6.ay kontrolünde tam olarak ne yapılıyor?

Akamee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2020
106
39
Kızlar burun estetiğimi yaptırdığım şehrin dışındayım. Nefes almamda problem yok, burnumun görünüşünden de memnunum. çok çok hafif bi çıkıntı var sadece sorun olarak tabir edebileceğimiz ama doktor müdahale etmek istese bile ettirmem zaten çok minik bir şey ki edileceğini de sanmıyorum. Her neyse lafı dolandırmayayım virüs de zaman da malum. 6.ay kontrolünde tam olarak ne yapılıyor bakıp güzel güzel diyip yolluyor mu doktorlar? Boşu boşuna 10 dakikalık muayene için şehir değiştirmek istemiyorum. Yazın zaten gideceğim yazın göstersem olmaz mı?

Merhaba ben de seninle aynı durumdaydım, ameliyat olduğum şehir 13 saat uzaklıkta. Nefes problemim yoktu, görünüş olarak da bir sorun yok bence (hele ki eski haliyle karşılaştırınca:) ). Zaten 1 yıldan önce müdahale edilmiyor bildiğim kadarıyla. Temmuzda ameliyat oldum, bandaj çıktıktan sonra gidemedim bir daha. 1. ay sağ sol ön ve burun delikleri görünecek şekilde fotoğraf attım. Bir sorun olmadığını söyledi doktorum. 6. Ay da da gitmedim. 8. ayda yarıyıl tatilinde memlekete gelmişken gittim doktora. Onun için gitmedim anlayacağın. Kemiğe baktı, burun içine baktı o kadar. 1.yıl kontolünde de gel dedi. Sen de yine de bir fotoğraf at doktoruna, aklına takılan bir şey varsa sor. 1. Yıl kontolüne git ama bence.

doktorunuzu arayın ve pandemi sebebiyle gelemeyeceğinizi söyleyin. bir de video çekip gönderin. her doktorun muayenesi bile farklıdır tabii ama ben 1,5 saat uzaklıktakine dahi gitmiyorum.

Merhaba ben de seninle aynı durumdaydım, ameliyat olduğum şehir 13 saat uzaklıkta. Nefes problemim yoktu, görünüş olarak da bir sorun yok bence (hele ki eski haliyle karşılaştırınca:) ). Zaten 1 yıldan önce müdahale edilmiyor bildiğim kadarıyla. Temmuzda ameliyat oldum, bandaj çıktıktan sonra gidemedim bir daha. 1. ay sağ sol ön ve burun delikleri görünecek şekilde fotoğraf attım. Bir sorun olmadığını söyledi doktorum. 6. Ay da da gitmedim. 8. ayda yarıyıl tatilinde memlekete gelmişken gittim doktora. Onun için gitmedim anlayacağın. Kemiğe baktı, burun içine baktı o kadar. 1.yıl kontolünde de gel dedi. Sen de yine de bir fotoğraf at doktoruna, aklına takılan bir şey varsa sor. 1. Yıl kontolüne git ama bence.
Çokk teşekkür ederim

X