50 milyona yakın Türk vatandaşının kimlik bilgileri internete 'sızdırıldı

Ohhh maşallah, her şeyim düşmüş meydanlara, negzel :KK14: Şirket falan kurarlarsa kar payı falan verseler bari, içeride yatacaksak paramız olsun en azından :eek:

Ohhh maşallah, her şeyim düşmüş meydanlara, negzel :KK14: Şirket falan kurarlarsa kar payı falan verseler bari, içeride yatacaksak paramız olsun en azından :eek:

Mar eğlence çıkardım kendime. Çok ilginç şeyler buluyorum.

Mesela adamın biri iki oğluna aynı ismi vermiş muhtemelen. Ana baba adı adres yaşadığı yer hepsi aynı bi doğum tarihleri iki yıl arayla.

Mar eğlence çıkardım kendime. Çok ilginç şeyler buluyorum.

Mesela adamın biri iki oğluna aynı ismi vermiş muhtemelen. Ana baba adı adres yaşadığı yer hepsi aynı bi doğum tarihleri iki yıl arayla.
Ahahaha :KK70: Yav Sep şu durumdan bile eğlence çıkarabiliyorsun ya tebrikler bacım :KK70:
Adıma şirket falan kursalar KYK borcumu ertelemezdi di mi :KK70:

İşin asıl komik tarafı bu siteye hala girilebiliyor olması. VPN'le falan ulaşılabiliyor anladığım kadarıyla. Anladık bilgilerin ele geçirilmesini engelleyemedin bari yayılmasını engelle.
Vallahi fıkra gibi memleket.

Nerden bakıyosunuz yav söylesenizde seceremize baksak :KK34:
https://thanksgiving.who.ec
Ahahaha :KK70: Yav Sep şu durumdan bile eğlence çıkarabiliyorsun ya tebrikler bacım :KK70:
Adıma şirket falan kursalar KYK borcumu ertelemezdi di mi :KK70:

Nabiim akıllım, yapacak bişey yok şu saatten sonra. Zaten benim bilgiler yanlış bi tc kimlik doğru.

Bu arada abimden babamdan ve benden sadece birer tane var koskoca türkiyede. Nasıl isim koymuşlarsa tebrik etmek lazım.

https://thanksgiving.who.ec

Nabiim akıllım, yapacak bişey yok şu saatten sonra. Zaten benim bilgiler yanlış bi tc kimlik doğru.

Bu arada abimden babamdan ve benden sadece birer tane var koskoca türkiyede. Nasıl isim koymuşlarsa tebrik etmek lazım.
Ay vallaha nasıl oluyor da oluyor anlamıyorum. Kimlik bilgisi gibi hayati bir şeyi nasıl kaptırırlar yav. Benden kaç tane varmış :KK70:

Ee yerim yurdum belli zaten buna ulaşmaları için çabalamalarına gerek yok
Dahası bunlar zaten onların elinde vardır ki
Onu da geçtim nerede doğduğumj nerede yaşadığımo bilmrlerinden ne rahatsızlık duyayım bilsinler napabilirlerki:)
Ben mi olayı anlamadım haha

Ee yerim yurdum belli zaten buna ulaşmaları için çabalamalarına gerek yok
Dahası bunlar zaten onların elinde vardır ki
Onu da geçtim nerede doğduğumj nerede yaşadığımo bilmrlerinden ne rahatsızlık duyayım bilsinler napabilirlerki:)
Ben mi olayı anlamadım haha

Tc kimlik numarası ve kimlik bilgileri de var.

X