6 haftalık gebeyim dr. kalp atışı yavaş dedi

esra gok

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2024
57
25
25
Herkese selam dr.un ilk dedigine gore 5 haftalık gebeyim bugun tekrar gittim ultrasona gore 6 haftalik oldugunu soyledi ama bebegin kalp atislari cok yavas dedi zaten zor duyduk sesi normal mi bu durumu yasayan varmı baya endiseliyim yarinda baska dr.a gidicem

Herkese selam dr.un ilk dedigine gore 5 haftalık gebeyim bugun tekrar gittim ultrasona gore 6 haftalik oldugunu soyledi ama bebegin kalp atislari cok yavas dedi zaten zor duyduk sesi normal mi bu durumu yasayan varmı baya endiseliyim yarinda baska dr.a gidicem
Karindan bakildiysa kilonuz falan varsa ondan olabilir. Benimde oyle olmuştu gobek bolgem biraz yagli benim

Ay evet yağ var dedi dr. Alttan baktiginda hic bisey göremedi ama
Devlet hastanesinemi gittiniz yada eski cihazlami bakildi o cihazlar oyle oluyo genelde. Kalp atisini duyduysaniz sıkıntı yapmayin 6+2 de benimde oyle oldu

Medikal parka gittim ya dr.dan pek memnun degilim aslinda insanin icini karartiyo yarin baska dr.a gidicem
Bende sevmem ole doktorlari benim doktorum bana ilk 6+2 de dedi ki gobek bolgen yagli alttan bakmak istemiyorum dedi kanamam vardi cunku bidahaki sefere daha net duyariz dedi 1 hafta sonra cagirdi.. Ve dedigi gibi oldu daha net duyduk

Bende sevmem ole doktorlari benim doktorum bana ilk 6+2 de dedi ki gobek bolgen yagli alttan bakmak istemiyorum dedi kanamam vardi cunku bidahaki sefere daha net duyariz dedi 1 hafta sonra cagirdi.. Ve dedigi gibi oldu daha net duyduk
Umarim bizimde öyle olur cok teşekkür ederim içimi rahatlattın

Bana da yavaş kalp atışı düşer demisdi Dr ki 3 ay öncesinde de bir dusuk yapmış biri olarak. Baska bir dr a gittim gayet sağlıklı bir sorun yok dedi ve dinletti. 3. Sınıfa gidiyor simdi sipa. Takmayın kafanıza saglikla kucağınıza alın inşallah darısı başıma 2. Yi istiyorum o da beni istediğin de gelecek inşallah 😊🤲

Bana da yavaş kalp atışı düşer demisdi Dr ki 3 ay öncesinde de bir dusuk yapmış biri olarak. Baska bir dr a gittim gayet sağlıklı bir sorun yok dedi ve dinletti. 3. Sınıfa gidiyor simdi sipa. Takmayın kafanıza saglikla kucağınıza alın inşallah darısı başıma 2. Yi istiyorum o da beni istediğin de gelecek inşallah 😊🤲
Yaa inşallah bizimde sorunumuz olmaz bizim icin dua edin inşallah sizde 2.yi sağlıkla kucağınıza alırsınız

Merhaba tekrar doktora gittiniz mi sizinle günlerimiz çok yakındı bana 3 hafta sonra demişti kalp atışı için

Medikal parka gittim ya dr.dan pek memnun degilim aslinda insanin icini karartiyo yarin baska dr.a gidicem
Merhabalar hangi doktora gidiyorsunuz acaba medicalpark grubundaki? Ben de medicalpark a gidiyorum da merak ettim 🙈 hangi şubesi bi de sizinki?

İğneyi bir kere yaptik sabah aksam Progestan ilac kullanıyorum sizde de varmi lekelenme gibi bisey

X