Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi 6. Ay aşısında aklıma takılan mevzu

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri

kedidir_kedi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2010
2.097
142
Selam kizlar, dun bebegime 6. Ay asisi yaptirdik fakat aklima takilan bi mevzu oldu asiyi yaptirirken ve oldukca da canim sıkıldi buna. Asi yapilirken bebegimin bacagindan babasi tutuodu hemsire bi tanesini vurdu ogluma. 2. Yi vururken ne yapti nasi yapti anlamadim yaninda ki hemsireye bu olmadi dedi elindeki siringayi gostererek. Kanadi bacagi dedi. Diger hemsire de siringa kan olmadiysa bisey olmaz dedi. Tekrar ayni siringayla asiyi yapti. Biz yine sorduk tabi neden olmadi asi diye. Hemsire bacagi kanadigi icin yapmadim o an dedi. Oglum cok agladigi icin ve saglik ocagi cok kalabalik oldugu icin net konusamadik yani. Ama aklima takildi kaldi. Bi de bu asinin rengi kirmizi mi ya? Siringa da kirmizi idi merak ettim. Bileniniz varsa beni de bilgilendirin lutfen kizlar :KK43:

Henüz olmadık ama bikaç günden olucaz bakalım bende çok endişeliyim ... :KK43: kaç tane vuruyolar bu aşıda. Bizim 4 aylık aşımızda da aynı şey olmuştu ama şırıngayı değiştirmişti hemşire . İçini ferah tut onlarda bi sorun olsun istemesler öyle bi risk almazlar bence

X