Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 50 kişiyle denedim..Hayıt ile göğüsleri büyütmek münkün..

canım ya bu hayıtı aktarlardan ne diye isticez?hayıt tohumu diye mi hayıt cayı diye mi?bi de kafam karıstı tekrar bana nasıl kullandıgını acık acık izah edermisin,günde kac bardak içmeliyim gibi?cok sevinirim..

esracım.ben hayıt tohumu diye ilk sormuştum.sonra baktım hayıt tohumu çayıda varmış hepsini aldım.ve günde 6-8 bardak içtim.eğer içemediğim günlerde soğuyunca hafif su katıp içtim.tohumunu dövüp yemeklere kattım.tosta bile kattığımı biliyorum ezip ama dövüp posasıylada.

merhaba arkadaşlar benim göğüslerim oldukça küçüktü.bide 2 çocuk emzirdim.ard arda 1 yıl arayla iki doğum yaptım.yaklaşık 35 kilo aldım.ikinci doğumdan sonra bebeğim 8 aylıkken aldığım 35 kiloyu çok hızlı bir şekilde verdim.2. bebeğimi 14 ay emzirdim.bütün bunlarda üzerine gelince hele bide hızla verdiğim kilolardan sonra göğüslerim tabiri caizse üzerinden silindir ğeçmiş gibi oldu.yaklaşık 1 yıldır göğüs büyütme yöntemlerini araştırıyordum ve bir çok şey denedim malesef sonuç alamadım.en son hayıt tohumunu keşfettim bağayı raştırdıktan sonra kullanmaya başladım.20 gün oldu kullanalı ama gerçekten hala şaşkınım 4 santim büyüdü.ve dolgunluk oldukça fazla.sütyenim 2 gündür sıkıyo.yeni reglim bitmesine rağmen göğüslerimde aşırı dolgunluk ve hassasiyet var.eşim bile şaşırıyor bu duruma.dudaklarım zaten dolgun olmasına rağmen dolgunlaştı cildimde bile pürüzsüzlük var.ve diyet yapmam rağmen bu sonuçları aldım.uzun zamandır takip ediyorum yorumları ve kullanmadan yorum yapmak istemedim.ama bende çok işe yaradı.tabi bu tohumu kullanım şekli çok önemli çünkü içinde uçucu maddeler var.tohumu ezdikten sonra hemen demlemek lazım üstü kapalı bir şekilde.saklama koşulu ise ağzı kapalı cam kavanoz olmalı.bu arada yıllardır çocuğu olmyan arkadaşım kullandı ve şu anda hamile kendi bile inanmıyor bu duruma.ama tavsiyem fazla kullanmamak lazım.sabah aç karna 1 fincan akşam yatmadan önce aç karna 1 fincan ben bu şekilde kullanıyorum.ayrıca 31 yaşındayım.umarım göğüslerim daha fazla büyür.:21:

ben de buradaki yorumlardan etkilendim dün akşam aktara gittim ve hayıt yaprağı ve tohumu almak istedim vardı ama bana HAYIT SUYUnu tavsiye etti. bu mecitefendinin ürünü daha etkili olduğunu söyledi bir de kullanımı da kolay sulandırılıp içiliyor. bunu kullanan oldumu hiç yani doğal deyilse gidip tohumunu alırım size bir sorayım istedim? bir de saç döktüğünü duydum bu beni çok korkutuyo:KK50: uzun bu etkiyi yaşayan varmı :44:

canım tohumu ezmeden sıcak suda bekletip sadece suyunu mu içiyoruz. arta kalan posasını atıyoruz değilmi yutmuyoruz. şu an aklıma yatan tek yöntem bu.

hayatım teşekkr ederiz deneyimini paylaşmışsın da.bu hayıtın sadece göğüsü büyüttğne emin misn.basen bölgesini falan da doldurmuyor değil mi? formumuzdn olmayalm sonra :KK66:

bilmiyorum cnm hiç öle diyen olmadı arkadaşlar arasında.bendede olmadı hatta azcık olsaymış fenada olmazmış.

bi kaç özel msjda aldım burdan tekrar açıklıyım kızlar.. ben daha doğrusu biz öyle 2-3 bardakla yetinmedik.Her şeyde kullandık yemeklere tohumunu evip kattık.salatalara kattık.hatta bi ara tost yiyordum aklıma geldi açtım tostu dövülmüş tohumları içine attım.sonra günde 3 litre bazende 2 litre su içiyordum demlenmiş soğumuş çayı bu suya ilave ettim fakat içtiğim 6-7 bardak çayın dışında. ve benim göğüslerim resmne yoktu 9 yaşında kız gibiydim işte.ve arkadaşlarımda 7-8 cm büyüme oldu. bende ise daha fazla çünkü bendaha çok kullandım tosta bile kattım siz düşünün.şuan 75 sütyeni doldurmaya başladı ve böyle sıkıştırmış gibide üstlerden taşıyor.önceden sütyene yumruğum sığıcak kadar boşluk olurdu. hayıt beni çok heycanlandırdı kullandım ve ben öyle hemen innamazdım psikolojktir diye. arkadaşlarımla bi anlaşma ettik ve test ettim .sonuç harika.umarım sizede faydası dokunur çünkü ben silikonun olumsuzluğunu öğrenince çok üzülmüştüm .bu yola baş koydum ve oldu. ha unutmadan masajlarınızı aksatmayın.öpüyorum:KK54:

süpermiş bu yaa:81: walla ilk defa duydum hayıtı.ayy ben neler denedim üzüm çekirdeği yağından,çörekotu yağına ne duyduysam yaptım.hatta biara internetten gögüs büyütücü jel bile sipariş verdim çokta tanıdık bi marka.ama gıdım ilerlemedi.sakın siz paranızı boşa telef etmeyin böyle şeylere:KK59: ama bu hayıtı denicem,bitkisel birşeymidir?nerede bulunur ve ortalama nekadar bilgilendirirseniz ve işimede yararsa duacınız olurum walla:KK34:

:81::81:

buarada belki kiminize yanlış gelecek ama ben doğum kontrol hapı bile denedim.1 ayda gözle görülür bi gelişme yaşamıştım hatta cildimde bile güzelleşme oldu,adet dönemlerim sancısızdı.zaten bilindiği üzere birçok faydası var doğumkontrol hapının ama benim biraz kilo problemim olduğundan ve iştahım açıldığından(belkide psikolojik)bırakmak zorunda kaldım:KK14: ama kilo problemi olmayanlara tavsiye ederim.hatta açın neti bakın faydalarına araştırın anlarsınız beni:KK24:

ben doğum kontrol hapı kullanıyorum(büyütme amaçlı değil, korunma amaçlı). hap kullanırken hayıt kullanmamın bir zararı olur mu acaba?fikri olan var mı? ikisi de hormonları etkiliyor sonuçta...

ben doğum kontrol hapı kullanıyorum(büyütme amaçlı değil, korunma amaçlı). hap kullanırken hayıt kullanmamın bir zararı olur mu acaba?fikri olan var mı? ikisi de hormonları etkiliyor sonuçta...

ben yüzmdeki sivilceler için doktor doğum kontrol hapı vermişti ve oda hormon içerdiği için evet kesinlikle oda oldukça dolgunlaştırıyor.cildide gerçekten güzel yapıyor.ama tedavim bitnce 6 ay dan sonra daha yazdıramamıştım.ikisinide kullanırsanız ne olur bilemiyorum bomba etkisi dikkat:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

zaten doğum kontrol haplarının yan etkisi memelerde dolgunluk ve büyümedir.bunu herkes bilir kızlar.öpüyorum

ben yüzmdeki sivilceler için doktor doğum kontrol hapı vermişti ve oda hormon içerdiği için evet kesinlikle oda oldukça dolgunlaştırıyor.cildide gerçekten güzel yapıyor.ama tedavim bitnce 6 ay dan sonra daha yazdıramamıştım.ikisinide kullanırsanız ne olur bilemiyorum bomba etkisi dikkat:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

ben yasmin kullanıyorum 7 aydır fakat benim göğüslerde bir değişiklik olmadı. herkeste aynı etkiyi yapmıyor doğum kontrol hapları bildiğim kadarıyla. neyse belki azar azar kullanmaya başlarım hayıtı...

zaten doğum kontrol haplarının yan etkisi memelerde dolgunluk ve büyümedir.bunu herkes bilir kızlar.öpüyorum

doğum kontrol haplarının HEPSİ ASLA VE ASLA göğüslerde büyüme ya da kilo alma gibi etkiler göstermez.. . hepsi doğum kontrol amaçlıdır ama içerikleri kısmen değişiklik gösterir. vakti zamanında ben de Yasmin kullanmıştım ne bir göğüste dolgunluk ne de kilo alma gibi bir etki göstermemiş bilakis 3 kilo zayıflamıştım,üstüne selülitlerim olmuştu..

bende 3gündür kullanıyorum hayıtı ilk önceleri kaynatmadan içtim çünkü ilk denediğimde kokusu çok kötüydü, sonra soğuk suyla içmeye başladım ama kaynatılıp demlendikten sonra içiliceğini görünce kötü oldum :KK43:
acaba demlemeden yani soğuk suyla içsemde etki eder mi??

Kızlar selam hepinize,

şimdi ben bunu hayıt tohumu diyerek aldım, bir su bardağı sıcak suya bir cay kasıgı koydum 10 dk sonra suyunu süzüp içiyorum, doğru yapıyor muyum diye bir teyid edeyim dedim. Bakalım etki gösterecek mi :-)

Son düzenleme:
bende 3gündür kullanıyorum hayıtı ilk önceleri kaynatmadan içtim çünkü ilk denediğimde kokusu çok kötüydü, sonra soğuk suyla içmeye başladım ama kaynatılıp demlendikten sonra içiliceğini görünce kötü oldum :KK43:
acaba demlemeden yani soğuk suyla içsemde etki eder mi??

canım etki ediceğini sanmıyorum soğuk suda etkisini salmaz sıcak suya 1 tatlı kaşığı koy ağzını kapat bişeyle demlensin 10 dk sonra iç. bende 1 haftadır kullanıyorum henüz bi etki farketmedim ama bakalım azimliyim:KK68:

X