6 aylık evlilik ve boşanma

Adam tembel sorumsuz pişkin
Once anası bakmıs ona simdi el değiştirmiş sadece
Çalışmaya biyerleri yok karı parası yemek daha tatlı zaar dunya tersine döndü
Eskinin ev gecindiren adamları yok oldu ortam bu az kaldı etek takıp gezecek koca goruntusunde oğlancıklara kaldı
Hammış daha olmamış
Hemen Aldığın yere anacına iade et fazla kullanılmamıştır memnun kalmadım defolu cıktı ürününüz diyerek

Bana çok kızgın. Sözünü tutmadın deyip duruyor yüzüme bakmıyor. Evlenirken calısmamasını sorun etmedim evlendim diye.. Beraber iş yapıyorduk iyi kötü kazanıyordu o yüzden dısarıda iş arama demiştim sevgiliyken ama sonra kesildi iş alamamaya basladı
öyle kabul ettiniz diye ömür boyu çalışmamayı mı hak görüyor kendine

Kredi kartını verince aman al tekrar öyle bir şey olur mu demeyip al,
O senin yüzüne bakmıyorsa sen daha da bakma ondan daha sinirliymiş gibi yap
hadi konuşalım deme hatta konuşmak istemiyorum de çünkü bunu demesi gereken sensin
Resmen sana kızgın olduğunu hatalı olduğunu düşündürerek psikolojik baskı yapıyor.

Kartını verdiyse triple açıklama yapmaya çalışcagına oh iyi oldu isabet oldu de, çok mu tripli, sen yaparken senden iyisi yok Bi kere bişey diyince senden kötüsü yoksa topla pılını pırtısını gitsin tiplerini ablasına yapsın. Böyle gevşek insanlar zeytin yağı gibi üste çıkmayı öyle bi başarıyor ki kendini özür dilerken buluyorsun, seni manipüle etmesine izin verme, kadın olan sensin o değil ya kendine gelsin ya çektirsin gitsin, kafan rahatlar bak.

Hemen evi terkederdim ben olsam .Annenizle bir süre yasayın dava açmayın ama.Aklı başına gelip barısmak isterse işe girmesini ve terapiste gitmeyi şart koşun.Bikaç ay daha çok sıkı korunarak deneyin.Ama olmuyosa ömür tüketmeyin yolunuza bakın

Çalışmaması çok gıcık bir durum ama arab konusunda haksız buldum sonuçta ikisinin arabasi yatırım yani neden satsın da yesin bitirsin arabaniz var suan benimde eşimin arabasını abisi kullanıyor naapcaz evde 2 arabayı sonuçta araba bizim.yani onlarınki ortak mis bu konuya hiç takılmazdım ben ama hata sizde çalışmayan bir insanla evlenilir mi

Kv nin beni istememe sebebi ona hizmet etmeme evine gidip temizlik yapmamam onunla çok samimi olmamam özel ilgi çok bekledi. Temizliğe çağırdı hic gitmedim ben yapamam pek temizlik annemin evinde de yapmıyordum dedim diye düsman olmuştu gitmem gerekirmiş görümcem yapıyor temizliğini hep benim de artık gitmem gerekiyormuş

ben bunu gerçekten kafamda oturtamıyorum ya
çok affınıza sığınarak yazıyorum ama:

hani böyle gelinden temizlik bekleyen kadın modeli mesela nasıl evlenmeden birlikte yaşayana razı olur, laf etmez.
benim etrafımda var böyle okkalı kaynanalar ama evlenirken geline de 2 düzine bilezik takarlar, gelin de kaynana evini kırklar. eve parayı temel olarak erkek getirir.

sizinki çok değişik. hiç bir tanıma uymuyor. suadiye (türü) bir yerde oturup gelinden temizlik bekleyen. ama kız isteme "lütfunda" bile bulunmayan kaynana modeli...çok ilginç. benim bildiğim hiçbir adete, yöreye, tanıma uymuyor sizinki.

Calismaya hic gönlü yok bence alismis evde oturmaya. Arabayi bile sahiplenmis. Acıyorum boyle erkeklere.
Madem calismiyorsun bari kalk bir kap yemek yap, yat yat bu nedir yani

Yorum yazmadım hiç ama en başından beri konuyu takip ediyorum.

Konu sahibi günlerdir sizden bir güncelleme, haber bekliyor insanlar. Girip girip yazmıyorsunuz. 2-3 gündür özellikle bakıyorum girdiniz mi diye çünkü.

Ayıp bence yaptığınız.
Böyle birkaç üye daha var. Konularını kapattırsalar daha iyi olur. Konu yukarıya çıkınca güncelleme mi oldu diye merak ediyor insan.

Eklentiler

• A9F49D13-2FAF-4E39-A7F2-22807BEAD200.jpeg
    A9F49D13-2FAF-4E39-A7F2-22807BEAD200.jpeg
    128,6 KB · Görüntüleme: 58
X