54 Yaşındaki Oyuncu Sumru Yavrucuk Anne Oldu!

Çok sevindim Allah mutlu etsin zaten cok begenirim oyunculugunu da. Böyle oyuncular ornek olmalı hep topluma da faydalı olmalı , tebrikler.

Ne mutlu o çocuğa aile sahibi oluyor. Helal olsun böyle yapan sanat camiiasındaki insanlarada.
Daha yeni başladım çocuk çalışmalarına ama Allah biliyo ya olurda olmazsa engel çıkarsa nebileyim kötünün kötüsü işte çok istiyorum evlat edinmeyi.

Tiyatronun ve sinemanın başarılı isimlerinden Sumru Yavrucuk, "koruyucu aile" adı altında 8 yaşında bir erkek çocuğunun sorumluluğunu üstlendi.
Eki Görüntüle 1631657
Deneyimli oyuncu Sumru Yavrucuk şu günlerde bambaşka bir mutluluk yaşıyor. Tiyatronun ve sinemanın başarılı isimlerinden Sumru Yavrucuk, "koruyucu aile" adı altında 8 yaşında bir erkek çocuğunun sorumluluğunu üstlendi.

EVLAT EDİNME PROSEDÜRLERİNE UYMADI

Ünlü sanatçının bekar olması nedeniyle 'evlat edinme prosedürlerine' uymadığı, şimdilik küçük çocuğu 'koruyucu aile' statüsünde alabildiği belirtildi.

Yavrucuk oğlunu yuvadan aldı ve Kandilli'deki evinde birlikte yaşamaya başladılar.
bir an doğurdu sandım.ne güzel hareket.

Evlat edinmedigi icin bir sorun olur mu? Bir 5 yil sonra ailesi cikip cocugu alacagiz, ya da X bir aileye evlat verilecek denilebilir mi?

Evlat edinmedigi icin bir sorun olur mu? Bir 5 yil sonra ailesi cikip cocugu alacagiz, ya da X bir aileye evlat verilecek denilebilir mi?
Ben bir yerde okumuştum hanı ne kadar doğru bılemıcem ama eğer çocuğunu yurda veren aile geri almak isterse yada koruyucu aileden almak isterse şartlarını ıyılestırmesı gerekiyormuş.aynı zamanda çocuğun ıstegıde burada on plandaymıs.t

X