6 aylik hamile kalma seruvenim

Yaa kıyamam sana ben. Ben arkadaşın olurum senin seve seve her zaman hiç üzülme hangi şehirdesin? Bende kafaya çok taktığımda pskolojik olduğunu düşündüm ama elde değil

Yaa kıyamam sana ben. Ben arkadaşın olurum senin seve seve her zaman hiç üzülme hangi şehirdesin? Bende kafaya çok taktığımda pskolojik olduğunu düşündüm ama elde değil
Samsun Atakum. Her şey de psikolojik diye düşünmeyelim de işte ayırt etmek çok zor. Inşallah bebiş vardır 2 güncük kalmis sabır. Bence regl en az 1 gün geçmeden test yapmamak gerekiyor. Benim de bu ay reglim yeni bitti ,4 ocakta. bittiğinin ertesi günü çalışmalara başladık. Hayırlısı olsun hakkımızda.

Sen nerede oturuyorsun ... Şu şefkatli mesajına oturdum ağlıyorum şu an inanmazsın ya

Hanımlar ben 27-28 günde bir adet görüyorum genelde, bu ay 27 günden hesaplarsam yumurtlamamdan sonraki 5.günde, 28 günden hesaplarsam sonraki 4.günde partnerimle cinsel birlikteliğim oldu. Sadece başta korunmadan içime girdi sonrasında korunarak devam ettik. Yine de aklımda soru işareti olduğu için cinsel birliktelikten 8 gün sonra yani dün hastaneye gittim ve bi kan testi yaptırdım negatif çıktı. Bugün ya da yarın reglimin başlaması gerekiyor ama aklım orda kaldı. Sizce gebelik gibi bi ihtimalim söz konusu mudur?

Bende boş gebelik geçirdim kürtaj oldum 2 yıldır da olmuyor neden acaba birde ben 30 günde adet oluyorum 14 gün birlikte oluyoruz sadece erken mi oluyoruz acabaa

Bende boş gebelik geçirdim kürtaj oldum 2 yıldır da olmuyor neden acaba birde ben 30 günde adet oluyorum 14 gün birlikte oluyoruz sadece erken mi oluyoruz acabaa
Döngünüz 30-14=16. Gün yumurtlamanız olması gerekiyor 14 gün hergün mü ilişkiye giriyorsunuz, her gün ilişkiye girmek hem size eziyet hemde sperm kalitesini düşürürsünüz 2 günde bir yada 1 gün dolu 1 gün boş deneyebilirsiniz kürtajdan sonra doktora gözüktünüz mü? Bu arada hamile değilim regli oldum bu ay bekliyorum inşallah

Oldum problem yok diyor tüpler falan açık şükür

Oldum problem yok diyor tüpler falan açık şükür
Vakti var demek ki 14 üst üstte ilişki yapmayın 2 gün aralıklarla ilişkiye girin 16. Gün yumurtlama gününüz oluyor ona göre 3 günü peş peşe değerlendirebilirsiniz

Canım İbrahim saracoglu soğan kürü ve keçiboynuzu kürünü denedin mi

Rabbim bir an evvel sağlıklı bir şekilde nasip etsin bitkisel yollarla desteklemekte güzel ama. Çakşır kökü suyunu öğrendim yakın zamanda. Youtubeda da videoları var. İstersen bı araştır derim

Rabbım en kısa zamanda kucaginizi doldursun kulun kula duası kabul olur derler.

Eklentiler

• A8728AFA-8357-4668-B586-3D7FA418C39D.jpeg
    160,4 KB · Görüntüleme: 115
Bende ilk defa bu ay ovulasyon testi yaptım dün ve bugün fotoğraftaki gibi çıktı anlamadım açıkçası

Eklentiler

• 91287224-4A02-4018-B935-0ED2F1919C29.jpeg
    160,4 KB · Görüntüleme: 108
Bende ilk defa bu ay ovulasyon testi yaptım dün ve bugün fotoğraftaki gibi çıktı anlamadım açıkçası
İkisi de aynı koyulukta olduğu zaman yani T çizgisi C çizgisi kadar koyu olduğunda yumurtanız çatlamak üzere demek oluyor
Şuan yeteri kadar koyulaşmamış
Teste devam edin Hergün aynı saatte günde bir kez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…