6 aylik hamile kalma seruvenim

Ama bi dk
Soldaki C çizgisiymiş
T daha koyu
Bugün döngünüzün kaçıncı günü
Adetinizin başladığı ilk günden sayarak

bugünkü testlerim 15.20 de yaptım farklı marka alıp onuda denedim ama hiç daha öncesini değerlendiremedim çatlamış görünüyor testlere göre testi yapmadan 5 dk önce kahve içtim misafirim geldi diye bir sıkıntı yapar mı acaba çok erken hemen idrara karışmamıştır diye testi yaptım açıkçası

Eklentiler

• EC513D5D-E974-45BC-9606-FB954227767B.jpeg
    145,1 KB · Görüntüleme: 117
Testiniz pik yapmış
Kesimlikle değerlendirin
Bugün silik çıkarsa çatlamış demektir
Çatladıysa bugün korunmasam tutar mı acaba? Yumurtanın çatlayıp çatlamamasının bir önemi var mı?

Bugünkü ovülasyon testiniz nasıl çıktı
Bugünü mutlaka boş geçmeyin eşinizle değerlendirin
bugünkü testlerim 15.20 de yaptım farklı marka alıp onuda denedim ama hiç daha öncesini değerlendiremedim çatlamış görünüyor testlere göre testi yapmadan 5 dk önce kahve içtim misafirim geldi diye bir sıkıntı yapar mı acaba çok erken hemen idrara karışmamıştır diye testi yaptım açıkçası

Eklentiler

• D74165F2-3A14-48AB-88CA-5A30DFF1BFB4.jpeg
    145,1 KB · Görüntüleme: 117
Yok kahve etkilemez ama bence çatlamış yumurtanız
Bu akşam ilk fırsatta ilişki deneyin
Hepsini alt alta koyup tekrar bi atar mısınız fotoğraf

Yok kahve etkilemez ama bence çatlamış yumurtanız
Bu akşam ilk fırsatta ilişki deneyin
Hepsini alt alta koyup tekrar bi atar mısınız fotoğraf
Az önce tekrar test yaptım yine silik bu ay hep korunmuştum yumurtada çatladı belkide akşama geç kalmış olacağım

Eklentiler

• 4F6054AB-4E1E-4718-A931-6A66E3BE1186.jpeg
    58,2 KB · Görüntüleme: 115
Az önce tekrar test yaptım yine silik bu ay hep korunmuştum yumurtada çatladı belkide akşama geç kalmış olacağım
Yumurta 24 saate kadar canlı kalabiliyor siz bugünü ve yarını mutlaka değerlendirin gebelik için

Cnm boş gebelikten ne kadar süre sonra gebe kaldın

Ovilasyon testi markanız neydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…