(50cent) Before I Self Destruct Kasımın İlk Haftası Çıkıyor!

Zehir

her seçiş bir vazgeçiştir
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2009
1.847
1
50 Cent’in bu aralar çıkarması beklenen yeni albümü Before I Self Destruct’ün çıkış tarihi tekrar geriye alındı. Bu seferki çıkış tarihi Kasım. 50 Cent 22 Ağustos’ta Coke Live Festival’da sahne arkasında verdiği röportajla bunu duyurdu.
Şarkılarının kendine ait olduğu, Before I Self Destruct Kasım’ın ilk haftası mağzalarda yerini alacak, 3 Kasım Salı çıkış tarihi olacak.
En son doğrulanan tarih 11 Eylül’den geri çekilen 29 Eylül’dü.
50 Cent “Zamanım diğer projelerim ile sınırlı, ve bu sadece sistemin değişken şeylerle kargaşa durumları içinde olmasıyla ilgiliydi – müzik işi kendini değiştirir” dedi. “ Ve bu kesinlikle kendimi hazır hissetmemle ilgili ve ben şuanda albümümü çıkarmayı uygun görmedim. Ve sonra Eminem’in albümünün önce çıkmasına izin verdim. Çünkü 2 senedir ortalarda yoktu ve onun ilk çıkarması yapılacak en iyi şeydi.”
Fifty ayrıca adı belli olmayan yeni bir albüm üzerinde çalışıyor bu önceki albümlerinden tamamen değişik olacak.
“Ben yeni bir proje üzerinde çalışıyorum, benden geçmişte ne duyduysanız ondan çok farklı olacak. Biz çok farklı şeyler yapıyoruz duyunca çok şaşıracaksınız. Bunlar çok yaratıcı olacak.”

X