6 gün adet gecikmesi

Raiiin_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2020
333
258
Merhaba kızlar, 6 gün geciktim. Bugn sabah test yaptm negatif. 4 5 aydır bebek denemelerimiz var, adetlerim düzenlidir, kasım ayında corona olmustm snrasnda adet olmadm 1 ay boyunca. Snra doktora gittim bi sorun olmadgni söyledi folik asite baslattı. Şubat Mart denemelerm basladı. Bu ay gecikince acabamı dedimama negatif. Sebebini bilmiyorum gecikmelerimin, ilk defa böyle oluyo. Biraz önce randevu aldm cuma günü doktora gidicem, bi arkdsmn tavsiyesiyle doktor cok iyi dedi, belki bi sorun vardır bilemiyorum. Testte ckmayıp kanda ögrenen varmı. Cok duydum test yanıltıp kanda pozitif cıkan. Belim ağriyo bacaklarma kramplar giriyo ama adete dair hic bisey yok.

Sonuç ne oldu sizde bende de aynı durum bel ağrısından ölçüm adet gelmiyo
7 gun gecikmeyle adet oldum ben. Dun doktora gittim tekrardan, muayne oldum gayet iyisin dedi,hormonlarndada bisey yok dedi. Stresden olabilir gebelk istedigimiz icin beklenti yoruyo insanı 😂 doktor rahat olun kafada bitirin takmayın dedi oda engel olur dedi.

7 gun gecikmeyle adet oldum ben. Dun doktora gittim tekrardan, muayne oldum gayet iyisin dedi,hormonlarndada bisey yok dedi. Stresden olabilir gebelk istedigimiz icin beklenti yoruyo insanı 😂 doktor rahat olun kafada bitirin takmayın dedi oda engel olur dedi.
Bende de aynı durum galiba belirti falan hiç bişey kalmadı olmuyorum da iki gün daha bekliycem kan vericem idrarda ilk gecikme günü cikmamisti

X