6 aylık beneğim mama yemiyor yardım edin

Götürücem canım belki fikir olur diye yazmak istedim bebeğim hiç emmedi doktor kontrolünde 1 ay önce başladık tadımlra zaten tamamen ek gıdaya başldık artık anlamadım bende neden böyle oldu
Doğru düşünmüşsün hiç mama emmemesi kötü durum 😔 anne olarak seni çok iyi anlıyorum

Bende denedim arasını açmayı mesela bugün 5 saat geçti öğün arası açlıktan ağlıyo artık mama yapıyorum ağzından çıkarıyo ek gıda veriyorum saldırıyo yemek için
Ek gıdanın tadını sevdiği için mamayı beğenmiyor demekki ama şöyle düşünün 6aylık bir bebek de anne sütünü bırakabilir doktora danışarak kaşık mama falan deneyin formül mama yerine ya da keçi boynuzu yulaf unu gibi alternatiflerle de mama yapabilirsiniz

Ek gıdanın tadını sevdiği için mamayı beğenmiyor demekki ama şöyle düşünün 6aylık bir bebek de anne sütünü bırakabilir doktora danışarak kaşık mama falan deneyin formül mama yerine ya da keçi boynuzu yulaf unu gibi alternatiflerle de mama yapabilirsiniz
Kuzum zaten mama harici herşeyi yiyo çok şükür mesela biberonla su veriyorum içiyo ama mama olduğunu anladığı an bırakıyo muhallebi çorba püre yani verilebilcek herşeyi veriyorum şu an

X