MASAJ:)SEVGİLER...

cnm iyi hoşta 50 tane arkadaş nasıl bulabildin göğsü küçük olan onu anlamadım :) :97: :97:

valla bna 50 arkadşla denedim yedi cm falan 9 yaşındaki çocuk gibiden bir haftaya 75 sütyen böle olsun hiç inandırıcı gelmiyor.

arkadaşlar öncelikle burda kimseye bişi ispatlama derdinde değilim.çünkü bu dertten çok muzdariptim.hele silikonub yüzüde çökertebiliceğini duyunca ama dolaylı yoldan şimdi burd ayazmayacağım isteyen meme ameliyatı kısmından bakabilir.ben ideal protez üretilene kadar düşünmüyorum.heleşuanki göğüslerim bouzlmazda böyle kalırsa hiç niyetim yok işallah sorun çıkmaz. şunada cevap veriyim hepsi arkadaşım değil tabi kuzenlerim teyzelerim 40 yaş üstüde var yani sadece 20 li yaşlar söz konusu değil.bir kişi 30 um bendede işe yararmı dedide.biz her hangi bi yan etki görmedik ama bişiy olursada bişiy diyemem çünkü herkesn yapısı farklı ama 50 kişide az değil.UNUTMADAN BİR ŞEY DAHA GÖĞÜSLERİMİZE DUŞTA SU TUTTTUK AMA SADECE SOĞUK SU DEĞİL. 20 SN SOĞUK 20 SN YE SICAK.VE EVET TOHUMLARI ÇEKTİRPTE KULLANDIM ÇEKTİREMEDİĞİM ZAMNDA KENDİM HAVANDA DÖVDÜM.ÇOK MUTLUYUM YÜZÜM GÜLMEYE BAŞLADI BU HAYITI BURYA İLK YAZANDAN ALLAH RAZI OLSUN ÇÜNKÜ DİĞER HERŞEYİ DENEMİŞTİM Bİ HAYITI DENEMEMİŞTİM.UMARIM SİZEDE FAYDA EDER:KK54::KK54::KK54:

merhabalar.silikon yaptırcaktım hatta meme estetiği bölünmünde fink atıodum.çünkü göğüslerim 9 yaşındaki küçük kızlar kadardı.ama silikonnun zararlarını öğrenince ve kanser yapmıyor deselerde henüz kanıtı yokmuş ve serbest radikalleri artırabilirmiş yani bizim yaşlanma sürecimizi hızlandırabilirmiş.doktora sordum hiç şüpheniz olmasın belli bir risk kesnlikle alıyorsunuz çünkü henüz ideal protez üretilmedi araştırmalar son 30 yıla dayanıyor dedi.NEYSE BENDE DOĞAL YÖNTEMLE BÜYÜTMEYE BAŞ KOYDUM HAYITIDENEDİM VE MUCİZEEEEEEEEEE.50 ARKADAŞIMLADA Bİ ARAŞTIRMAYA GİRDİM49 KİŞİDE BÜYÜME OLDU 7CM 1 HAFTADA.YALNIZCA 1 KİŞİDE ZATEN SAÇ DÖKÜLME SORUNU VARDI ONDA SAÇLARINDA DÖKÜLME DEVAMÖM ETTİ.AMA BİZ HAYITIN HER ŞEKLİNİ KULLANDIK NERDEYSE HER YEDİĞİMİZDE VARDIII..... YANİ DENENDİ ONAYLANDI.İŞE YARIYOR HA BİRDE ELBETTEKİ MASAJ:)SEVGİLER...

yha aynen bnmde 9 yaşında kız gbi:KK43:naptıysam olmuoo.yha hayıt nasıl birşey?ve tam olarak neler yaptın cnm yazarmısın?bide fiyatı nedir?

cnm iyi hoşta 50 tane arkadaş nasıl bulabildin göğsü küçük olan onu anlamadım :) :97: :97:[/QUOTE

Kullananlar içerisinde en küçük göğüslü bendim.bi kaçı 75 di yani hafif göğsü olup ama küçük memişliler. 30-40 arası olanlarda hani göğsü olupta emzirmeye bağlı olarak içi boşalmış göğüsler varya onlar gibiydi. BU ARADA BİR YERDE OKUDUM HAMİLİKLE BÜYÜYEN BAZI GÖĞÜSLERDE BU DOLGUNLUK KALICI OLABİLİYORMUŞ.HAYIT İŞE YARAMAYNLARDA EVLİLİK ARTIK :KK34:

valla bana da aşırı doz gibi geldi zaten mutlaka bi zararı var dır 7cm de çok fazla bilemedim[/QUOTE

cnm senin çekincelerin varsa elbette kullanma.ben artık kafayı yemek üzereydim azmetmiştim ya olacak ya olacak.sanırım gözümü karartmıştım ama tabi araştırmada yapmıştım.doktor akrabama sormuştum.ama sonuçta 1000 kişiye bişe olmaz 1001 ye olur.genede sorumluluk alamam.sen istersen benm kadar abartmadan kullan cnm eğer çok endişeliysen.:KK61:

Son düzenleme:
bunu uyguladıktan ne kadar süre geçti tekrar eski haline gelebilme ihtimali var uzun süreli oldumu?..bide bunun yaklaşık kaç kişide kalıcı oldugunu soyleyebilirmisin uygulamak isteyenler bosuna denememiş olurlar

daha bırakmadık bırakınca ne olucak bilmiyoruz bir şey diyemem.kullananların çoğunda dolgunluk oldu ama bende resmen göğüs çıktı.çünkü benm göğsüm hiç yoktu sonra daha da dolgunlaştı ama ben çok fazla kullandım.arkadaşlarda öyle 2-3 bardakla yetinmedi.yemeklerimize kattık dövüp.

cnm senin çekincelerin varsa elbette kullanma.ben artık kafayı yemek üzereydim azmetmiştim ya olacak ya olacak.sanırım gözümü karartmıştım ama tabi araştırmada yapmıştım.doktor akrabama sormuştum.ama sonuçta 1000 kişiye bişe olmaz 1001 ye olur.genede sorumluluk alamam.sen istersen benm kadar abartmadan kullan cnm eğer çok endişeliysen.:KK61:[/QUOTE]

valla ben zaten her şeyi denedim zaman zaman işe yarayıp sora eski haline dönen hüsranı da gördüm sen şimdi öle bişe attın ki ortaya kimse daha önce bu kadar büyük etki gördüğünü söylemedi bu başlıkta(1haftada) hiç bi yöntem sonucunda. o yüzden tedirginlik veriyo insana haliyle..bildiğin hiç yoktu oldu ha??bir de yaş sormuştum ben 22 yaşındayım da

annikacım birde her şeyde kullanmadan önce kaynatıyormusun yoksa toz halinde yiyor musun bildiğin baharat gibi ekip çayını demleyince posasını da yutuyormusun süzmeden mesela

bu hayıtı kaynatmakla uğraşmasak da hap gibi yutsak su ile olur mu.zararı olur mu acaba :26:

cnm senin çekincelerin varsa elbette kullanma.ben artık kafayı yemek üzereydim azmetmiştim ya olacak ya olacak.sanırım gözümü karartmıştım ama tabi araştırmada yapmıştım.doktor akrabama sormuştum.ama sonuçta 1000 kişiye bişe olmaz 1001 ye olur.genede sorumluluk alamam.sen istersen benm kadar abartmadan kullan cnm eğer çok endişeliysen.:KK61:

valla ben zaten her şeyi denedim zaman zaman işe yarayıp sora eski haline dönen hüsranı da gördüm sen şimdi öle bişe attın ki ortaya kimse daha önce bu kadar büyük etki gördüğünü söylemedi bu başlıkta(1haftada) hiç bi yöntem sonucunda. o yüzden tedirginlik veriyo insana haliyle..bildiğin hiç yoktu oldu ha??bir de yaş sormuştum ben 22 yaşındayım da[/QUOTE]

cnm birr haftadan daha uzn sürede ben kullanıodum ama bu kadar abartmamıştım son bi hafta baya azmettim

bu hayıtı kaynatmakla uğraşmasak da hap gibi yutsak su ile olur mu.zararı olur mu acaba :26:

cnm zararlı olurmu olmazmı bilmeme ama byk ihtimal olmazda etkilide olmaz vücuduna girdiği gib çıkar.dövmen lazım yani ezmen hatta bala katıp yiyorum ben daha kolay oluyormuş hazmi

valla ben zaten her şeyi denedim zaman zaman işe yarayıp sora eski haline dönen hüsranı da gördüm sen şimdi öle bişe attın ki ortaya kimse daha önce bu kadar büyük etki gördüğünü söylemedi bu başlıkta(1haftada) hiç bi yöntem sonucunda. o yüzden tedirginlik veriyo insana haliyle..bildiğin hiç yoktu oldu ha??bir de yaş sormuştum ben 22 yaşındayım da[/QUOTE]

evet cnm yani benm memişlerimi büyütmedi çünkü yoktu. ama şimdi göğüslü bi bayanım.yani benm ki büyümedi göğüs çıktı diyebilrim. ama masajda çok yaptım .birde göğüs egzersizleride yaptım kasla karışık meme dokusuda oldu.belki kas artınca o yüzden öyle diri ve büyük görünüyorlar .ama kafayı yiycektm ya büytcektm ya büytcek.silikonuda istemedim işte vücudum olcak diye yüzümü kaybedemezdim.tek çarem azimli olmakdı.umarım sizdede işe yarar tıpkıa rkadaşlarım gibi çünkü derdinizi halinizi en iyi ben anlarım.

çok güzel bi haber bu bende hayıtı nette araştırdığımda bi çok yerde mucize diye bahsediyor
ama merak ettiğim bişey var adet sancında azalma veya dudaklarında kalınlaşma oldu mu??

20 gün falan bende günde 2 fincan demleyip içmiştim ...göğüslerim inanılmaz dolgunlaşmıştı şok olmuştum bu kadar kısa sürede büyümesine .....sonra ev taşıma işi girdi araya bıraktım o dolgunluk olmasada eski haline göre çok iyi şuan ...tekrar başlıycam bende, ben etkisini gördüm saçımda dökülme falanda yapmamıştı :KK71:sevindim sende de işe yaramasına kısa sürede etkiyi bende yaşadım tekrar devam:KK71:

sizde de işe yaramasına çok sevindm. ama burda antipatik cevap yazanlara sözüm.zorla kimse size yapın diye dayatmıyor ister yaparsınız ister yapmazsınız.gerçekte bazı insanlara iyilik yaramıyor.bu arada arkadaşın biri adet sancıları için yazmış,evet arkadaşlardan çok diyen oldu fakat ben bişiy söyleyemiyorum cnm çünkü adet sancısı problemim hiç olmadı.sevgiler.

sizde de işe yaramasına çok sevindm. ama burda antipatik cevap yazanlara sözüm.zorla kimse size yapın diye dayatmıyor ister yaparsınız ister yapmazsınız.gerçekte bazı insanlara iyilik yaramıyor.bu arada arkadaşın biri adet sancıları için yazmış,evet arkadaşlardan çok diyen oldu fakat ben bişiy söyleyemiyorum cnm çünkü adet sancısı problemim hiç olmadı.sevgiler.

tşk ederim cvp için. Bende bugün başladım etki edeceğine ben inanıyorum :) gelişmelerden haberdar ederim :KK66:

X